Цела Македонија
                   
199 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Бесконтактен инфраред термометар

Бесконтактен инфраред термометар Модел GP-100 PLUS Брзо мерење н...


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Медицински опрема

Денес 16:17Безконтактен ИНФРАРЕД термометар со сталак

Безконтактен ИНФРАРЕД термометар со сталак Мерење на телесна темпера...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Медицински опрема

Денес 16:17BEZKONTAKTEN DIGITALEN INFRARED ( TOPLOMER - TERMOMETAR )

ТЕРМОМЕТАР INFRARED - нови не користени Термометар - топломер за дец...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински опрема

Денес 15:31Linija za proizvodstvo na medicinski sredstva

Се продава, технолошки заокружена линија за производство на медицинск...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00KREVET ZA MASAZA DEPILACIJA GINEKOLOGIJA TETOVIRANJE

bidifit.com NOVO!! NOV NEOTPAKOVAN LESNO PRENOSLIV KREVET ZA MAS...


12.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

Вчера 09:09Koncentrator za disenje

Prodavam poloven koncentrator za disenje


По Договор
или предлог цена
23 сеп 09:16Koncentrator

Prodavam skoro Nov koncentrator za disenje. Cena povolna


По Договор
или предлог цена
23 сеп 09:16EHO aparati "Aloka"

Prodavam EHO aparati Aloka, ednot e mobilen, imam i EKG aparat. Povol...


1 €
или предлог цена
22 сеп 14:21Lakmusova hartija (ph lenti)

Se prodava lakmusova hartija, ph lenti za merenje na ph na tecnosti. ...


300 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:45LESNO PRENOSLIV KREVET ZA MASAZA MADE IN SLOVENIA

bidifit.com NOVO!! LESNO PRENOSLIV KREVET ZA MASAZA MADE IN SLOVE...


12.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

21 сеп 08:44InEos стоматолошки скенер, stomatoloski digitalen skener

Се продава InEos Blue скенер, екстраорален (технички) за скенирање мо...


1.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Медицински опрема

21 сеп 00:12Izdavam Koncentrator za disenje

Izdavam koncetrator za disenje.tel 071727026


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Медицински опрема

20 сеп 21:54Medicinsko krevetce so paravani

Prodavam Medicinsko krevetce so pravani 100 evra Dve pecki na drv...


100 МКД
или предлог цена
19 сеп 16:35Autoklav Melag 17

Se prodava ispraven avtoklav


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

19 сеп 14:11Centrifugal heraeus megafuge 1.0

Ispravna


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

19 сеп 14:11EKG aparat , BTL 08MD ECE

Koristen ispraven EKG aparat, 3kanali-printanje i 12 kanalen-sniman...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински опрема

18 сеп 12:11Pecka za porcelan (Печка за керамика)

Zabotehnicka pecka za porcelan(keramika) Heraeus Kulzer Heramat 2002 ...


500 €
или предлог цена
15 сеп 17:48KAVO svetleçi turbini

Se prodavat KAVO svetleçi turbini NOVI.


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

13 сеп 16:11Led turbini

Led turbini so visok kvalitet i so plus dve rezervni glavi .


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

13 сеп 16:11Stomatoloska Stolica

Prodavam stomatoloska stolica marka SIEMENS. Moze da se korisiti i ka...


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

13 сеп 08:43Prodavam avtoklav 18L 070444111

Prodavam avtoklav 18L 070 444 111


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

12 сеп 21:54Се продава исправна стоматолошка столица Gnatus

Сe продава стоматолошка столица Gnatus, поради купување нова. Столица...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Медицински опрема

09 сеп 14:58Kodak RTG so RVG senzor

Rtg kodak2100 so rvg senzor


2.000 €
или предлог цена
06 сеп 17:04KOMPESOR ANTOS BEZ MASLEN

Prodavam mokjen troglav kopmresor bez maslen italianski proizvod name...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 12:35Сув стерилизатор

Се продава сув стерилизатор руско производство, исправен


12.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 19:58boca komplet

Se prodava boca za kislorod komplet so regulator i maska


13.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 21:58STOMATOLOSKA STOLICA

Se prodava stomatoloska stolica,kupena od oralna hirurgija Skopje. Po...


300 €
или предлог цена
04 сеп 19:29Medicinska Boca za kislorod

Bocata e atestirana ima plus regulator i maska za disenje 075208321


250 €
или предлог цена
04 сеп 09:55Povolno, Kompletna Stomatolo[ka ordinacija

Поради пензионирање, се продава комплетно опремена стоматолошка орди...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

01 сеп 10:00Printer mitsubishi stampac

Mitsubishi termalen medicinski stampac za ultrazvucni aparati.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Медицински опрема

31 авг 18:53Се продаваат стоматолошки инструменти

Се продаваат стоматолошки инструменти многу поволно. Информации на бр...


1 €
или предлог цена
21 авг 16:07se prodava mikroskop (Muller )germanski proizvod

Se prodava opticen mikroskop Muller proizveden vo Germanija mnogu mal...


400 €
или предлог цена
19 авг 17:49Rentgen

Se prodava stomatoloski rentgen retroalveolaren - za mali snimki na z...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

19 авг 07:55Digitalen aparat za merenje na krven pritisok

Nov digitalen aparat za merenje krven pritisok


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Медицински опрема

18 авг 14:41Машина за производство на маски

Фул опрема запроизводство на маски


15.000 €
или предлог цена
17 авг 19:40Oftalmoloski stakla

Prodavam set oftalmoloski stakla. Cena 700 eu


700 €
или предлог цена
17 авг 08:41Prodavam kislorodni boci-boca

Prodavam 2 polni kislorodni boci-boca od po 4 litri edna.


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Медицински опрема

08 авг 10:51Se prodava stomatoloshka oprema komplet BITOLA

Се продава стоматолошка опрема од Битола во одлична состојба: -СТОМ...


1 €
или предлог цена
02 авг 20:14Bezmaslen kompresor Cattani

Se prodava bezmaslen kompresor Cattani so sushac za vozduh. 45litri...


1.250 €
или предлог цена
01 авг 00:00rentgen aparati, рентген, x-ray, panorama

Се продаваат рентген апарати, поединечно или заедно за екстра цена. З...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Медицински опрема

30 јул 09:48Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам