Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
410 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka na kosulica / kosulici

Ненко Инвест Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални инф...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

20 мар 18:35Промовирано

Renoviranje na kukji stanovi

Firma so dolgogidisno iskustvo Renovuranje na kukji stanovi Gips kar...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

12 мар 17:43Промовирано

Kvalitetno izrabotka na gips karton

Firma so dolgogodisno iskustvo izrabotuva gips karton spusteni plafon...


1 МКД
или предлог цена
12 мар 17:42Промовирано

rusenje so komresor digalka hidrofor

Rusam busam krsam sekakov beton i karpi so kompresor i so hilta vaden...


100 МКД
или предлог цена
Денес 07:36GRADEZNISTVO, PROKETIRANJE I IZVEDNA NA OBJEKITI

ATRAKTIVNA IZVEDBA I POREKTIRANJE NA OBJEKTI (STANBENO-DELOVNI) I ZAV...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:39Masinsko krsenje beton, rusenje zidovi, cistenje sut

Dolgogodisno iskustvo vo masinsko krsenje beton, rusenje zidovi, vade...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:57KOPANJE ZA VODA I ODVOD I SAHTI ZA VODA

kopanje za odvod dovod optika postavuvanje na betosnki sahti so prevo...


1.111 €
или предлог цена
Вчера 20:11Kanalizacija Vodovod sahti

betonski sahri za odovod dovod komplet so iskop i montaza


1.111 €
или предлог цена
Вчера 20:11KOPANJE ZA VODA ODVOD I POSTAVUVANJE NA BETONSKI SAHTI

ISKOP ZA ODOVOD DOVOD KANALIZACIJA POSTAVUVANJE NA GOTOVI SAHTI ZA VO...


111.111 €
или предлог цена
Вчера 20:10Изработка на Кров и Настрешница - сите видови

Професионален тим со 20 години искуство нуди брза и квалитетна изведб...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

GRADEZNI RABOTI ,BETONIRANJE

Vrsime sekakov vid na uslugi od oblasta na gradezni raboti Renovira...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:07Dekorativni paneli 850den

prodazhba na dekorativni paneli na golemo i mallo top cena paraqame p...


480 МКД
или предлог цена
Вчера 16:34PRODAZHBA NA MONTI OD STIROPOR

Prodazhba na monti od stiropor za poveqe info javete se na brojot .07...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:34Malter / malterisuvanje

Malterisuvanje na zidovi so prodolzen malter (racen malter)


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:17FASADA

Izrabotka na fasadi so stiropor


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:17☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


29 €
или предлог цена
Вчера 13:00☆Изработка на ■Кровови ■Летниковци ■ Настрешници

■ Изградба на; ▪︎Кровови ▪︎Летниковци ▪︎Настрешници ●Рушење н...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:00Bekaton montaza

Вршам професионално монтажа на сите видови на бекатон. Располагаме с...


15 €
или предлог цена
Вчера 11:59Izrabotka Na--KROV--POKRIV-- Na Site Vidovi

Profesionalen tim so 25 godini iskustvo nudi brza i kvalitetna izvedb...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:52Izvedba na Krov-Sanacija i Renoviranje na Krovovi

So dolgo godisno iskustvo vo gradeznistvoto, i so nas profesionalen t...


3 МКД
или предлог цена
Вчера 11:50krsenje,busenje i secenje beton

krsenje i secenje na sekakov vid beton,dijamantsko busenje so voda od...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:49Izrabotka na Krov=Sanacija=Renoviranje=Demontaza na Krovovi

Dokolku imate problem so vasiot Krov ili bilo kakva Krovna Konstrukci...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:47Masinsko malterisanje / malterisuvanje - masinski malter

Masinsko malterisanje na objekti kuki zgradi industriski povrsini ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:34Bekaton montaza.

Profesionalno montirame sekakov vid na bekaton plocki,postavuvanje na...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14 €
Вчера 08:53Izveduvajne na iskopi od site vrsti na iskop

Rabotime sekakov vid na gradezni raboti iskopi masinski iskop Rusen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:45Sanacija,Izgradba na Krov Roofing

поправка на керамиди, летви, салонитни табли, изведба подобри решениј...


800 МКД
или предлог цена
21 мар 09:37Uslugi so vibro ploca/vibro zaba/valjak

Вршам професионално услуги со вибро плоча,вибро жаба(скакач) и ваљак....


1 €
или предлог цена
21 мар 06:24Limarski uslugi Sanacija na krov Protekuvanje

Vrsam limarski uslugi Sanacija na krovovi na zgradi i kujki, proteku...


1 €
или предлог цена
20 мар 19:07Izrabotka na Site vidovi na =KROV=POKRIV=

Profesionalna Ekipa gi izveduva slednive raboti =Izrabotka na Site...


3 МКД
или предлог цена
20 мар 16:27''Majstor za doma''-Renoviranje na vasite kukja,stan,deloven

'' Majstor za doma'' Profesionalno,cisto i kvalit...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 11:58Proektiranje i izvedba Metalni konstrukcii (Hali,Magacini)

Kompletno proektiranje so statika i profesonalna izvedba so site lice...


По Договор
или предлог цена
20 мар 09:09Iskop pesok tampon zemja humus

Vrsime Iskop i Transport na zemjeni raboti Imame sekoj vid na Pesok ...


По Договор
или предлог цена
20 мар 08:10Izvedba izgradba na objekti karabini 077991868

izvedba na karbini kluc na raka betoniranje ploca renoviranje na krov...


11 €
или предлог цена
20 мар 07:16GRADBA NA VASITE POTREBI

ako imate potreba za izgradba i renovacija pobarajte ne i ke se dogov...


1 €
или предлог цена
20 мар 00:47Krsenje rusenje so hilta

Rusime beton sekakvi zidovi isfrlanje na sut i slicno


5 €
или предлог цена
19 мар 22:02Izvedba na objekt karabina

Izvedba na objekt karabina -temeli so cokle i ploca do 50 sm 75 evra...


115 €
или предлог цена
19 мар 13:47Montaza na bekaton plocki |

--- Vrshime montaza na sekakov vid bekaton plocki; --- Isto ta...


По Договор
или предлог цена
19 мар 11:46Montaza na sekakov vid bekaton plocki

Вршиме монтажа на секаков вид бекатон плочки Со наш или ваш матер...


По Договор
или предлог цена
19 мар 11:46Izvedba na gradezni raboti karabini

Izvedba na gradezni raboti karabini kluc na raka montaza na beka...


1 €
или предлог цена
18 мар 22:40RENOVIRANJE STANOVI

Vrsime sekakov tip na renoviranje na vasite stanovi Gradenje,renov...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:39Генерално чистење по градежни работи 075213105 и 070353614

Еднократно генерално чистење пос градежни работи. Толку чисто што мож...


1 €
или предлог цена
18 мар 13:04Izvedba na gradezni raboti KARABINI

Ненко Градба Изведба на градежни работи (карабини) и клуч на рака З...


По Договор
или предлог цена
18 мар 13:00Transport na Cigli i Keramidi

Vrsime Utovar Transport i Istovar na Cigli Keramidi -po moznost i d...


50 €
или предлог цена
18 мар 12:08Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам