Подкатегорија:
                   
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricno parno

Kompletna dijagnostika i servis na elektricno parno i kombinirani bol...


1.000 МКД
или предлог цена
11 ное 08:31Промовирано

Vodovod vodovodzija vodoinstalater odzatnuvanje

Se vo vrska so vodovod, odvod I elektrika; popravka na sporeti, cist...


1 €
или предлог цена
04 јан 11:24Промовирано

Vinkler/ vinkluvanje/ elektromotori/ elektro motori/ винклер

Поправка на хидрофори, компресори, пумпи, вентилатори, млинови, музач...


1 МКД
или предлог цена
23 дек 14:41Промовирано

Popravka na bela tehnika

Popravnka na site vidovi masini za perenje majstor od Gorenje. Broj ...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:12Majstor za masini za perenje

Vrsime brza i efikasna popravka i servis na site vidovi masini za per...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:48SERVIS ZA BELA TEHNIKA

Vrsime brza i efikasna popravka i servis na site vidovi masini za per...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:48Servis, popravka na bojleri бојлер,bojler,бојлери..povolno

Popravka i cistenje na bojleri od bigor, zamena na originalni grejaci...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:49ПОПРАВКА АПАРАТИ БЕЛА ТЕХНИКА

12 ГОДИНИ ИСКУСТВО во струката МАЈСТОР ☎️ 071550270 ДЕЈАН ☎️0762076...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:53Kompresor za A/C (split)

Se prodava kompresor za klima ured (split sistem).


1 €
или предлог цена
Вчера 17:49masini za sadovi SERVIS masina za sadovi

☆Servisiranje ☆Popravka ☆so originalni rezervni delovi ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22сервис за машина за перење алишта

Брзо и квалитетно поправање на машини за алишта и за сушење и останат...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Servis za bela tehnika

Servis za bela tehnika vrsi servis na : masini za perenje masini za ...


111 €
или предлог цена
Вчера 10:34Serves za Bela tehnika

Frizideri Peralni Masini za sadovi Masini za peglanje Masini za s...


Вчера 10:15Поправка на апарати во домакинството

Фрижидери,клими,масини за перење алишта ,за садови, шпорети,фурни пло...


10 МКД
или предлог цена
25 јан 23:00Поправка на сите видови Фрижидери и Разладни системи

Поправка на фрижидери ,клима уреди, машини за перење алишта, машини з...


1 €
или предлог цена
25 јан 23:00servis za ves masini

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
25 јан 21:14Servis za Masina za perenje-promena na lageri

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
25 јан 21:13Servis za masini za alista

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
25 јан 21:13ELEKTRICAR

Popravka na aparati za domacinstvo frizideri,masini za perenje,bolje...


По Договор
или предлог цена
24 јан 14:47Elektricar majstor, електричар мајстор

Instalacii na kuki objekti popravki na stara instalacija mestenje po...


23 јан 16:04SERVIS ZA BELA TEHNIKA

♡Pocituvani Eltom servis moze da vi pomogne za ☆servisiranje na bela ...


1 €
или предлог цена
23 јан 08:13Поправам микробранови

Поправка на микробранови печки кои искрат (се палат) во внатрешноста ...


По Договор
или предлог цена
22 јан 17:17Поправка на Перални,Бојлери,Машини за перење и сушење

⚠️⚠️⚠️ Поправка на БЕЛА ТЕХНИКА❗❗❗ МАЈСТОР ☎️ 0715502...


600 МКД
или предлог цена
22 јан 16:18ellektricarski uslugi,

popravka na site domasni elektricni aparati brzo i kvalitetno.doajg...


22 јан 14:28elektrotehnicar-serviser

popravam domasni aparati za domakinstvo eftino i kvalitetno


22 јан 14:28SERVISIRANJE NA BELA TEHNIKA

Servisiranje na site vidovi masini za perenje, za sadovi i susenje al...


22 јан 14:08SERVIS KIKO ZA BELA TEHNIKA I ELEKTRONIKA

PROFESIONALNA SERVIS USLUGA ZA POPRAVKA NA BELA TEHNIKA (SPORETI, MAS...


10 МКД
или предлог цена
21 јан 18:18Servis za pravosmukalki, usisivaci, сервис за правосмукалки

Popravka na pravosmukalki i servis..


По Договор
или предлог цена
21 јан 08:18SERVISIRANJE NA ELEKTRICNI APARATI

POPRAVKA NA PROFESIONALNI I DOMASHNI ELEKTRICNI I ELEKTRONSKI APARATI...


1 €
или предлог цена
20 јан 21:07СЕРВИС ЗА БЕЛА ТЕХНИКА, МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ, СУШЕЊЕ, САДОВИ....

Поправка на машини за перење, сушење, садови.. микробранови печки.......


10 €
или предлог цена
20 јан 21:07Klima uredi montaza servis / Клима уреди монтажа сервис

Специјализирани сме за монтажа, сервис и одржување на сите видови кли...


20 јан 19:14elektricar popravaelek.aparati

elektricar poprava elek.aparati za domakinstvo,izveduva i poprava ele...


19 јан 07:20Klima uredi servis montaza demontaza prodazba

Firma Atmosfera vrsi popravki servis montaza i demontaza hemisko i ba...


10 €
или предлог цена
18 јан 21:47KLIMA UREDI PRODAZBA MONTAZA DEMONTAZA HEMISKO CISTENJE

ATMOSFERA FIRMA NUDI USLUGI ZA KLIMATIZACIJA OD SEKAKOV VID,MONTAZA I...


10 €
или предлог цена
18 јан 21:46Servis Ile Bela tehnika i razladni uredi

Popravka na site vidovi bela tehnika i razladni uredi.


По Договор
или предлог цена
18 јан 18:43Servis za bela tehnika

Servis Ile. Popravka na sekakov vid bela tehnika. https://www.faceb...


По Договор
или предлог цена
18 јан 00:30KLIMA SERVIS,POPRAVKA KLIMI,DOPOLNA FREON,HEMISKO CISTENJE

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


500 МКД
или предлог цена
16 јан 11:24Masini Za Perenje

Promena Na Lageri i Simerinzi Original Gorenje.. SKF.. Gorenje, Fa...


14 јан 13:30BOSH GORENJE FAVORIT INDESIT BEKO..

Polovni rezervni Delovi za site vidovi na Masini za perenje Gorenje,...


14 јан 13:30Електрични грејачи - Electricni grejaci

Изработуваме електрични грејачи по нарачка и даваме техничка помош за...


По Договор
или предлог цена
13 јан 20:19Електричар - Мајстор на повик

Електричар- Вршам оправки на шпорети, машини за алишта, бојлери, елек...


11 јан 18:02Elektricar

Elektricar vrsi uslugi od oblasta na el.instalacii, promena na stansk...


11 јан 12:04Elektro servis

Servis na site vidovi elektricni mashinski aparati Монтажа и сервисир...


10 јан 19:25Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам