Цела Македонија
                   
3177 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosipedi od uvoz moze i zamena

Velosipedi 🇨🇭 Servisirani Top kvalitet Moze i zamena so vasha ponud...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

22 сеп 13:49Промовирано

Роуд велосипед Каприоло

Продавам скоро нов Firebird (2018)возен околу 300 км ,со нови Швалб Л...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 сеп 11:44Промовирано

PRODAVAM

Се продава точак Cube направен е голем сервис со промена на ланец и з...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 03:19VELOSIPED ULTRA 26

Prodavam velosiped ULTRA aluminiumski celosno ispraven! Velosipedot e...


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 01:13Merida

merida


120 €
или предлог цена
Денес 01:11Polar mirage novv

Se prodava polar mirage tocakot e vozen samo 100 km Kako nov e kupen....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 МКД
Струмица

Велосипеди

Денес 00:33Prodavam velosiped Cross

prodavam velosiped Cross Fusion Man 27,5. Golemina na ram M. Boja cr...


375 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
380 €
Вчера 23:18Kross Hexagon 6.0 kako nov

Pet pari vozen kako nov https://velosiped.mk/produkt/kross-hexagon-6...


22.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 23:07Velosiped tocak Trek

Prodavam tocak Trek vo odlicna sostojba 29" so tenki gumi. Simano deo...


200 €
или предлог цена
Вчера 23:07Велосипед Merida 26

Се продава велосипед Merida matts 26''. Добра состојба.


7.500 МКД
или предлог цена
Неготино

Велосипеди

Вчера 22:38MOUNTAIN BIKE 26"

Prodavam mountain bike marka "RAM" dimenzija 19" so sram menuvaci i s...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:13Velosiped TOP LIFE City Germanski kvalitet

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-cit...


14.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:51Prodavam velosiped Rider 29

Prodavam velosiped Rider 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 20:57Prodavam velosiped Max 29

Prodavam velosiped Max 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 20:57Prodavam velosiped Max 27.5

Prodavam velosiped Max 27.5


8.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 20:57Poloven velosiped extra

Poloven velosiped Trkala 26 Oprema simano Mnogu zdrav i lesen za v...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:15Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 6500...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:15Poloven velosiped extra

Poloven velosiped exstra Marka BUULS Golemina na trkalo 26 Oprema ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:14Maski velosiped

Poloven maski velosiped Trkala 29 Velosipedot e mnogu zacuvan.ekstr...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:14TRINX X7 PRO 29"*16"

Velosiped TRINX- X7 PRO. "29*16 SHIMANO koristen dve sezoni vo odlicn...


19.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08Delovi za velosiped shimano deore xt

Se prodavaat delovi za velosiped menjaci predni zadni shimano deor...


1.400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:48Velosipedska oprema dresovi velosiped scott

Se prodava velosipedska oprema Za poveke sliki na Facebook stranata:...


1.990 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:48Velosipedi extra scott

Odlicni velosipedi kupeni vo Svajcarija, za poveke sliki moze na fac...


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:48Se prodava malku vozen velosiped SCOTT

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:45Max Warfare 5.0,24"

Два солидно сочувани велосипеди Max Warfare 5.0 24" 3,000ден од вело...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:30Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини

Велосипед Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини, големина за висина од...


240 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 19:26Tocak velosiped

Dva modeli po 3800denari


3.800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 19:03  НОВ ОГЛАС

CUBE race one 2016

cube race one 2016 https://archiv.cube.eu/2016/705000 2x11 27,5 go...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:02Prodavam scott aspect

Prodavam scott aspect model 940 ,2020 god.Kupen vo Bikecentar.Prv sop...


730 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:00CUBE REACTION GTC CARBON 27.5/ KAKO NOV

РАМ . GTC CARBON Twin Mold Monocoque Technology, ARG2, Tapered Headtu...


849 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
899 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:25Velosiped 26x190

Se prodava velosiped vo odlicna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 18:18  НОВ ОГЛАС

ROCKRIDER 27.5

Rockrider 27.5 bandasi M ramka 2*9 prenos Altus/Acera Ispravno s...


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 17:12Road Bike Totem - L

Prodavam road bike Totem L ram, 28 trkala, mnogu malku koristen.


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

Вчера 17:06FELT 'aluminium skele'

Velosipedot e vo odlicna sostojba vozen i odrzhuvan normalno... Bez m...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 17:04BTwin Nov gllanc od svajcarija

BTwin original nov gllanc od svajcarija.


5.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:00Velosiped kako nov

Velosiped kako nov. INFO --077 641 431--


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:00Prodavam velosipet rapit kako nov

Velosipet rapit kupen 2021 mnogu malku e koristen


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47DRZACI ZA VELOSIPEDI

Profesionalni germanski drzaci so specialno zaklucuvanje so dve bravi


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:29Velosiped Totem 29ka

Se prodava velosiped totem 29ka 19inch golemina na ram za luge so vis...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 14:47  НОВ ОГЛАС

Velosiped Corratec shimano deore L ram

Prodavam velosiped corratec oprema shimano deore L ram kako nov.26 tr...


350 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 14:36Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:42Prodavam bergamont horizon 4 99% nov

Velosipedot nema maana. CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMENI


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:42Страна 1 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам