Цела Македонија
                   
125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

REELY GPS 4K DRONE GRAVITI SUPER KOMBO

Top sostojba INFO NA VIBER 0038979307823


350 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

Вчера 15:49Dji mini 3 pro

Se prodava dji mini 3 pro Dronot e kako nov Letnat e 60miniti Kupe...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

Вчера 13:12DRON 2-8god

Daljinsko so ziroskop Mnogu modovi na letanje Mnogu edukativna i zaba...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

Вчера 12:28DRON 4k dve kameri za android i iphone

So obstacle avoidance Brushles motori Kuferce


4.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

Вчера 12:26Снимање со дрон / Snimanje so dron

Професионално снимање и фотографирање со Дрон во FULL HD или 4K резол...


100 €
или предлог цена
Вчера 00:04One Dron Superhero GEO X8 UAV System

Исправен и одлично сочуван дрон One Dron Superhero GEO X8 UAV System ...


2.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дрон камери

01 фев 23:38Action 1080i HD Camera, microSD, Vgradena Baterija

Action 1080i HD Camera, microSD, vgradena baterija. Se polni so stan...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дрон камери

01 фев 13:40DRON 4K za android i iphone

So dve kameri Senzori protiv sudar 1800ma baterija Mnogu dobra kamera...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

01 фев 09:41DRON

DRON PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! NOVI DRONOVI WI-FI CAMERA...


3.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
4.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

01 фев 08:12Акциона камера Insta360 GO, 8GB

со многу додатоци, многу малку користена уште има гаранција Рез...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дрон камери

01 фев 00:56Dron DJI Inspire 1 ver 2.0

Se prodava Dji inspire 1 verzija 2 so tri baterii (tb47x2 I tb 48x1) ...


1.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дрон камери

31 јан 12:31INSPIRE 1 V20

Koristen samo 3 časa.


699 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

31 јан 07:02INSPIRE 1

Koristen samo 3 časa.


699 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

31 јан 06:58Dron Phantom 3 Advanced

Opis čitaj ima vo slikite Leta, slika, snima, 2.7k i so nego ima plus...


269 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

30 јан 06:28Dji Mavic 2 Pro

Prodava se DJI Mqvic 2 Pro Kao nov Baterija imaju 9-10-11 ciklovi Aks...


1.180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

29 јан 17:04Maginon QC-90 gps — nov kvaliteten dron so kamera

Dronot e nov i voopsto ne e koristen. So memoriska karticka od 32gb. ...


6.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Дрон камери

29 јан 16:04PGYTECH

About this item: Fit with DJI Mavic 3 / Mini 2 / Mavic 2 Pro / Mavic...


24 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

29 јан 16:04Dron: DJI Mavic PRO 4K Combo (so 3 baterii)

🔴 Се продава професионален ДРОН за Фото и Видео 4К. 🚁 DJI Mavic ...


820 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
850 €
Битола

Дрон камери

29 јан 15:502 Држачи за Камера GoPro, Insta360... на Дрон DJI Mavic Pro

2 Држачи за Камера GoPro, Insta360... на Дрон "DJI Mavic Pro" За...


1.600 МКД
или предлог цена
Битола

Дрон камери

29 јан 15:50Selfie Drone

Nov selfie drone vo torbicka so joistick


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 10:37DJI Phantom 4 Pro Plus

Се продава дрон DJI Phantom 4 Pro со фабрички диспреј, дронот е без о...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дрон камери

28 јан 15:44Dron e58 hd kamera 720p video

Некористени Дронови по супер цена и супер квалитет. Мали и компактни ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

27 јан 15:47DRON 8K dve kameri za android i iphone

Dve kameri Kuferce Odrzuva pozicija


2.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

27 јан 09:40Dron Q718 4K HD CAMERA, WI-FI,SENZORI

Promotivni ceni na novi dronovi... WI-FI CAMERA SO SLIKA I VIDEO V...


2.399 МКД
или предлог цена
Струмица

Дрон камери

26 јан 17:14DRON HUBSAN ZINO H117S

Se prodava dron HUBSAN ZINO H117S . Cena 15.000 denara, ima prostor ...


15.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дрон камери

25 јан 15:15PRODAVAME NOF DRON

HOF DRON so kamera leta do 200m 15. Do 20 minuti


3.600 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дрон камери

25 јан 13:46DJI pfantom 3

Prodavam Pfantom 3se dronot e donesen od svajcarija malu upotrebuvan ...


220 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

24 јан 21:36Nof DRON. K7

K7 DRONOT E SO VGRADENI SENZORI GPS PODVIZNA KAMERA 2000mah bater...


120 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дрон камери

23 јан 10:48DJI Mavic Pro

Се продава DJI Mavic Pro. Сочуван во одлична состојба, летан помалце ...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

21 јан 14:18GoPro Hero 9 Black

Kamerata e celosno nova, kupena od Amerika pred 2 meseci + site dodat...


24.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дрон камери

21 јан 13:37DJI MINI 2 FLY MORE COMBO

Dronot e vo perfektna sostojba. Koristen za licni potrebi. Sleduva ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

21 јан 07:28DRON 4K dve kameri za android i iphone

S5S mini novi Brushles motori Kuferce Daljinsko Rezerva propeleri Str...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

19 јан 11:22Go Pro HERO 3 ODLICNA

Se prodava go pro hero 3 kamera potpolni ispravna sleduva samo so pol...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

18 јан 19:52Selfie Drone

Nov selfie drone so dzoistik i torbicka, isto kako na slikite


3.000 МКД
или предлог цена
17 јан 11:33NOV DRON SO KAMERA

PRODAVAME NOVI DRONOVI SO KAMERA


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

17 јан 10:26Drone DJI Phantom 3 Pro

Prodavam Drone DJI Phantom 3 Advanced. Kamera 2.7k. Dve baterii. Orig...


269 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

17 јан 09:29DRON

DRON PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! NOVI DRONOVI WI-FI CAMERA...


3.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
4.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

15 јан 17:31DJI Mavic Mini Fly More Combo

Малку користен, не е удрен или паднат. Комплет со 3 батерии, резервн...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

15 јан 13:52NOVI DRONOVI SO KAMERA

Remote control distance: 150 meters Product Name: Dual camera quadco...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дрон камери

15 јан 13:09Dron Ruko U11 4K / Drone Camera Ruko U11 4K / Дрон

Prodavam nov neotpakovan drone Ruko 4K. Dronot e vo fabricko pakuvan...


200 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

10 јан 17:55Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам