Прилеп
                   
2123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci 85kw 115hp Motorot e peugeot(stariot pezo 2.0 mo...


5.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:14



Промовирано

MERCEDES BENZ GLB 180

Se prodava nov MERCEDES BENZ GLB 180 so nivo na oprema ADVANCE Plus.


48.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00



Промовирано

SEAT LEON 1.9 TDI - FULL- P E R F E K T E N !!!

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVAN LEON 1.9 TDI 77 KW ! - MOTOR , MENJAC ,...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:33



НОВ ОГЛАС
Промовирано

SE PRODAVA ATOS

se prodava hundai atos ,potpolno ispraven !!dosega nema nisto raboten...


110.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:30



Golf V 1.9 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba Full oprema Sredeni dok do reg


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:11



Peugeot 3008

Се продава Peugeot 3008 ,2017 година 1.6 блу хди 120кс.,регистрирано ...


21.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:06



Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci 85kw 115hp Motorot e peugeot(stariot pezo 2.0 mo...


5.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:14



Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g

✅Se prodava Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g ✅Registrirana do 01/2024! ✅...


2.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:01



Vw Golf 6 1.6TDI 2009g

✅Se prodava Vw Golf 6 1.6TDI 2009god ✅Registriran cela godina 03/2024...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:01



Fiat Grande Punto Evo 1.3multijet - Dynamic

Одлично градско возило со минимална потрошувачка на гориво 3.5~4.5л н...


4.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:54



Audi A4 1.9 TDI

Се продава Audi A4 1.9 TDI 90 кс Колата е во одлична состојба, макси...


1.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.650 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:53



AUDI A6 3.0TDI - 11 "PERFEKTEN"

● Se prodava Audi A6 C7 3.0TDI 150kW 204ks proizveden 2011 godina. ● ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:01



VW POLO 1.2 TDI 55KW 75KS BLUEMOTION

VW POLO 1.2 TDI 55KW 75KS BLUEMOTION EURO 5 OD OPREMA POSEDUVA: *...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:56



SEAT IBIZA 1.9TDI SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa cela godina...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:47



MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:40



Seat Leon

Se prodava Seat Leon Fr 150ks zavlecen motor turbina,Karter nov pred ...


1.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27



Renault Megane 1.5 dci 2010

domakinski zacuvano vozilo redovno servisirano, registrirano ... pali...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:16



OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

⚠️MOZI I ZAMENA ⚠️ KOMPLETNO ISPRAVNA 3 GODINI VO MOJA SOPSTVENOST...


4 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:49



AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba

AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba -6x CD CHANGER -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:35



Bmw X5 3.0. 7 sedista

Bmw x5 3.0. Original kilometri ,mozi proverka kaj sakate.Full oprema ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:32



Matiz bandasi aluminski 4x114.3 13ki

Kupuvam aluminski bandasi za matiz 4x114, 13 ki. Ponudete na viber so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:31



PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

❗️PEUGEOT 207 CABRIO 1.6i 2007GODINA ❗️REGISTRIRANO DO 8 MESEC 2023 ...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09



Mini One 1.4 2007 95hp

Mini One 1.4 motor so 71kw/95hp. 2ra Generacija. 2007 godina. Full ...


4.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09



SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009GOD

SEAT IBIZA 1.9 TDI 66KW 2009GOD UVOZ NL PLATENI DAVACKI DO REG P...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09



OPEL CORSA 1.3CDTI ECOFLEX 2010GOD

Uvezena od Holandija Plateni davacki do registracija Vozna sostojb...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09



BMW 520 F10 AUTOMATIC

ZVONETE NA OVAJ BROJ 071862997 Se prodava bmw 520 Uvezeno od svedsk...


8.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.999 €
Прилеп

Автомобили

Денес 03:05



Audi a6 3.0 tdi automatic

Se prodava audi a6 3.0 automatic 9g Kolata e uvezena od shvedska so ...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 03:05



Toyota Rav4 Crossover 2.2 136hp - 2009god.

Rav 4, urbana Crossover varijanta, proizvedena na 31.12.2008, prva re...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:37



  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9 TDI - FULL- P E R F E K T E N !!!

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVAN LEON 1.9 TDI 77 KW ! - MOTOR , MENJAC ,...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:33



  НОВ ОГЛАС

Opel korsa 1.2 benzin plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:36



Fiesta 1.1 benzin na delovi

Voziloto e na delovi itoa ima fatovi stopovi limarija motor pregrean(...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:10



VW GOLF 2.0 TDI

Golfot e registran cela godina( prva reg vo mk) 215.000 so servisna k...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:58



Mazda 323 predni plocki Lpr novi..

predni plocki mazda 323...121..98god


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:39



  НОВ ОГЛАС

MERCEDES ML 320 4 MATIC

Voziloto e vo odlicna sostojba. Info : 078209111 078209...


11.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:35



  НОВ ОГЛАС

FIAT GRANDE PUNTO 1.3MJET

NOVI GUMI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM BORT KOMPJUTER KL...


4.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:28



GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KS

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALAM FA...


7.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:28



OPEL ASTRA 1.6 CDTI EURO 6

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM ...


9.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:28



GOLF 7 1.6TDI 110KS HIGHLINE

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM ...


12.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:28



JEEP COMPASS 2.O TDI

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI BORT KOMPJUTER TEMPOMAT KLIMA RABOTI ...


8.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:28



Се продава Фиат 126 од прв сопственик

- Реставрирано во одлична состојба - Регистрирано до Ноември 2023 -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:19



Jeep Wrangler

Se prodava Jeep Wrangler Sahara unlimited , 3,6 liter / V6 / 305 hp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:44



Mini Cooper S

Mini Cooper S 2003 godina Oprema: -servo -abs -panorama -fa...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:44



AUDI A6 3.0 Quattro 2012 Avtomatik

AUDI A6**********BEZ ZAMENI***** Kupena od Germanija vo 2019 za sebe...


19.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:47



Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам