Цела Македонија
                   
4305 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Собар/ка

Собар/ка Кандидатите треба да поседуваат : - Течно говорење на лока...


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Elektrotehno vrabotuva

Elektrotehno Kumanovo monteri so iskustvo. Klimatizacija I ventilacij...


20 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Вчера 21:50Промовирано

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Промовирано

Sofer so EU dokumenti

Potreben e sofer so BG dokumenti, za relacija Svedska-Norveska(do Osl...


90 €
или предлог цена
Денес 18:05sekretarka

se bara sekretarka poveke info veljanovskifilip@yahoo.com


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 17:39Пари назад секој ден!

„Дали барате начин да заработите дополнителен приход од дома? Дали са...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:23работа во преноќиште

Преноќиште во Центар бара лице за работа со опција за сместување и тр...


22.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:55Sofer

Конкурсот е отворен за 50 возачи на камиони Ви нудиме Плата почнувајќ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:34Sofer soferi vozac vozaci

Hapet konkurs për 50 shofer kamioni Ju ofrojmë Pagë duke filluar...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:34BARAM VOZAC SO B KATEGORIJA SO POZNAVANJE NA ANGLESKI JAZIK

BARAM VOZAC SO B KATEGORIJA SO POZNAVANJE NA ANGLESKI JAZIK


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 16:19Zavaruvaci i Bravari za rabota vo Germanija

Potrebni zavaruvaci(mig,mag i tig) za rabota na neopredeleno vo Germ...


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 16:13Вработуваме! Возач со Ц+Е за работа на релација MKD - ITA

Имаме потреба од возач на камион (шлепер со церада) со категорија Ц+Е...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Денес 16:01Kuvar/ka

Potrebno e kuvar/ka so rabotno iskustvo vo restoran vo naselba Aerodr...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 15:56Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 15:55Se baraat rabotnici za vo avtoperalna !!!

Se baraat rabotnici za vo avtoperalna pozelno e so iskustvo...plata ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.000 МКД
Куманово

Нудам работа

Денес 15:19Inwest Elektrik има потреба од електро инсталатер / електрич

Фирма за изведба на електрични инсталации има потреба од електро инст...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 15:09Персонал за продажен салон

Продажен салон за бела техника има потреба од персонал за продажба


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:07Se bara vodoinstalator

Firma od Skopje bara vodoinstalator so iskustvo. Povekje info na 077...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Денес 15:00Компанија за водовод од Скопје бара работник

Компанија за водовод од Скопје бара работник од оваа област за работа...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Денес 15:00nudam rabota za gradezen rabotnik

nudam rabota za gradezen rabotnik rusenje i rabota so majstor 077991...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нудам работа

Денес 14:01imam potreba od majstor gradeznik i opst rabotnik

Nudam rabota za majstor gradeznik tesar dzidar malterdzia i opst rab...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нудам работа

Денес 14:01nudam rabota za majstor 077991868

imam potreba od majstor gradeznik dzidar tesar rabota so niska gradb...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нудам работа

Денес 14:01Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik

Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik, ve molam vaseto CV da bi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 13:53Restoran zeneva struga Leto-sezona 2023

Restoran Zenava Struga Ima potreba od personal: -Kuvar (1) -Pomos...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:42ostapuvam del od prostor za flizer\ka

ostapuvam flizersi stol za maski ili zenski frizer za rabota vo fliz...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:17Rabota za vozaci-USLOVI ODLICNI!!!

Se baraat vozaci za vozenje kamion (cerada)na relacija MK-EU-MK redov...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Profesionalen vozac C+E

Опис на работата: Нашата компанија има потреба од 3 возачи за постој...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Денес 13:00SOFER C+E / NEDELNA ISPLATA

Поради проширување на возен парк имаме потреба од 1 шофер со ЕУ докум...


95 €
или предлог цена
Денес 13:00Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


34.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Baram Sofer Vozac na Sleper za rabota vo Danska Germanija

Htno ni e potreben sofer so komplet BG ili EU dokumenti i so pozelno ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Денес 13:00Rabota vo Slovenija

Potrebni se 10 opsti rabotnici i 3 zidari/ tesari za rabota vo Sloven...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Собар/ка

Собар/ка Кандидатите треба да поседуваат : - Течно говорење на лока...


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Rabota vo Slovenija

Potrebni opsti rabotnici za rabota vo Slovenija. Se raboti na sportsk...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Opsti rabotnici za demontaza i montaza na oprema

Imame potreba od opsti rabotnici za demontaza i montaza na oprema vo ...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Baram majstor/PECIVAR za linato

Potreben e pecivar so rabotno iskustvo vo pekara Zlaten Klas -Centar,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00МАГАЦИОНЕР/ШОФЕР

Фирмата ЛИМ ДИЗАЈН - Скопје има потреба од магационер за на неопредел...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 12:51  НОВ ОГЛАС

Vrabotuvanje na vozaci so C+E kategroja vo Evropa

📣Limitlesss Solutions започнува со регрутирање на возачи на камиони ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 12:41VOZAC / SHOFER/ ВОЗАЧ

Nudime rabota vo privatna, poznata firma, dobro plateno, pozelno e C ...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:58Rabota vo Hrvatska

Kompanija HIDRO-TIM DOO od Zagreb se zanimava so hidroizolacija vo gr...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:38AGENCIJA DOMIK IMA POTREBA OD BROKER ZA NEDVIZNOSTI

Agencija za nedviznosti DOMIK ima potreba od Broker za nedviznosti na...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:27ВРАБОТУВАМЕ ПЕРСОНАЛ ЗА ПРИЕМ И ИЗДАВАЊЕ НА ГАРДЕРОБА

Поради зголемениот обем на работа и ново отворени локали, во потрага ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:08Страна 1 од 108

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам