Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Filter

Se prodava filter za voda


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 22:48Vaga 10 kg

Vaga slovenska super sostojba kako nova.


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

Шанк Sank

Продавам шанк со димензија 315×80 висина 110


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 13:23Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 11:22Izrabotka na kujni po merka

Izrabotuvame kujni po merka. Vrsime besplatna 3d prezentacija na vasa...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 09:30Калап за крофни

За едноставно готвење крофни како од слаткарница! Внатрешен дијамета...


120 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

30 јан 20:50Сет калапи за калцоне

Сет од 2 калапи со различна големина, за формирањe на калцоне сендвич...


190 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

30 јан 20:45IZRABOTKA NA KUJNI PO MERKA

Zanaetciska rabotilnica izrabotuva kujni po merka 3d prezentacija na...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

30 јан 17:38Izrabotka na kujni po merka

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA MEBEL PO MERKA ...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

30 јан 17:37Челично сито

Сито за брашно и шеќер во прав. Капацитет 250 гр. Дијаметар : 10,5...


230 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

30 јан 16:49Силиконска подлога за тесто

Силиконска подлога за правење тесто, практично помагало за прецизна р...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

30 јан 16:46Izrabotka na kujni po merka

Profesionalna izrabotka na kujni po merka. 3D prezentacija na lice m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

30 јан 07:55KOMPLETNA KUJNA I DNEVNA SOBA

SE PRODAVAAT - - KAUC NEKORISTEN - 4.000 MKD D: 2.5 - KAUC - KOR...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

28 јан 08:00IZRABOTKA NA MEBEL PO MERKA

vo proces na izrabotka se 2 kujni po prekrasni ceni kujna 1 1750mm ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

26 јан 11:26Se prodava Shporet Neo Extra na trofazna struja

Se prodava shporet Neo 4 Ringli I svetlo vo rernata. Cena po dogovor....


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

25 јан 17:50prodavam elektricen sporet gorene ispraven so ramni ringli

sporetot e silver boja so ventilatori e relnata ramni ringli sve e i...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

24 јан 08:40Kujna

Se prodava kujna poedinecni elementi,malku koristena,dosta zacuvana.S...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

23 дек 18:14Prodavam koristena kujna

Prodavam mnogu malku koristena kujna , odlicno socuvana bez niedna ma...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

20 дек 18:33Фрижидер Беко

Solidno socuvan frizider beko malku koristen cena 3000


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

02 дек 08:54Продавам замрзнувач со фиоки

Продавам половен вертикален замрзнувач со фиоки "Гoрење"


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

23 ное 11:09Преса за пасирање овошје и домати

Продавам две дрвени преси (поголема и помала) за рачно пасирање на ов...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

22 окт 17:09malo boljerce

malo boljerce info 077962208


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

10 окт 12:43Cepter indukcisko reso

potpolno novo neopakuvano


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

07 сеп 22:09Се продава половен ентериер од кујна

ИТНО СЕ ПРОДАВА! 1. Кујна ( само елементи со шанк ) 2. Шпорет ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

29 авг 11:35Komplet kujna,sporet,frizider masa,stolici,komoda,hodnikITNO

Kompletna kujna , odlicno zacuvana, sporet i frizider komplet so kujn...


28.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

23 авг 19:53Се продава електричен шпорет

Се продава ел.шпорет малку користен во исправна состојба


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 авг 14:22Садопер ростфрај - 800 денари

Продавам ростфрај садопер - 800 денари


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

11 авг 20:31Сандак за длабоко замрзнување

Продавам сандак за длабоко замрзнување 380 лит. "ГОРЕЊЕ" Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

15 јул 13:03Air fryer

Air fryer FUEGO kako Nov, pod garancija


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

25 јун 22:23Продавам садопер

Продавам квалитетен словенски Rostfree садопери: 1000х550х160 со една...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

14 јун 13:20Се продава кујна и шпорет

Кујна со должина околу 2м за 3500ден и Шпорет, работат 3 рингли за 1...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

09 мај 14:46Stolici so anatomaki naslon

Se prodavaat 6 stolici so anatomski naslon. Kontakt: 075 44 06 01


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 апр 23:12Se prodava sadoper cesmi sporet aspirator

Sadoper i sporet (gorenje) i aspirator (linea so dva motora) 2 Cesm...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

09 апр 17:45Кујни и плакари по мерка

Изработуваме секаков вид на кујни и плакари по мерка, во зависност од...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

25 фев 15:29Se prodava KUJNA so BELA TEHNIKA !!!

Kujna so shank i bela tehnika, aspirator, mikrobranova, frizider i sh...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

08 фев 13:40Се продава комплет кујна

Се продава комплет кујна во одлична состојба


35.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

07 ное 14:48Elektrichen aparat za caj / cajnik

Seushte od garancija


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

01 ное 18:54polovni ispravni sporeti

SPORETI POLOVNI ISPRAVNI ODLICNA SOSTOJBA ZA BILO KAKVA DOPOLNITELNA...


2 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

15 окт 12:19ЕЛ. ШПОРЕТ

ПРОДАВАМ КОРИСТЕН ЕЛ. ШПОРЕТ ,,ИСКРА КРАЊ,, СО ДВЕ ЕКСПЕЕСНИ РИНГЛИ И...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

08 јун 15:20Kujna

Se prodava cela kujna so sporet


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

15 апр 11:20Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам