1387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frekfenten regulator frekfentni regulatori inverteri inverte

Половни исправни Јапонски омрон 075кв за 100 2.2 za 150 4 кв за ...


120 €
или предлог цена
05 јун 18:04Промовирано

MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS

Profesionalen servis i prodazba na site tipovi radiostanici: Motorola...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

23 мар 21:56Промовирано

Elektro motor motori elektromotor elektromotori мотор

Голем избор на Нови неупотребени чувани во магацин и половни електром...


5 €
или предлог цена
19 мај 22:41Промовирано

Доводен кабел за струја Dovoden kabel za struja

Продавам доводен кабел за струја ПП-ОО Аl 4 x 50 mm2 со должина од 1...


220 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41METALNI MERACI SO KRATKA I DOLGA SONDA ZA SKARA FURNA RERNA

NOVI METALNI MERACI SO METALNA SONDA ZA FURNI SKARI RERNI I DR. MOZE...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 19:34  НОВ ОГЛАС

ASK Le Grand 250A Sklopki Novi

Se prodavaat 5 250A ASK Le Grand sklopki novi vo kutii. 7500den edna....


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 19:26Stanica za Lemenje/Ajva!

Nova Stanica za Lemenje so Regulacija na Temperaturata. cena 35...


25 €
или предлог цена
Вчера 17:57MOTOROLA RADIOSTANICA

Prodavam Motorola radiostanica GM360 pogodna za bazna stanica vo t...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 17:44Pettostepena elektrokovina pumpa 1.5 kw

Mонофазна петостепена пумпа NTP 60M 230V 1,5kw Спецификација на прод...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:00BATERISKA STRAFILICA ALPHA 18v.

Se prodava odlicna bateriska strafilica, so promeneti kelii na bater...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36  НОВ ОГЛАС

Agregat 25kw bageri valaci platformi se na edno mesto

Agregat 25kw nov 0000 sati trofazen monofazen so Perkins motor avto...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 13:18КОНТАКТОРИ РАДЕ КОНЧАР 24/36/48/110/230 и 400V 50Hz

Продажба на комплетната производна линија на контактори (склопки) CNN...


738 МКД
или предлог цена
Вчера 11:10POLNAC ZA AKOMULATORI

Sosema nov voopsto neupotreben polnac za akomulatori od markata ULTI...


20 €
или предлог цена
Вчера 11:03MOTOROLA Radiostanica /o/o/ Моторола радио станица

Prodavam radiostanica Motorola so polnac antena i kozna futrola, moze...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 10:48MOTOROLA RADIOSTANICA NOVA GM340

MOTOROLA RADIOSTANICA NOVA VO KUTIJA Profesionalna radiostanica Moto...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 10:47Se prodava masina za melenje meso

Se prodava masina za melenje meso, raboti na trofazna struja Konta...


220 €
или предлог цена
Вчера 10:25Elektrolux Klima za ladenje Podvizna

Клима Подвижна на Далечинско управување 3.5к Многу малку користена ...


200 €
или предлог цена
Вчера 09:45Motori za Ventilacija

Моторите се во различна големина(види на Сликите) Исправни во Функци...


250 €
или предлог цена
Вчера 09:45Se prodava inverter od 12v na 220v, 2,5 kw, max 5kw

Инвертор за напојување на 12V-DC кој може да се користи во автомобил ...


390 €
или предлог цена
Вчера 09:09NOVI ANALOGNI VLAGOMETRI VLAGOMERI

ZA KUTII ZA PURI I DR NAMENI NOVI ANALOG VLAGOMERI


600 МКД
или предлог цена
Вчера 08:27  НОВ ОГЛАС

DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA

DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA OPSEG OD 20V DO 500V +-...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 08:25  НОВ ОГЛАС

MERACI ZA VLAGA VLAGOMERI I TEMPERATURA

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SO...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 08:17  НОВ ОГЛАС

Potenciometar potenciometri za regulacija na DC motor

Potenciometrite se do 28v,3A i 80w moknost na regulacija..moze da kon...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 08:15  НОВ ОГЛАС

DIGITALEN TERMOSTAT 12V TERMOSTATI

TERMOSTAT ZA INKUBATOR ZA KOMBINJA LADILNICI KONTROLIRA OD -50 DO 99C...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:57  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat kafemati na lokacija

Se prodavaat kafemati na lokacija servisirani moze i zamena Poveke in...


750 €
или предлог цена
Вчера 05:24.prodavam baterija

Prodavam litium baterijs


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:45Fiskalna Kasa Severec

Se Prodava Fiskalna Kasa DUNA SEVEREC Mnogu dobro socuvana


6.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:04Se prodava vakum pumpa

Se prodava vakum pumpa vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
07 јун 22:28EL MOTOR

El motori so reduktori i obicni. razni golemini pumpi i tubini . Vent...


1 €
или предлог цена
07 јун 21:48ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
07 јун 21:47ELEKROMOTOR

Monofazen elektromotor so kondezator i greben za fkličuvanje


1 €
или предлог цена
07 јун 20:13Inverter 1500w

Се продава нов инвертер 1500w реална снага и права синусуида.. 12 vo...


4.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.600 МКД
07 јун 18:10Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.400 МКД
или предлог цена
07 јун 16:52INVERTER PURE SINE WAVE 4000WATT

PRODAVAM PURE SINE INVERTER 4000 WATTS ,MNOGU DOBAR ,KOJ MOZE DA SE K...


450 €
или предлог цена
07 јун 10:58PLC unitronics 130, stepper мотори, линеарно движење

Нова опрема за автоматско водење на процеси и дополнителна опрема за ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електрична и електронска опрема

07 јун 09:38PRODAZBA MONTAZA I SERVIS NA ELEKTRONSKI LED BILBORDI

VRSIME PRODAZBA MONTAZA I SERVIS NA SITE LED BILBORDI FUL KOLOR I...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

07 јун 08:40Peralna Favorit prima

Prodavam delovi od peralna Favorit kako od slikata. Motor, vodna pum...


1 €
или предлог цена
06 јун 22:27Pumpa za parno

Nova pumpa za parno


300 €
или предлог цена
06 јун 21:42NOVI REZERVNI DELOVI

PRODAVAM POTPOLNO NOVI REZERVNI DELOVI ZA ELEKTRIKA ZA MASHINI I URE...


111 МКД
или предлог цена
06 јун 21:35AC/DC napojuvanje

input ac120-230/230-500v|4,4/2,4A|50/60HZ output DC 24V/10A


3.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:58Greaci

Greacite se po 9kw I se ispravni 800den parce site tri 2000


2.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:58GUMICI RAZNI MOZI I POGOLEMA KOLICINA

Cena po dogovori mozi i na pogolema kolicina


По Договор
или предлог цена
06 јун 20:42TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI

PRODAVAM NOVI TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI, ,RAZLICNI AMPERAZI, MULT...


150 МКД
или предлог цена
06 јун 20:13Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам