2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Статуа резбарена од дрво / statua rezbarena od drvo

Racno izrabotena rezba vo drvo. Deloto e unikatno. Avtor na deloto,...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јун 14:16razni skulpturi

Izrabotuvam skulpturi od gips Vidi sliki Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Личности и скулптури

16 дек 07:02Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам