Цела Македонија
                   
367 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOBLENI

Se prodavaat stari originalni vilerovi gobleni ( na slikata ) racno s...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 12:21stari moneti

Nekoi od parite se stari ,nekoi ne tolku , zaedno so kuvarot i so sli...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 10:21prodavam samovar za greano vino ili rakija

Prodavam samovar za greano vino ili rakija vo funkcija


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 09:37  НОВ ОГЛАС

Francusko vino 5 sisinja

Prodavam 5 sisinja francusko vino cuve od 2006 godina. Cena 2000 den ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 08:24Gramafon Supraphon

Se prodava mn redok kolekcionerski model na gramafon Supraphon. Rabo...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 20:03Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро, Srebro

OPM Metal Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро Можна е било...


330 €
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 18:12Nož star nad 50 godini za kolekcioneri

Nož star nad 50 godini za kolekcioneri so račka od koska i drvo dosta...


15 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Вчера 13:15Moneta

Se prodava mnogu stara anticka moneta stara e 1850 godini.


3.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Останато

Вчера 13:11Agregat HONDA GX200 4,2kw

Novi Agregati HONDA GX200 6.5ks 3.3kw, 4.2kw 4,8kw... Benzinci 4 tak...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

Вчера 11:09Makedonska nosija

Se prodava makedonska nosija kako na slikata dobro očuvana.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 10:34SLIKA OD ODRI HEPBURN

Slika od ODRI HEPBURN Za razubavuvanje na prostoriite Povolna cena,...


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 10:19Fasadi karabini plocki

izrabotuvanje karabini plocki fasadi i gips Karting


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 дек 22:49Kamin komplet set

Komplet ZA kamin. Socuvan. GO DOBIVATE kako sto e NA slikata. 3600 DE...


3.600 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

01 дек 17:12Машина за шиење

Стар модел на машина за шиење


10.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

01 дек 16:43STARA NOSIJA

Vo odlicna sostojba! Komplet so etno nakit.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 дек 12:34HOKEJ VINTAGE RETKO

Stari hokej stapovi, doneseni od USA, originalni made in Finland i ma...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 дек 12:33STAR KOVCEG(SANDAK) EXTRAAAA!!!!

Prodavam star kovceg vo odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Бутел / Скопје

Останато

01 дек 11:44Македонски знамиња - Кутлеш

Поранешни Македонски државни знамиња - Кутлеш, платно со еднострана ш...


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 дек 11:35СЕ ПРОДАВА СТАРА ТЕПСИЈА

Информации на телефон 077 733 336


500 €
или предлог цена
Струмица

Останато

01 дек 10:02Vino Tga za jug 1999 godina

Prodavam flasa vino Tga za jug 1999 godina Vranec 2009 god Vinea V...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

01 дек 09:57Evtino, nova nekoristena mini fontana

Хитно, Евтино, поради селидба, 3 нови некористени уникатни мини фонт...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 дек 09:34Монтажа на собни и блиндор врати

Вршиме секаков вид на монтажа и демонтажа на собни блиндор и пвц 0714...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

01 дек 08:25AJFELOVA KULA

Se prodava Ajfelovata kula racno izrabotena so rezba na sperploca so ...


70 €
или предлог цена
Битола

Останато

01 дек 07:32Volovska Kola

Se prodava Volovska kola stara nad 70god. Cena po Dogovor 070-250-...


650 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Останато

30 ное 23:11Masina za Siejne

Stara Masina za Siejne Germanska ISPRAVNA cena 4500


4.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 ное 21:58Vilerovi gobleni

Se prodavaat dva vrameni vilerovi gobleni Bulki i Pastirska idila. Go...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

30 ное 20:11kazani,kotli,tavi,sinii idr.

prodavam stari sinii,tavi i dr. popravam stari i izrabotuvam novi pr...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

30 ное 18:50Gramofon Iskra

Gramofonot e vo odlicna sostojba, ispraven. 075227003


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

30 ное 16:37Stari banknoti, pari, стари банкноти, пари Чехословачка 1988

Stari banknoti, pari, стари банкноти, пари


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 12:50SE PRODAVA SLIKA OD ODRI HEPBURN

Се продава слика од Одри Хепбурн во рамка димензии 68x98 цм Поимот ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

30 ное 11:33Банкноти - монети

стари неважечки банкноти-монети ,може на парче цена по договор


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

30 ное 10:44Kalajdzija

Kalajdisuvame i prodavame razni bakarni sadovi za domasna upotreba tr...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

29 ное 22:26Pegla na zar

Se prodava peglata, socuvana, prekrasno parce istorija.Cena 1200 den.


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

29 ное 11:35zvono Brodsko. Poteklo Francija.

Brodsko. Poteklo Francija.


11 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 ное 16:18Prodavam staro radio

Mnogu staro radio ,200 e. unikat .vo Makedonija \ TEL. 072 595 241


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Останато

27 ное 19:48Staro radio

Prodavam staro radio ispravno


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

27 ное 19:47Original torba LOUIS TEXIER

Prodavam original vintage Francuska kafeava kozna torba Lui Teksie ...


5.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

27 ное 17:00Slika

Se prodava vramen poster vo staklo (staklo napred i staklo pozadi). ...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

27 ное 16:40Шанк столица

Изработена од дабово дрво,рустика


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

26 ное 22:29Se prodava slika od Odri Hepburn

продавам слика од Одри Хепбурн во рамка димензии 68 x 98 цм Поимот ...


1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

26 ное 16:53Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам