329 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a crna boja, vo potpolno fabricka sostojba, ...


4.499 МКД
или предлог цена
Денес 10:11Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


Денес 09:29Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Денес 09:29Prodavam Huawei P Smart 2021

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Doaga so kutija.


7.000 €
или предлог цена
Денес 09:28Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 01:21HONOR 8X

se raboti perfektno 29.03.2023 smeneta nova baterija bez zameni


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:28PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:20SAMSUNG A04s

NOV NEOTPAKUVAN OD TELEKOM


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:20Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 13:00Iphone 13 Blue

Iphone 13 blue 128 gb so 100%baterija kupen od telekom kako nov bez n...


39.990 €
или предлог цена
Вчера 12:59  НОВ ОГЛАС

IPHONE XR 128 GB FABRICKA SOSTOJBA

iPhone XR 128 GB Isto novv Raboti na site mrezi Face ID ✅️ True T...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:33HUAWEI P SMART 2019

HUAWEI P SMART 2019 ODLICEN NEMA MANI PRIMA NA SITE KARTICKI DRZE BAT...


4.999 €
или предлог цена
Вчера 09:01ОТКУП НА МОБИЛНИ

Откуп на вашиот мобилен исплата веднаш Понудете


26 мај 22:48Samsung s21 ultra

Се продава а можна е и замена


480 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
520 €
26 мај 22:47SAMSUNG S20 FE KAKO NOV

SAMSUNG S20 FE KAKO NOV BEZ TRAGI NA KORISTUVANJE STAR 6 MESECI DONES...


15.499 €
или предлог цена
26 мај 17:12iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


889 €
или предлог цена
26 мај 15:43IPHONE 12

IPHONE 12 - True tone ✅ - Face ID ✅ - Batrery health 95% - 64gb Mo...


23.000 €
или предлог цена
26 мај 15:39Samsung Galaxy S20 plus / S20+ (NOVI)

Se prodavaat novi ne aktivirani samsung galaxy s20 plus so 8/128 memo...


24.000 МКД
или предлог цена
26 мај 12:56OnePlus 10T (Novi)

Se prodavaat oneplus 10t so 16/256gb novi ne aktivirani. Telefonite s...


420 €
или предлог цена
26 мај 12:55OnePlus 9 pro (Novi)

Se prodavaat novi ne aktivinani oneplus 9 pro. Telefonite se so 12/25...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
26 мај 12:55Oneplus 11 5g 16/256 (NOVI)

Se prodavaat oneplus 11 5g novi ne aktivirani so 16/256 memorija. Tel...


45.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 МКД
26 мај 12:55Iphone 12 Pro Max

Se prodavaat Iphone 12 Pro max . Telefonite se vo odlicna sostojba so...


620 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
750 €
26 мај 12:54Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


550 €
или предлог цена
26 мај 12:54Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 8/128gb novi ne aktivirani. T...


550 €
или предлог цена
26 мај 12:54Huawei Watch GT 3 Pro (NOVI)

Se prodavaat huawei watch gt 3 pro novi ne aktivirani so edna godina ...


220 €
или предлог цена
26 мај 12:54Xiaomi Mi 11 (Novi)

Se prodavaat novi nikogas ne aktivirani Xiaomi Mi 11. Telefonite se e...


38.000 МКД
или предлог цена
26 мај 12:54Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


11.000 МКД
или предлог цена
26 мај 12:54iPhone 14 Plus 512gb (NE AKTIVIRANI)

Se prodavaat iphone 14 plus 512gb novi ne aktivirani. So telefonite s...


950 €
или предлог цена
26 мај 12:54iPhone 12 (Novi)

Se prodavaat iphone 12 novi ne otpakovani. Modelite se evropski dovag...


570 €
или предлог цена
26 мај 12:53Huawei Mate 50 Pro (Nov)

Se prodava nov ne aktiviran Huawei Mate 50 Pro. Telefonot e 8/256gb t...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
26 мај 12:53Huawei Nova 9 (Kako Nov)

Se prodava huawei nova 9 koristen edna nedela, telefonot nema nikakvo...


13.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:53Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung Galaxy Watch active 2 malce koristen. Casovnikot e...


6.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:53CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


7.000 МКД
или предлог цена
26 мај 12:53Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


750 €
или предлог цена
26 мај 12:52Xiaomi 12 Lite

Телефонот е користен помалку од 2 месеци и е под гаранција. Нема ника...


22.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
23.000 МКД
26 мај 10:15Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
25 мај 18:23Iphone 13 Pro Max

Se prodava Iphone 13 Pro Max, koristen 10 meseci. - battery 95% - za...


839 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
900 €
25 мај 18:08Apple Watch 8 series 45mm Midnight Blue

Apple watch 8 45mm - 5 remcinja - 2 protective casings - star 9 mesec...


400 €
или предлог цена
25 мај 18:00Xiaomi Mi Note 10 black

Телефонот е користен со заштитно стакло и маска, нема никакви гребнат...


13.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.000 МКД
25 мај 16:28Продавам Nokia 1

Телефонот е купен од Техномаркет во 2019 год. и е како нов, не е мног...


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 12:51Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам