Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat kopacki Puma

Se prodavaat kopacki puma poradi zgresen broj ednite se novi ne oblec...


1 €
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

Денес 12:08Se prodavat adidas kopacki

Kopacki adidas broj 34


1.100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Фудбал / Чевли

29 јан 13:00ADIDAS (Predator)_XX-TRX Soft Ground NOVI

Neobleceni, original, unikatni, velicina UK 7.1/2.


3.499 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фудбал / Чевли

29 јан 12:44patiki za fudbal

Se prodavat poradi zgresen broj,mn malce noseni br40


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фудбал / Чевли

28 јан 07:38KOPACKI КОПАЧКИ 44 ADIDAS NITROCHARGE 2.0

Prodavam kopacki Adidas nitrocharge 2.0 br.44 malce koristeni


2.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фудбал / Чевли

27 јан 06:08Копачки детски

Детски копачки без оштетувања Nike Mercurial broj eu 36.5 2000 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

26 јан 16:36KOPACHKI, CHUNJEVI, KOSTOBRANI, JAZHE ZA SKOKANJE

Original roba, stvarite se kupeni 2 3 pati povishe od kolku shto gi p...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Чевли

26 јан 08:22Kopacki detski

NIKE kopacki broj 31.5 koristeni edna sezona na veshtacka treva! So ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Чевли

24 јан 11:32Adidas detski model broj 34

ADIDAS patika broj 34 za na vestachka treva i za vo sala, odlichno so...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Чевли

24 јан 11:32Nike Kopacki

Број 42 26.5cm


500 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

23 јан 17:45Продавам Adidas Predator Edge 3 soft ground 45

Продавам Adidas Predator Edge 3 soft ground величина 45 со клуч за кр...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

22 јан 23:47Kopacki Adidas Predator

Prodavam kopacki predator, malku noseni Broj 44


1.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Фудбал / Чевли

22 јан 14:00UMBRO 43

Po greshka mi se kupeni (golemi mi se) Ednas noseni Cenata e fiksna


1.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Фудбал / Чевли

21 јан 18:11Kopacki broj 38

Malku noseni kopacki.


По Договор
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

21 јан 13:47kopacki

nike 38,5 admiral 38, dobor sochuvani,mnogu malku koristeni


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

15 јан 18:44Prodavam kopacki Nike Mercurial

Kopackite se vo dobra sostojba brojce 35


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Фудбал / Чевли

14 јан 01:52Prodavam kopacki Matstar

Kopackite se vo dobra sostojba, malku izvalkani 37 broj


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Фудбал / Чевли

14 јан 01:52Adidas kopacki

Prodavam originalni kopacki adidas predator br:41,5


1.800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Фудбал / Чевли

12 јан 22:49Kramponi za kopacki

Se prodavaat kramponi za kopacki, predni (mali) i zadni (golemi). pro...


20 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

12 јан 17:24Casovnik FILIP PLAIN

Se prodava nov racen casovnik FILIP PLAIN tel.079 205 355


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фудбал / Чевли

10 јан 16:41Kopacki NIKE PRO

Prodavam Kopacki Nike phantom PRO noseni 2 meseci, br.44, 5500 den ...


5.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

03 јан 20:35KOPACKI ADIDAS MESSI 16.4 BR.40

Se prodavaat kopacki adidas messi 16.4 novi broj 40 kupeni od Lukas P...


2.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Фудбал / Чевли

27 дек 17:29PATIKI SPED KROS 3 NOVI

Novi ne nosini odgovaraat na broj 44 Se pridavaat poradi utnat broj


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Фудбал / Чевли

25 дек 10:24ADIDAS F50 (2PARA)

НОСЕНИ ЕДНА СЕЗОНА Не скинети број 37 1/3 Праќам по карго 1пар 600д...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фудбал / Чевли

25 дек 06:17Adidas detski kopacki 31.5

Adidas X SPEEDFLOW MESSI kopacki za deca br. 31.5 mnogu malku noseni,...


20 €
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

24 дек 19:59Adidas x Messi F10 white/red

Се продаваат копачки Adidas x Messi во многу добра состојба,Копачките...


3.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Фудбал / Чевли

19 дек 10:57Detski kopacki nike br 36 odlicni

Detski kopacki nike br 36 odlicni


600 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Фудбал / Чевли

08 дек 04:27ПАТИКИ за ФУТСАЛ-NIKE MAJESTRY IC

Продавам патики за Futsal. Број:38.5 Одлична состојба. Контакт: Ни...


1.600 МКД
или предлог цена
Кочани

Фудбал / Чевли

04 дек 22:01Копачки- NIKE MERCURIAL VAPOR 13

Се продаваат копачки, Број 38. Во одлична состојба. Контакт: Никит...


3.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Фудбал / Чевли

04 дек 21:56kopacki nike original 38.5

original kopacki nike broj 38.5 potpolno zdravi


1.500 МКД
или предлог цена
Ресен

Фудбал / Чевли

02 дек 13:21NIKE TIEMPO NOVIII(Kopački)

Novi ( samo probani ) Povolni 37.5


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

30 ное 17:49Adidas

Prodavam ganc novi ADIDAS patiki za mal fudbal, doneseni od Italija b...


2.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

30 ное 16:11Kopacki

Se prodavaat prva klasa kopacki nike superfly 5 , broj 41


7.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фудбал / Чевли

16 ное 21:29KOPACKE

KOPACKE


11 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Чевли

08 ное 08:06Joma kopacki 44

Broj 44 Novi


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

02 ное 18:43KOPACKI Original (Nike,Puma,Adidas)

Prodavam original kopacki nekolku modeli mnogu malce koristeni, socuv...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

14 окт 19:55Копачки

Се продаваат 1 пар копачки марка Адидас Немесис број 36. 2/3 цена 150...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фудбал / Чевли

09 окт 22:19Prodavam novi kopachki Nike Mercurial 40.5

Novi kopacki kupeni od Germanija broj 40.5 so zelezni karponi i opcij...


5.499 МКД
или предлог цена
Виница

Фудбал / Чевли

02 окт 11:31Adidas Predator (br40)

Kopackite se kupeni i doneseni od Germanija I se noseni edna sezona.


1.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Фудбал / Чевли

29 сеп 17:23ПРОДАВАМ 5 пара детски патики NIKE и ADIDAS

ПРОДАВАМ 5 пара детски патики NIKE и ADIDAS: 1. - Nike Hypervenom Br...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фудбал / Чевли

23 сеп 20:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам