Цела Македонија
                   
498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple Watch Series 6 Nike 44mm

Часовникот е купен од Норвешка и е многу малку користен. По самите сл...


17.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

28 јан 11:35Промовирано

Samsung Galaxy Watch 2

Samsung Galaxy Watch 2 - 44mm, користен многу малку со минимални знац...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

09 јан 09:24Промовирано

Prodavam Apple Watch Series 8

Prodavam Apple Watch Series 8 nov 41 mm kupen vo svajcarija samo sto...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Вчера 22:31hiaomi smart wach 2 lite

se prodava mnogu malku koristen • 1.55" colourful touch display ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:43SAMSUNG GALAXY WATCH 4 - SMARTWATCH - EVTINO

Se prodava Samsung watch 4...malku koristen...so garancija...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 21:32Garmin venu 2 plus

Se prodava Garmin Venu 2 Plus Nov neotpakuvan so garancija Cena 1900...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:50Garmin Fenix Chronos Titanium pameten sportski casovnik

Prodavam Garmin Chronos Titanium premium sportski casovnik na Garmin....


250 €
или предлог цена
Вчера 20:06Xiaomi Mi Watch Beige

Nov 1,39-инчен лед дисплеј со висока резолуција од 326 ppi • 32 g лес...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 18:37Samsung Galaxy Smartwatch 5 44mm Graphite

Prodavam glanc nov ne otvoren Smartwatch 5 model 44mm boja Graphite s...


230 €
или предлог цена
Вчера 18:01Се продаваат нови бразлетни за часовник Мi Band 5 (ремчина)

Се продаваат нови бразлетни, и нитни за часовник Мi Band 6/5/4/3 (рем...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 17:04Samsung Galaxy Watch 46mm

Часовникот е потполно зачуван и можете да го видите во кое било време...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 16:35Apple watch ultra kopija

Prodavam smartwatch kopija na apple watch ultra.Se povrzuva so telefo...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:52  НОВ ОГЛАС

Amazfit gts 2

Se prodava Amazfit gts 2 kako nov malku koristen


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:49Smartwatch 43mm

Smartwatch DT89 со повеќе функции: - Пулс (Heartrate) - Притисок -...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:28(neotpakovan) Garmin Smartwatch Vivoactive 4 Shadow Gra

Prodavam Garmin Smartwatch Vivoactive 4 Shadow Gray (neotpakovan) ...


11.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
15.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:14Huawei Watch 2

Kako nov, poddrzuva SIM karticka, sledi so polnac. https://www.gsm...


80 €
или предлог цена
Вчера 15:06  НОВ ОГЛАС

Apple Wach series 4-44mm gps cellular

Apple Wach series 4-44mm cellular gps malku korosten bez ni najmala t...


16.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:28Nov Xiaomi S1 Black

Se prodava nov Xiaomi watch S1,black so 12 meseci garancija od Anhoch...


9.700 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.900 МКД
Вчера 13:12Google Pixel watch LTE MOZNA ZAMENA

Se prodava Google Pixel Watch LTE crna boja


280 €
или предлог цена
Вчера 13:00Black Nike Sport Band for Apple Watch 4,5,6,7

Nova Nike Apple Watch band narakvica 41mm-45mm, odgovara za serija 4,...


2.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 12:38Apple Watch Series 7, 41mm GPS

Apple Watch Series 7, 41mm GPS (Midnight Aluminum Mid Sport Band) Но...


21.700 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36  НОВ ОГЛАС

Smart Watch Garmin Vivoactive 4S Pod Garancija Vili Mobile

Garmin Vivoactive 4S Pod Garancija 14.03.2024 Anhoch >Za drugi grad...


11.490 МКД
или предлог цена
Вчера 12:35Amazfit Stratos 3

Amazfit Stratos 3 1.34" Full Round Transflective Display | 14-day Ul...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 12:12Garmin Fenix 6S Pro Solar

Се продава Garmin Fenix 6S Pro Solar користен точно една година, без ...


20.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 12:09saat SAMSUNG GALAXY WATCH 46mm

Samsung Galaxy Watch 46mm, saatot e star eden mesec


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 11:09Prodavam dva detski smart casovnici Fit Pro

Prodavam dva novi ne upotrebeni detski smart casovnici Fit Pro ,eden ...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 10:54  НОВ ОГЛАС

Novi! Xiaomi Mibro X1 Smartwatch Amoled 14 Dena baterija

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


4.290 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
4.990 МКД
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 10:17Nov! Xiaomi Mibro Lite Smartwatch Amoled 10 dena baterija

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 10:16Nov! Neaktiviran Samsung Watch 4 46mm Classic Silver

Posetete ja nasata Online Prodavnica 👇 🌐 www.mobilnitelefoniskopj...


179 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 10:15Nov! Original Samsung Galaxy Fit 2 Smartwatch

Posetete ja nasata Web Prodavnica:👇 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.co...


1.790 МКД
или предлог цена
- 28 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 09:41  НОВ ОГЛАС

Apple Watch Series 6 (PRODUCT)red

🍎⌚️Apple Watch Series 6 (PRODUCT)red⌚️🍎 ✅️44mm ✅️Состојба:комплет...


199 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
220 €
Вчера 09:40Smartwatch fossil

Fossil sport 1160 Tomica 072643709


150 €
или предлог цена
Вчера 08:32Ultra Max Smar Casovnik

Ultra Max е водоотпорен паметен часовник IP67, што значи дека можете ...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 07:54  НОВ ОГЛАС

HUAWEI GT2 MALKU KORISTEN

FULL PACK


99 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 06:29!!!! GARMIN FENIX 7S SOLAR !!!!

Соочете се со секој предизвик во спортот или активностите на отворено...


630 €
или предлог цена
Вчера 00:48Apple Watch Series 6 40MM

Под гаранција до Април 2023. Доаѓа со сите додатоци на сликата. Ц...


15.000 МКД
или предлог цена
01 фев 23:29Apple Watch SE

Apple watch SE- 40mm, ganc kako NOV Cena: 25Oeu


250 €
или предлог цена
01 фев 20:48Xiaomi S1 Active kako NOV

Prodavam Xiaomi S1 Active smartwatch, seuste pod garancija, mnogu mal...


7.000 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.100 МКД
01 фев 20:40NORTH EDGE NL01 PINK 500mkd

Se prodava zenska boja casovnik North Edge NL01, dobien e za poklon I...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

01 фев 19:43SMART WATCH DT78 500 denari

Se prodavaat smart watch DT78 koristeni no Solidno socuvani. Doagjaat...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

01 фев 19:43OnePlus smart watch

Casovnikot e Kako nov ,Bez nikakvi zabeleski Seamless Connectivity -...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

01 фев 17:43Samsung Galaxy Watch 5 Classic

Se prodava Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm koristen mesec dena za...


11.000 МКД
или предлог цена
01 фев 15:29Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам