1019 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pekarska oprema

Malku koristena oprema kupena od FORTIS Mikser SM30B parc.1 Etazn...


1 €
или предлог цена
25 јан 17:34Промовирано

Toplotna vitrina za hrana

Se prodava toplotna vitrina za hrana koristena 6 meseci. Se prodava ...


1.350 €
или предлог цена
Вчера 22:21Тостер

Се продава многу малку користен италијански тостер.


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Кисела Вода / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Вчера 20:48Drzaci za casi

Se prodava drvena tabla so inoksni drzaci za casi za restoran, kafic,...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:03  НОВ ОГЛАС

Pecka elektricna dvospratna

Se prodava profesionalna elektricna dvospratna pecka za restorani, ho...


490 €
или предлог цена
Вчера 18:52  НОВ ОГЛАС

Masina za toplenje hrana so lampi

Se prodava inoksna masina za toplenje hrana so lampi.


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:44  НОВ ОГЛАС

Pekarska oprema Пекарска опрема

Mikser za testo


2.000 €
или предлог цена
Вчера 17:38Prodavam ispravna mashina za Hot Dog!

Prodavam ispravna mashina za Hot Dog/Aparat za Hot Doog! marka: Kal...


6.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Вчера 15:34Ledomat Scotsman

Se prodava ledomat Scotsman EC176 easy fit so kapacitet 84 litri za 2...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:52Inventar za Restorant / Fast Food (2)

URGENTNO - Inventar za Restorant / Fast Food (1) Se prodava komplet ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:57  НОВ ОГЛАС

Inventar za Restorant / Fast Food (1)

URGENTNO - Se prodava komplet oprema za Restorant / Fast Food. Posedu...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:50  НОВ ОГЛАС

Etazna pecka na struja pekarska i pica

Најдобрите професионални електрични етажни печки на пазарот. Се одлик...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:18Profesionalni pekarska pecka pekara struja

Професионални високоефикасни пекарски печки со шамот и швел. Изработе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:15  НОВ ОГЛАС

Inoks INOX rabotna masa za kujna

dimenzii 190 x 90 cm so visina 90cm


800 €
или предлог цена
Вчера 13:00Konvektomati duvalki pecki

Konvektomati duvalki pecki razlicni golemini


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Masina za varenje testenini

Inox so korpi razlicni po' golemina. Raboti na plin


1.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава опрема за кујна

Се продаваат две изложни топли ветрини една изложна ладна ветрина, пе...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 12:28DASKI DRVENI ZA PICI ILI ARANZIRANJE MEZE

Golemite 50cm cena 600 den. Malite 30cm cena 350 den. Solarnik 150 ...


600 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 12:06PLINSKI SPORET KONCAR PROFESIONALEN

Ekstra


1 €
или предлог цена
Вчера 11:52Sank Шанк

Се продава шанк изработен од медијапан и иверка користен само 6 месец...


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:23Pecka za pici...Печка за пици

Peckata ne e mnogu koristena vo odlicna sostojba na dva sprata. Kapac...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 10:23toster profesionalen

tosterot e vo odlicna sostojba


200 €
или предлог цена
Вчера 10:11PECKA ZA PIZZA PICA

Italianska pizza pecka ITALFORNI 2 etazna Kapacitet 2x4pizza po et...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:45Seckalka Slajserica za suvomesnato

Se prodavat novi seckalki 19cm 20cm 22cm 25cm 27cm 30cm 075390333


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:34Benmari

Se prodava Ben Mari Poveke info na tel 075390333


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:34Fen duvalka za race

Sekakov vid na fenovi za toaletni Poveke vidovi 075390333


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:34Polnacki I Shpricevi za kolbasi I kebapi

Se prodavat vertikalni I horizontalni 5kg 7kg 10kg 12kg 15kg Avot...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:34TOSTER

Se prodavat novi tosteri Poveke info 075390333


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:34Duvalka za lisnato testo

Mnogu socuvana pecka za lisnato testo Wishell Germanska


10 €
или предлог цена
Вчера 06:06Pribor lazici, viluski, nozevi, drveni daski

Prodavam Nozevi 150 - 25 den Viluski 100 - 25 den Lazici 50 - 25 den...


25 МКД
или предлог цена
Вчера 00:15Restoranska oprema

Prodavam inventar od restoran Eko hauba za ventilacija 250x100 (500 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 00:14ПРОФЕСИОНАЛЕН ПЛИНСКИ ШПОРЕТ

Професионален ,,БАРОН,, италијански плински шпорет многу малку корис...


1 €
или предлог цена
01 фев 17:30Skara Na Kumur so Postolje Dimenzii 1.15x0.56 !!

Skara na kumur so postolje dimenzii 1.15x0.56 telefon 079/226-131


6.500 МКД
или предлог цена
01 фев 17:04Гиро, giro, донер, doner

Професионални плински апарати за гиро или донер. 2 модели, со или бе...


1 €
или предлог цена
01 фев 15:50Laminator za lisnato testo

Prodavam laminator za lisnati testa,italijanski-sottoriva,možna e i z...


1 €
или предлог цена
01 фев 15:07Печка дувалка за пецива

Се продава печка дувалка за пецива, со 4 плеха 60/40, користена една ...


300 €
или предлог цена
01 фев 15:06Grill Za Peceni Pilinja i Jagninja Inox

Grill Za Peceni Pilinja i Jagninja na Ќumur Moze zamena i za Kola


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

01 фев 12:02Pecka duvalka Wiesheu pekarstvo i slatkarstvo

Pecka duvalka Wiesheu -Germany Kapacitet 8 pleha dim.60x40 +Hauba...


1 €
или предлог цена
01 фев 10:30dupla friteza 12l 2x6l rosvajt novi

novi dupli fritezi prajcame po kargo niz cela mk


5.500 МКД
или предлог цена
01 фев 09:34LEDOMAT 240 kg / 24 h

REZERVNI DELOVI ASTORIA AURORA BEZZERA BFC BRASILIA LA SAN MARC...


3.380 €
или предлог цена
01 фев 09:14PROFESIONALNA FRITEZA / ПРОФЕСИОНАЛНА ФРИТЕЗА

На продажба е професионална фритеза Бренд - LINCAT United Kingdom ...


2.200 €
или предлог цена
01 фев 09:02Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам