Прилеп
                   
256 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES SPRINTER SLEP SHLEP - EURO 5

Voziloto e vo perfektna sostojba redovno servisirano vo ovlasten serv...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 19:34IVECO IVEKO SLEP SHLEP EURO 5

Kamionot e vo perfektna sostojba 2011 god 3.0 motor so 170 ks avtomat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 19:34Sprinter 416 316 klima 2012

Sprinter 416 maxii 4.30 tovaren prostor 120kw 163ps 2.2 Klima Tem...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 15:31Mercedes Sprinter 316 maxi

Sprinter 316 cdi 120kw 163ps 2012 god Maxi klima Ful oprema Pl...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 15:31Sprinter 316 2013god

Sprinter 316 cdi 120kw 163ps 2013 god Maxi klima Dupla vrata sre...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 15:31kombe patnicko 8+1

kombe peugeot boxer ispravno registrirano cela godina


2.250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 11:42Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:53Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:14Opel Vivaro

Se prodava Opel Vivaro 2005 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba, p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 09:53Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 дек 22:13Sedista za vito 2001 god trojka

Sedistatase ko novi trojka ima i 2 jka orginal.i poeqdinecni za ponof...


200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

08 дек 22:07Renault master 2.2 2008

Reg servis gumi novi Extra sostojba Moze zamena


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

08 дек 21:45FORD

Kobeto e vo mnogu dobra sostojba 071330007


7 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

08 дек 17:22Gumi 225 75 16 cp

Gumite se Continental 4 doneseni od CH kako novi 80% nosat oznaka CP ...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 дек 16:35Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 дек 11:22Iveco 35s14

Iveco 35s14 2009 godina 2.3 motor registrirsno do 05 mesec 1300 kg s...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 дек 19:41Ford tranzit tovarno 2007 god.

Ford tranzit 2007 god.cela god.registrirano.site novi zimski gumi.kom...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

07 дек 18:20Mercedes-Benz sprinter 416 316

Sprinter 416 maxii 120kw 163ps Klima Tempomat 2012godina euro 5 ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

07 дек 14:16Mercedes sprinter 516 316

Mercedes-Benz SPRINTER 516 Maxii 516 4600kg 💥KLIMA💥 2011god euro...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

07 дек 14:16Sprinter 516 maxii

Mercedes-Benz SPRINTER 516 Maxii 516 4600kg 💥KLIMA💥 2011god eur...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

07 дек 14:16Mercedes sprinter

Sprnter 416 maxi 120kw 163ps 2012godina euro 5 So klima Salter ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

07 дек 14:14Fiat Ducato 2.8 Doka Fiat Dukato

Se prodava fiat ducato 2.8 motor vo ispravna sostojba mn dobro socuva...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

07 дек 11:37Mercedes Vito 113 cdi 2013god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Vito 113 cdi ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 дек 09:52VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 дек 09:52peugeot boxer

pezo ispravno ne registrirano 8+1 se vozi so b kat cela godina regist...


2.250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 дек 07:52Mercedes mb 100 d 93g

Prodavam kombe mercedes mb 100d 93g patnicko za 9 lica ispravno


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 23:27IVECO 50C13 Patnicko kombe KAKO NOVO

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C13 so 21sediste, registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 22:19Ford transit

Ford transit 2.4 TDI 2001 godina registrano do januari povejce inf n...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 19:59NAMENSKO VOZILO COFFEE TRUCK

SE PRODAVA COFFEE TRUCK, ATESTIRANO VOZILO ZA PRODAVNICA VOZILOTO E...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 18:22Transport/selidbi/prevoz na roba

Prevoz na roba niz cela Makedonija Sandak 220 dolzina / 160 visina /...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 14:57Fiat Ducato 2.0 JTD

Se prodava... Reg do April/2023 4 novi gumi c oznaka tovarni Te...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 14:56VW Transporter T5 1.9Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 1.9Tdi ✅- Uvoz Holandija ✅- God...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 14:23Se prodava citroen jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, ser...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 12:03VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 10:11Ford transit 2007g

Se prodava ford transit 2007god donesen od belgia carinet i registrir...


5.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

06 дек 09:57Reno Kango 2019 godina

Se prodava Reno Kango 2019 godina so izminato 170 000km vo odlicna so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 08:39Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina

Se prodava Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina. Voziloto e vo odlic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 08:39Se prodava

💰Se prodava💰 📝Fiat skudo 📝2009 godina 📝So 190.000km 📝...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 23:22Se prodava kombe mercedes sprinter

Kombeto e vo odlicna sostojba moze zamena za tovarno kombe slep sluzb...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 20:13Kombe mercedes sprinter

Se prodava kombe mercedes sprinter vo odlicna sostojba. Moze zamena z...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 20:01Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам