Подкатегорија:
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gaming PC Intel i5-6500 + AMD Sapphire R9

Се продава десктоп компјутер со следната конфигурација: CPU: Intel Co...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:38NOV MOUSE PAD 90x40CM ------ CENA 600 DEN.

NOV MOUSE PAD 90x40CM Vrven Kvalitet Cena 600 Den. 075 248 405 0...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 22:25Gaming PC

Intel Core i3-9100f Asus H310 M.R R2.0 mother board H310 Chipset 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:34ГЕЈМИНГ КОМПЈУТЕР

ПРОДАВАМ НОВ ГЕЈМИНГ КОМПЈУТЕР - МАТИЧНА: ASUS PRIME Z270-A - ПРОЦ...


59.000 €
или предлог цена
02 окт 19:44Gaming PC evtino !

MB : Gigabyte GA - H81M - DS2 CPU : Intel i5 - 4th gen GPU : ...


230 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
290 €
30 сеп 23:3710 kompjuteri odlicni

Se prodavat 10 odlicni kompjuteri koristeni 2.5 god. Kupeni samo kuk...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 20:25PC + Monitor - Gaming

Se prodava kukjiste i monitor. Komponenti Monitor: ASUS 24" 144...


42.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:33Se prodava odlicen Gaming PC

Maticna Ploca:MSI Napojuvanje:500w Procesor:i5 4570 3,2ghz Grafick...


25.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 21:08Gaming PC i7 10700F 2.9GHz

MB - GIGABYTE MB B460M DS3H LGA1200 - garancija do 05.2023 CPU - I...


900 €
или предлог цена
22 сеп 20:03Se prodava Gejming Konfiguracija nova

Kompjuterot e star 6 meseci i ne e koristen nitu eden mesec, i doaga ...


85.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:10PC Gaming - Cooler Master (Cosmos S)

HITNO se prodava PC Cooler Master Cosmos S (Gejmerska Konfiguracija) ...


1 €
или предлог цена
17 сеп 12:40Gaming PC (NVIDIA GeForce GTX 960, Intel i5 3470 @ 3.20GHz)

CPU - Intel Core i5 3470 @ 3.20GHz GPU - NVIDIA GeForce GTX 960 4GB ...


24.990 МКД
или предлог цена
15 сеп 17:20Продавам компијутер

Продавам компијутер со монитор,маус,тастатура и гејмерска подлога. ...


35.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 00:41Gaming PC

Kompjuterot e vo odlicna sostojba. Procesor : Intel Core i7-4790 3...


430 €
или предлог цена
05 сеп 10:27RGB ARGB HUB ROG ASUS GAMERS 5V 3PIN SOFTWARE

se prodava ASUS ROG RGB HUB, moze da se koristi za ventilatori, rgb s...


599 МКД
или предлог цена
04 сеп 18:04Gamer / Gaming Setup / PC * Garancija

Prodavam odlicen Gaming Setup : * MBU - Asus H310M-K R2.0 * PCU ...


800 €
или предлог цена
01 сеп 20:37PC Kompjuter Ryzen 9 R9 3950x / 96GB/ Rx560 - moze na delovi

Moze na delovi ili cel -CPU: AMD Ryzen 9 3950X 16-Core 3.5GHz AM4 ...


1.500 €
или предлог цена
31 авг 17:32Se prodavaat kompjuteri stari 4 meseci

se prodavaat kompjuteri stari 4 meseci i playstation 5ka nov poradi ...


4.000 €
или предлог цена
22 авг 22:36Gaming Setup - *garancija

Prodavam Gaming Setup : * MBU - Asus H310M-K R2.0 * PCU - Intel ...


800 €
или предлог цена
22 авг 19:29ALIENWERE R4 defekt

Kompjuterot se vklucuva no nema slika. DEFEKT MATICNA PLOCA VO DELO...


8.000 МКД
или предлог цена
19 авг 14:50Се продава Gaming Pc во одлична состојба

Operating System:Windows 10 Pro 64-bit CPU:Intel Core i5 9400F RAM...


100 МКД
или предлог цена
06 авг 18:16GAMING PC

I5 3rd Gen 128GB SSD 4GB RAM GTX 1050 4GB Monitor Philips 75Hz


15.000 МКД
или предлог цена
05 авг 20:55Gaming PC

I5 3rd Gen 128GB SSD 4GB RAM GTX 1050 4GB Monitor Philips 75Hz


15.000 €
или предлог цена
05 авг 20:54Се продава топ гејмерска конфигурација

Се продава топ гејминг компјутер со следните спецификации: Процесор:...


35.000 МКД
или предлог цена
28 јул 14:22Geming PC

Prodavam geming pc Intel i5 9400f gtx 1660 ram 8gb (so moznost za ub...


30 јун 23:00Gaming

Se prodavaat 10 gaming PC. Site 10 se licencirani so officijalna lic...


650 €
или предлог цена
28 јун 02:22Licencirani Gaming PC

Se prodavaat 10 gaming PC. Site 10 se licencirani so officijalna lic...


650 €
или предлог цена
28 јун 02:22Ram memorija Kingston hyper X

Се продаваат рам мемории ram memorii 2 парчиња по 4 Gb na 2666 DDR3....


2.000 МКД
или предлог цена
08 јун 21:37se prodava XBOX one S 1TB bela boja + Gratis XBOX 360 Slim

se prodava XBOX one S 1TB bela boja Gratis XBOX 360 Slim gratis...


280 €
или предлог цена
07 јун 00:05Prodavam Gaming PC

Продавам гејминг конфигурација која ги поддржува најновите игри, со с...


640 €
или предлог цена
31 мај 02:02GAMING PC

Intel i5-8400f , GTX 1080 , Asus Monitor VG259qm, 16GB ram, 256GB nvm...


63.000 МКД
или предлог цена
30 мај 01:22Intel konfiguracija i7-6700, GTX 970, 16GB DDR4

Се продава конфигурација со следните компоненти: CPU: Intel i7 6700 ...


30.000 МКД
или предлог цена
27 мај 18:22Igri za PC i Xbox one

se prodavaat igri za xbox one i PC -Fifa 19 za Xbox one 650den -Syndi...


650 МКД
или предлог цена
27 мај 16:28Gaming PC

Se prodava gaming pc ne mnogu koristen sosema nov. Se prodava komplet...


30.000 МКД
или предлог цена
25 апр 14:22Ryzen 5 3600 - Asus GTX 980 Gaming PC

Processor: Ryzen 5 3600 Graphics Card: Asus GTX 980 M2 ssd: Kingsto...


50.000 МКД
или предлог цена
19 апр 00:04Gaming pc i9 9900k

Graphic card 2070 8gb, processor I9 9900k 16gb ram(hyper x), monitor...


1.500 €
или предлог цена
31 мар 12:20GEMING KOMJUTER

Se prodava geming komjuter so ekran dron i slusalki


10 мар 13:59Xbox One S

Shitet Xbox One S i pademtuar me 1 Doreze origjinale, 8 lojera mbushe...


14.000 МКД
или предлог цена
09 мар 12:05Corsair 650w 80plus

Se prodava corsair 650w 80plus


3.000 МКД
или предлог цена
25 фев 14:35SONY PS5 (VIDI OGLAS)

Se prodava PS5 skoro nov ! SO VALIDNA GARANCIJA! SSD SAMSUNG 980 PRO ...


По Договор
или предлог цена
12 фев 18:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам