Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kimono za karate so zelen pojas evtino

Kimono za karate so zelen pojas evtino 30evra 070 560 554 gostivar


30 €
или предлог цена
Вчера 06:43Mma kickboks stitnici za noze Ringhorns

Stitnici za noze(cevanica) Ringhorns Kupeni se novi 2,490 den. 2-3 ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

06 јун 18:58Oprema za borecki sportovi

Se prodavat pet parcinja obleka za borecki sportovi dva para pantolan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Боречки спортови / Облека

02 јун 16:38KIMONA

SE PRADAVAAT GLANC NOVI 3 KIMONA. 2 za JUDO i 1 za KARATE. KIMONATA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Облека

01 јун 14:14Kimono za taekwondo

Se prodava kimono za taekwondo. Novi, br.170.


2.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Боречки спортови / Облека

30 мај 20:47PRIDE THAI/KICKBOXING ШОРЦЕВИ САТЕН САМО ВО PRIDE.MK

PRIDE THAI/KICKBOXING ШОРЦЕВИ САТЕН Продавница за карате,џудо,кикб...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

29 мај 16:32Karate KIMONO

Prodavam Karate KIMONO za dete ,visina da e nad 1,30cm.


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Боречки спортови / Облека

25 мај 12:08ADIDAS FLASH WKF КАРАTЕ КИМОНА ЗА ДЕЦА И МЛАДИНЦИ PRIDE.MK

ADIDAS KARATE KIMONO FLASH, ZA DECA I MLADINCI Адидас карате кимо...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

22 мај 14:35ADIDAS JUDO ЏУДО ПРОФЕСИОНАЛНИ КИМОНА САМО ВО PRIDE.MK

Адидас џудо униформа за обука бели/црни пруги, J500" Ги е цврсто т...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

22 мај 14:35Кимона за џудо

...


50 €
или предлог цена
20 мај 09:29ADIDAS IBA BOKSERSKI MAJCI I SORCEVI Diamond NEW PRIDE.MK

Само во pride.mk добивате високо квалитетна оригинална опрема за бор...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

03 апр 17:35kimono za judo za deca

se prodava skoro novo kimono za deca 7. 8 godini potpolno zdravo


2.000 МКД
или предлог цена
22 мар 11:07Kimono za dzudo

...


50 €
или предлог цена
15 мар 12:48Детско карате кимоно

Се продава детско карате кимоно, фирма FALCON, големина 120/130, кори...


1.000 МКД
или предлог цена
24 јан 17:07KARATE KIMONO GOLENO , I MALO , OPREMA : RAKAVICI , POJASI

Karate kimono , golemo , 40e. i malo 25e. Oprema , rakavici , pojas...


50 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Боречки спортови / Облека

24 јан 09:58Kimona za karate i aikido

Продавам едно кимоно за карате и едно кимоно за аикидо увезено од Јап...


1 €
или предлог цена
30 дек 10:13Se prodavaat ,,Pojasi" za Karate i ,,Suspenzor"

Se prodavaat ,,Pojasi" za Karate i ,,Suspenzor"- stitnik za genitalii...


200 МКД
или предлог цена
26 сеп 02:06PRIDE KIMONA ZA KARATE 120,130,140,150, 160,170,180,190CM.

КАРАТЕ ОПРЕМА КАРАТЕ КИМОНО ОПРЕМА ЗА КАРАТЕ АДИДАС ПРИДЕ ADID...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

15 мар 16:06RAKAVICI ZA BOKS

NOVI RAKAVICI ZA BOKS CRNI I CRVENI TEL 071 264 065 TEL 071 264 06...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Облека

10 мар 11:50Kimono za judo

Kimonoto e mnogu malku koristeno


3.000 МКД
или предлог цена
27 фев 14:39prodavam boks rakavici

Prodavam mnooogu,novi rakavici za boks,od Anglija. 078233704


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Облека

28 апр 17:35Kimono

Se prodava KIMONO za dete , neupotrebuvano dolniot del e so visina od...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Боречки спортови / Облека

12 окт 13:55ADIDAS AIBA BOKSERSKI DRESOVI NOV MODEL 2019

• Наменети за боксерки кои бараат подобри перформанси на боксерските ...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

01 окт 11:10VENUM borecki dres

se prodava borecki dres VENUM golemina M donese od svajacarija, cena ...


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 12:50Детско кимоно

Ново детско кимоно, големина 150 см.


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

20 јан 15:28KIMONO ROOMAIF PROFESSIONAL BJJ GI rrr

Se prodava KIMONO ROOMAIF PROFESSIONAL BJJ GI za vozrasni.goleminat...


3.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

21 дек 22:53KIMONO GAMENESS 00 PROFESSIONAL FIGHTWEAR rrr

Se prodava KIMONO GAMENESS 00 PROFESSIONAL FIGHTWEAR.Kimonoto e v...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

21 дек 22:35Кимона за џудо

Продавам кимона за џудо. Носени се по сезона - две. Без траги од оште...


1 €
или предлог цена
19 сеп 14:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам