Подкатегорија:
                   
185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

РАНЕЦ СО АЛУМИНИУМСКА КОНСТРУКЦИЈА ПЛАНИНАРСКИ

Продавам многу сочуван ранец , екстра лесен околу 1 кг со јаки алумин...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:48



se prodava nov METALEN KOPAS-- BUSOLA

se prodava nov METALEN KOPAS-- BUSOLA


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 17:34



3l kamping tavce so rasklopuvanje

Kompaktna. Donesen od Anglija, ideal za kamping.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:49



Se prodava SHATOR ZA KAMPUVANJE

Se prodava SHATOR ZA KAMPUVANJE, gumiran, so spalna, pretsoblje i nat...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00



Gumen camec, 3 komori (4 lica/270kg) skroz NOV

Camecot e skroz nov, so 3 vozdusni komori. Nosivost 270kg. (trojca v...


8.000 МКД
или предлог цена
01 окт 15:41



PROFI BATERISKA SVETILKA LAMPA,BATERIJA

KOMLETOT SODRZI: 1. BATERISKA LAMPA ASTROLUX OD 4300lum JACINA BUKVA...


9.500 МКД
или предлог цена
01 окт 15:32



Podloga za sedenje

Podloga koja stiti pri sedenje pri prestoj vo priroda 28cm X40cm


200 МКД
или предлог цена
30 сеп 10:00



PROFI GERMANSKI TACTICAL RANEC

BREND TASMANIAN TIGER NAMENET ZA GERMANSKI SPECIJALNI EDINICI GANZ NO...


7.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 13:13



NAJDOBROTO OD ( BATERISKA LAMPA ) 2013 god

ELEKTRO SOK ELEKTRO SOK NOV MODEL tel za kontakt 071296091 07129...


699 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:26



Dvogled BRAUN 8x32 WP

Продавам германски двоглед BRAUN 8x32WP. Двогледот е зачуван како нов...


4.800 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:23



Radio stanici - toki voki - walkie talkie

Prodavam dve NOVI radio stanici so 16 kanali, toki voki, walkie talki...


7 МКД
или предлог цена
25 сеп 17:03



PROFESIONALEN KOMPAS-BUSOLA

Опис: Дизајниран и со висок квалитет,изработен од квалитетен челик...


1.150 МКД
или предлог цена
23 сеп 10:59



Dvogled nikon zeiss nov

Super dvogled imam dvogledi i ednogledi so merenje na dalecina zeiss...


20 сеп 13:35



Satori za kampuvanj so razni dimenzii

Шатори за кампување Димензии и цена: 𝟐.𝟎 𝐱 𝟐.𝟎 метри - 𝟏𝟒𝟗�...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 08:50



Vrekja za spienje

Изработена од квалитетни материјали, обезбедува висок степен на топло...


990 МКД
или предлог цена
19 сеп 08:50



MAG-LITE Ontario California USA

Se prodava MAG-LITE Ontario California USA donesena od Swiss.


2.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 09:46



Nov, neupotreben krevet za vo kola

Nov, voopsto nekoristen


25 €
или предлог цена
16 сеп 07:48



Alpinisticki ranec CAMP M30

nov ranec.top! https://namaste-bg.com/product/3290/2670-M30---CAMP


6.500 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:05



Шатор - Sator za 4 osobi

Vrvni kvalitetni satori vodootporni 100% Satorite se NOVI, ne se u...


1.650 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:01



Toki Voki Toki Woki T388 Radio Stanici - 2 komada - NOVI

Prodavam novi toki woki Овие радио станици се погодни за комуникациј...


999 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:59



NOVI VREKI ZA SPIENJE - CENA 1000 DEN.

NOVI VREKI ZA SPIENJE - CENA 1000 DEN. vreka vrekja za spienje в...


1.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:34



SOFTSHELL JAKNI

Novi kvalitetni softshell jakni od brendot FREESTEP i HF MOUNTAIN Jak...


3.800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:28



GOLEM IZBOR RANCI

NOVI RANCI VOENO TAKTICKI I ZA PLANINARENJE CENI OD 700 DO 2600 DEN. ...


700 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:25



GOLEM RANEC ZA PLANINARI

NOVI GOLEMI RANCI ZA PLANINARI 75, 85, 95 LITRI Tel. 075 248 405


2.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:25



PRIBOR LAZICA VILUSKA

Nov pribor noz lazica viluska Tel. 075 248 405


200 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:25



Ranec

Se prodava...2500den.Odlicna sostojba (kako nov).50l


2.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 15:43



Sklopliva nova kamp masa(маса,масичка)so 4 stolici

NOVI KAMPERSKI MASI !!!! Za kampiranje,izleti vo priroda,za lovdzii i...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 10:46



BATERISKA LAMPA NA KOJA MOZE DA SE POLNI I VASIOT MOBILEN

Novi bateriski lampi 900 WATERPROOF -VODOOTPORNI SO avtomatski zum so...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 09:11



Sklopliva nova kamp masa(маса,масичка)so 4 stolici

NOVI KAMPERSKI MASI !!!! Za kampiranje,izleti vo priroda,za lovdzi...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 10:56



Vrekja za spienje - kamp - sator

⛺️ Нови удобни вреќи за спиење изработени од полиестер. ✅ Погодни...


1.100 МКД
или предлог цена
02 сеп 10:43



Kompas, busola

Kompas za ljubiteli na priroda, nov lesen za koristenje


500 МКД
или предлог цена
25 авг 12:40



STAPOVI ZA PLANINARI

Novi stapovi za planinarenje na izvlekuvanje so antishok amortizeri ...


450 МКД
или предлог цена
22 авг 13:43



Sator za kampuvanje 2x2 m

Шатор за кампување со димензии 2 x 2 m наменет за две лица Брзо и ле...


1.490 МКД
или предлог цена
18 авг 23:24



Prodavam planinarski ranec 70 litri

Prodavam planinarski ranec 70 litri.


3.000 МКД
или предлог цена
18 авг 23:12



ranec so sipki planinarski

skoro nov voopsto ne koristen..mn dobro zacuvan ranec


2.500 МКД
или предлог цена
18 авг 14:36



KOMPAS ZA PLANINARENJE KAMPUVANJE SETANJE I SLICNO

- PRODAVAME NOVI KOMPASI ZA PLANINARENJE, KAMPUVANJE, PROSETKA NIZ PL...


350 МКД
или предлог цена
16 авг 10:45



vrejci za spiejne

novi vrejci za spiejne prajcame po kargo niz cela mk


999 МКД
или предлог цена
04 авг 12:37



Ranec so Al konstrukcija

Ranec so aluminska konstrukcija solidno socuvan


700 МКД
или предлог цена
30 јул 12:34



sator novi za kampuvajne za 4 osobi

novi satori za kampuvajne za cetiri osobi 2m x 2m prajcame po kar...


1.799 МКД
или предлог цена
26 јул 10:59



BEAR GRYLLS MULTIFUNKCIONALNA ALATKA

BEAR GRYLLS MULTIFUNKCIONALNA ALATKA CENA 1000 DEN. 075-248-405...


1.000 МКД
или предлог цена
17 јул 15:14



Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам