95 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Отстапувам модерен Кафе Бар

Продавам разработен бизнис (модерен Кафе Бар, веќе со постојана клиен...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

22 јан 12:35Промовирано

MLIN ZA PRODAZBA

Se prodava mlin vo Kumanovo, na 4km od centar vednas do Family restor...


270.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

15 дек 10:46Промовирано

Razrabotena proizvodna firma

Се подава разработена производна фирма основана 2004 год. Фирмата ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:27Prikolka za Vafli i Amerikanski mini palacinki

Se prodava prikolka komplet so se masini za poveke informacii okolu c...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 00:41Se otstapuva razraboten ugostitelski objekt

Se otstapuva razraboten ugostitelski objekt vo srceto na skopje pogod...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

01 фев 12:54Bazen so camci

Bazen 12x16 m dubocina 60cm so 4mali i 4 golemi camci so jetoni 5000...


5.000 €
или предлог цена
31 јан 20:34СЕ ПРОДАВА ТАКСИ ЛИЦЕНЦА И ВОЗИЛО СО РАБОТНО МЕСТО

ПРОДАВАМ ТАКСИ ЛИЦЕНЦА , ВОЗИЛО И РАБОТНО МЕСТО ,ТАБЛА ,ФИСКАЛЕН ТАКС...


1.500 €
или предлог цена
30 јан 18:27СЕ ПРОДАВА ТАКСИ ЛИЦЕНЦА СО РАБОТНО МЕСТО

ПРОДАВАМ ТАКСИ ЛИЦЕНЦА , КОМПЛЕТ СО ТАБЛА , РАДИОСТАНИЦА Ф.ТАКСИМЕТАР...


449 €
или предлог цена
30 јан 18:26Se odstapuvaat brendovite urban Burger pizza box, pizza luig

Se odstapuvaat brendovite Urban Burger Pizza luigi Pizza Box Bren...


4.500 €
или предлог цена
29 јан 20:44SE IZNAJMUVA / PRODAVA PRIKOLKA

Se iznajmuva ili prodava prikolka za kafe ili hrana. Pirkolkata se ...


По Договор
или предлог цена
28 јан 12:43PRODAVAM ILI OTSTAPUVAM AVTO SERVIS I PRODAZBA NA AVTODELOVI

Prodavam ili otstapuvam razraboten biznis so 25 godisno rabotno iskus...


1 €
или предлог цена
25 јан 17:29AUTO LARJE - PERALNA

075 351 123 СЕ ОТСТАПУВА РАЗРАБОТЕН БИЗНИС, САМОСЛУЖНА ПЕРАЛНА ВО...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

24 јан 01:48Отстапувам модерен Кафе Бар

Продавам разработен бизнис (модерен Кафе Бар, веќе со постојана клиен...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

22 јан 12:35Coffee Truck

Се продава Coffee Truck ново возило атестирано со целосна опрема за р...


8.399 €
или предлог цена
20 јан 18:59Se izdava peralna za koli

Se izdava peralna za vozila kaj nova zeleznicka do restoran Rulet tel...


250 €
или предлог цена
14 јан 19:42Се продава кафе приколка

Се продава приколка специјализирана за продажба на секаков вид на пиј...


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

10 јан 15:28Se Prodava biznis za slatki

Se Prodava biznis za slatki


17.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

10 јан 12:04Otstapuvam razraboten butik za detska obleka vo TC Biser

Otstapuvam razraboten butik za detska obleka vo Tc Biser. Butikot e c...


6.000 €
или предлог цена
10 јан 10:57Се издава разработена месарница со печка за печење пилиња и

Се издава разработена месарница во Радишани, со печка за печење пилињ...


По Договор
или предлог цена
09 јан 11:07Се изнајмува деловен простор

Ви нудиме за изнајмување простортор во склоп ДКлуб Радовиш, каде од 2...


3 €
или предлог цена
08 јан 19:19Kafe bar

Se odstapuva Potpolno opremen lokal na ul majka tereza 60


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

08 јан 15:08Разработен бизнис за готвени јадења

Се продава успешно разработен бизнис за готвени јадења лоциран во Цен...


4.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

08 јан 13:00Se odstapuvaat 3 Brenda za brza hrana

Se odstapuvaat 3 Brenda za brza hrana Urban burger Pizza luigi Piz...


1.200 €
или предлог цена
04 јан 09:15Kafe Coffee Prikolka Kolicka

Se prodava prikolka


18.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

31 дек 17:27malter

Masinsko efikasno vnatresno malterisuvanje uvereno provereno


6 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

29 дек 13:37MLIN ZA PRODAZBA

Se prodava mlin vo Kumanovo, na 4km od centar vednas do Family restor...


270.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

15 дек 10:46Picerija -Leptokarija

Se otstapuva picerija na odlicna lokacija sproti 7ca leptokarija so ...


По Договор
или предлог цена
13 дек 14:24Otstapuvam kompanija so dve vozila za prevoz na patnici

Otstapuvam kompanija osnovana vo 2016g za prevoz na patnici so licenc...


4.990 €
или предлог цена
03 дек 11:42HITNO SE PRODAVA RAZRABOTENA SENDVICARA SO INVENTAR

HITNO!!! Se prodava razrabotena sendvicara komplet so se dokumnetite...


1 €
или предлог цена
01 дек 13:26Restoran Bazen Igroteka Market Prostor

Se iznajmuva prostor od 1500 m2 zatvoren i 15.000 m2 otvoren prostor,...


1 €
или предлог цена
01 дек 09:34Фирма + лиценца за забавни игри

Продавам фирма која има лиценца за забавни игри (издадена од министер...


330 €
или предлог цена
24 ное 13:00Se Prodava komplet peralna za tepisi

Odlicno razraboten i uspesen biznis 1.Avtomatska masina EUROMAK 2.C...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 14:36Se otstapuva razraboten biznis! Komplet opremen lokal!

Otstapuvame razraboten lokal komplet opremen vo Kapishtec, pogoden za...


25.000 €
или предлог цена
13 ное 14:41Се продава транспортна фирма со важечки лиценци

Се продава транспортна фирма основана пред 3 и пол години со сите важ...


1 МКД
или предлог цена
10 ное 18:03Се продава комплетно опремена и нова перална за алишта

Се продава коплетно и професионално опремена Градска Перална во Охрид...


По Договор
или предлог цена
07 ное 14:34Пиљара-Маркет

Се продава-отстапува разработена пиљара 115м2 во Кисела вода Цена по...


По Договор
или предлог цена
06 ное 16:14Lyconet Akaunt

Се продава Lyconet Akaunt, прифатени се новите услови односно конверт...


1 €
или предлог цена
29 окт 17:49Се отстапува фирма со разработен бизнис

СЕ ПРОДАВА ВЕБ АПЛИКАЦИЈА. Се продава start-ap бизнис, односно ком...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

28 окт 17:01Se otsapuva poznata sendvicara buco

Se ostapuva razrabotena sendvicara Buco k voda do ekonomsko i studen...


111 €
или предлог цена
16 окт 10:57Се отстапува разработен бизнис

Се отстапува разработен бизнис на Млечен, Тафталиџе.


1 €
или предлог цена
18 сеп 20:45Prodavam najdobar Lyconet Akaunt

Prodavam najdobar Lyconet Acaunt so oteku 74.500 členovi preku 12.000...


1.111 €
или предлог цена
12 сеп 18:44Се отстапува кројачки салон во ТЦ Бисер

Се отстапува разработен бизнис кој успешно и профитабилно работи 10 г...


2.500 €
или предлог цена
02 сеп 12:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам