697 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

penomat- pistol 80 Litra

penomat 80 Litra


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:16Промовирано

Laser 4d , Nogarki 2 baterii

Laser 4d so 2 baterii , touch


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Промовирано

Trimer STILHR 7.2 kw

Trimer STILHR 7.2 kw Trimer StiLhr + Freza 7500 den


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Промовирано

Gitara za podelitelen aparat za glodalka freza

Prodavam gitara za podelitelen aparat za glodalka freza. --Kontakt...


300 €
или предлог цена
Денес 19:02  НОВ ОГЛАС

Reduktor trofazen

Prodavam reduktor trofazen 1.5kw 84(83) vrtezi vo minuta. --Konta...


200 €
или предлог цена
Денес 19:01  НОВ ОГЛАС

Otkup na EURO EVRO paleti

Vrsime otkup na euro paleti novi i koristeni rabotime na golemo i mal...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:22Vitkanje cevki

Prodavam masina za vitkanje cevki


2.700 €
или предлог цена
Денес 15:59Apkan

Prodavam apkan


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 15:59OTPAD - otkup na metalni materiali

.


По Договор
или предлог цена
Денес 15:06Пвц прозори и врати VEKA профил

👉Изработка и монтажа на ПВЦ прозори и врати од германскиот профил VE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Пластика индустрија

Денес 13:52NOVI PISTOLI ZA PENA ZA SAMOUSLUZNI PERALNI

NOVI PISTOLI ZA AKTIVNA PENA ZA SAMOUSLUZNI PERALNI


2 МКД
или предлог цена
Денес 13:08РОТАЦИОНА ЧЕТКА ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

РОТАЦИОНА ЧЕТКА ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ СЕ ПРИКЛУЧУВА НА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КО...


1 €
или предлог цена
Денес 13:08ПРОФЕСИОНАЛНИ РОТАЦИОНИ ЧЕТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ СОЛАРНИ ПАНЕЛИ

ПРОФЕСИОНАЛНИ РОТАЦИОНИ ЧЕТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ СОЛАРНИ ПАНЕЛИ СЕ ПРИКЛУЧУВ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:06Se prodava inverter od 12v na 220v, 2,5 kw, max 5kw

Инвертор за напојување на 12V-DC кој може да се користи во автомобил ...


390 €
или предлог цена
Денес 10:15ALUMINSKI DVORNI I BALKONSKI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI ALUMINSKI DVORNI KAPII ALUMINSKI DVORNI ALUMINS...


30 €
или предлог цена
Денес 08:20klucevi set 6-32

klucevi set 6-32


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:16penomat- pistol 80 Litra

penomat 80 Litra


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:16Trimer STILHR 7.2 kw

Trimer STILHR 7.2 kw Trimer StiLhr + Freza 7500 den


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Zirafa za glet

Zirafa za glet 750 w• Kzubr


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15co2 , aparat , boca, manometar

co2 Aparat kombiniran 400 ampera manometar boca Za samo 18.000 den


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Laser 4d , Nogarki 2 baterii

Laser 4d so 2 baterii , touch


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Kompresor straus

Kompresor 25•L -8000 den• Kompresor 50•L-9000 den• 1 godina Garancia•


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15NOVI MASHINI ZA PERENJE KOLI -HUNDAI -HPW 225 I

NOVI MASHINI ZA PERENJE KOLI -HUNDAI -Model HPW 225 I 3,2 KW MONO...


550 €
или предлог цена
Вчера 22:02NOVI MASHINI HUNDAI HPW 225 I

NOVI MASHINI HUNDAI HPW 225 I 3,2 KW MONOFAZEN MOTOR 225 BARA MA...


550 €
или предлог цена
Вчера 22:02АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА

АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА ОД 100 ЕВРА ДО 400 ЕВРА


1 €
или предлог цена
Вчера 22:02ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ

ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ ПЕНОМАТИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:02ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI ALUMINSKI OGRADI DVORNI ALUMINSKI OGRADI ROLETNA OGRADI T...


30 €
или предлог цена
Вчера 18:43Ger za metal

Se prodava Italianski ger za metal so pila i emulzija za secenje na p...


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 15:49RAZLADNA OTVORENA VITRINA

Razladna otvorena vitrina 130 cm poveke informacii: 070 350 108


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 10:33TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi podvizni so mehanizam pravi ili povukruzni prekrieni so akriln...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 07:35TENDI NASTRESNICI ZAVESI.......

Tendi podvizni site vidovi ,fiksni so platno ili leksan i zavesi od p...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 07:35Objekt Firma Masini za mebel Se prodava Se izdava

Poradi zaminuvanje vo stranstvo, se prodava ili iznajmuva razraboten ...


1 €
или предлог цена
05 јун 23:15Гитара за поделителен апарат за глодалка

Продавам гитара за поделителен апарат за глодалка. --Контакт телеф...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

05 јун 21:35Редуктор трофазен

Продавам редуктор трофазен. 84 вртежи во минута. --Контакт телефо...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

05 јун 21:28Konstrukcija za reklami

Se prodava konstrukcija za reklami 5m x 1.40m


По Договор
или предлог цена
05 јун 13:22Heidelberg kord 64 offset, ofset,

Heidelberg kord 64, offset, ofset , masina, ednobojna 64x46, vo odlic...


1 €
или предлог цена
05 јун 10:10ADAST DOMINANT 514 NP, offset ofset masina

ITNO. !!!! Adast Dominat 514 NP, B3 ednobojna (520x415), offset, ofs...


39.990 МКД
или предлог цена
05 јун 10:10ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА

ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА


1 €
или предлог цена
05 јун 09:16ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ

ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА МАШИНИ ЗА АВТО П...


1 €
или предлог цена
05 јун 09:16Trimer Za treva Straus 4.2 kw

Trimer straus 4.2 kw•


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 09:13Pumpa za voda , pedrolo 0.75 kw

Pumpa za voda 0'75 kw


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:48pegla za lepenje gumi

pegla za lepenje gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:48elektro motor 2.2 kw

elektro motor 2.2 kw


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:48Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам