Подкатегорија:
                   
423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hemisko cistenje na tapaciran mebel ProTouch Skopje

***ЧИСТОТА КОJА ОСВОЈУВА!*** Протач ДООЕЛ Скопје ви нуди машинско ...


2.290 МКД
или предлог цена
Вчера 12:00Промовирано

Торнадо Wurth

Се продава скоро ново торнадо Wurth. Тел.078 237 374


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:28Hemisko Cistenje Tapaciran Mebel Хемиско Чистење

Хемиско Длабинско Чистење Тапациран Мебел - Скопје - ТРОСЕД - ДВО...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:09Хемиско и длабинско чистење на тапациран мебел

Професионално Хемиско-длабинско чистење Опис на Работа -Одстранување ...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Hemisko cistenje na tepisoni, sinteloni vo delovni objekti

Протач ДООЕЛ Скопје ви нуди хемиско чистење на секаков вид на текстил...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 12:01Hemisko cistenje na tapaciran mebel ProTouch Skopje

***ЧИСТОТА КОJА ОСВОЈУВА!*** Протач ДООЕЛ Скопје ви нуди машинско ...


2.290 МКД
или предлог цена
Вчера 12:00Mioski MA*FRA dry cleaning HEMISKO CISTENJE AVTOMOBILI

Profesionalna usluga Hemisko cistenje na vasite avtomobili so broj 1 ...


Вчера 10:52Prodavam Italijanska Profesionaln Masina za Hemisko Cistenje

Prodavam Novi Profesionalni Italijanski Masini za Hemisko Cistenje na...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:22Masinsko hemisko cistenje i masinsko poliranje na avtomobili

-Masinsko hemisko cistenje na site vidovi avtomobili i kombinja. DEZ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:21Cistenje Pro Cist

Cistenje Domovi knacelarii delovni prostorii Pro Cist


55 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06Cistenje na deloven I stanben prostor

Vi go nudime slednive uslugi: -Racno cistenje I odrzuvanje na stanbe...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:00ДЛАБИНСКО ЧИСТЕЊЕ НА ГАРНИТУРИ,ДУШЕЦИ,СТОЛИЦИ

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД ТАПАЦИРАН И КОЖЕН МЕБЕЛ,ЗАГАРАНТИРАН К...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:33Cistenje(stanovi,kuki,podrumi,garazi)-Selidbi,Transport

-Vrsime isfrlanje na sekakov vid na sut nepotrebni materijali od vasi...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:04PROF.MASINSKO CISTENJE NA GARNITURI ZA SEDENJE VO VASIOT DOM

HEMISKO DLABINSKO CISTENJE I ODRZUVANJE NA TEKSTILEN TAPACIR NA NAMES...


Вчера 08:45SERVIS ZA HEMISKO DLABINSKO CISTENJE VO VASIOT DOM

HEMISKO CISTENJE I ODRZUVANJE NA TEKSTILEN TAPACIR NA NAMESTAI-GARNIT...


Вчера 08:45Chistenje na nedostapni povrshini so digalka do 21m

Chistenje na sekakov vid objekti koi imaat nedostapni povrshini (stak...


Вчера 08:09DLABINSKO CISTENJE SO KIRBY NA VASIOT DOM I DELOVEN PROSTOR

Vrsime profesionalno cistenje na lezai kreveti garnituri tepisi delov...


1 €
или предлог цена
28 мај 22:19Длабинско хемиско чистење

Нашиот сервис Ви нуди длабинско, полирање на фарови и хемиско чистењ...


2.000 МКД
или предлог цена
28 мај 20:48Hemisko cistenje na vozila i domashen mebel

Vrsime dlabinsko hemisko cistenje isklucitelno so licencirani sredstv...


1.000 МКД
или предлог цена
28 мај 19:03Бараме хонорарна хигиеничарка на простории во ЕКО СОЛАР

Бараме повремена хичиеничарка, (еднаш на две недели) за чистење на ра...


28 мај 16:52CISTENJE I OTSTRANUVANJE NA SUT I NEPOTREBNI RABOTI.

Dokolku imate nepotrebni raboti ili sut sto vi odzemat prostor vo vas...


1 €
или предлог цена
28 мај 16:01Hemisko cistenje na mebel i vozila Xtreme / Хемиско чистење

Не дозволувајте нечистотијата и бактериите да бидат во вашиот дом или...


По Договор
или предлог цена
28 мај 11:04HEMISKO CISTENJE

Vrashime profesionalno hemisko cistenje na vozila i vasiot mebel Ce...


1.800 МКД
или предлог цена
27 мај 16:19Hemisko Cistenje na TAPACIRANI Stolici i Fotelji

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ ТАПАЦИРАН МЕБЕЛ Vrsime Hemisko Cistenje na TAPACIR...


1 МКД
или предлог цена
27 мај 13:04Hemisko Cistenje

Професионални услуги, конкурентни цени Никој не сака да плаќа повеќе...


999 МКД
или предлог цена
27 мај 11:17HEMISKO CISTENJE DUSEK GARNITURA LEZAJ STOLICA

HEMISKO CISTENJE DUSEK GARNITURA FRANCUSKI LEZAJ STOLICA Vrsim...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:53Hemisko cistenje na tapaciran mebel trosed dvosed fotelja

Vrsime dlabinsko hemisko cistenje na tapaciran mebel: - Trosed 2000 ...


3.500 МКД
или предлог цена
27 мај 08:48Hemisko Cistenje za vaseto vozilo ili sekakva garnitura

DETALNO DLABINSKO CISTENJE so najsovremeni masini i antibakteriski se...


По Договор
или предлог цена
27 мај 01:59HEMISKO CISTENJE NA GARNITURI TROSED DVOSED FOTELJA I SPALNI

Хемиско чистење на гарнитури од тапациран мебел ТРОСЕД , ДВОСЕД ,Ф...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 13:18KVALITETNO HEMISKO-DLABINSKO CISTENJE NA DUSECI-JOGI

KVALITETNO DLABINSKO CISTENJE NA DUSECI-JOGI ODSTRANUVANJE I NEUTRAL...


26 мај 10:31CISTENJE I PROTEKTIRANJE NA KOZNI GARNITURI

PROFESIONALNO CISTENJE I ODRZUVANJE NA KOZNI GARNITURI I AVTOMOBILSKI...


26 мај 10:31Hemisko Cistenje Mebel Хемиско Чистење Мебел

Profesionalno Masinsko Hemisko Cistenje na Tapaciran Mebel. Skopje ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 10:14Cistenje na sekakov vid na tvrdi podovi vo delovni objekti

Брзо и ефикасно отстранување на нечистотија од керамички плочки, мерм...


50 МКД
или предлог цена
26 мај 02:47Hemisko cistenje i poliranje DF Auto Detail & A

*** DF Auto Detail & A *** ➡️ Вршиме хемиско чистење на секаков ви...


По Договор
или предлог цена
26 мај 01:23HEMISKO CISTENJE , GARNITURI, KREVETI, SPALNI, STOLICI

Hemisko dlabinsko cistenje ostranuvanje na fleki i necistotii so prof...


1 МКД
или предлог цена
25 мај 19:25Chistenje na podrumi,garazi,kabast otpad,frlanje na shut.

Se shto vi e vishok i vi e za frlanje, go sreduvame i istoto go frlam...


1 €
или предлог цена
25 мај 17:26Profesionalno hemisko cistenje na motorni vozila

Profesionalno hemisko cistenje na site vidovi na motorni vozila so pr...


По Договор
или предлог цена
25 мај 14:14Hemisko cistenje na domovi i delovni prostorii

Хемиско длабинско чистење на тапацирани гарнитури, тросед, двосед, фо...


1 МКД
или предлог цена
25 мај 12:26Cistenje EKO

Cistenje stanovi,kancelarii,sekakov vid na prostorii,delovni prostori...


50 МКД
или предлог цена
25 мај 10:22HEMISKO CISTENJE NA TEPISI,GARNITURI,ZAVESI

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД ПОДНИ ПОДЛОГИ,ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ !!...


По Договор
или предлог цена
25 мај 09:24Odzatnuvanje solja i kanalizacija

Odzatnuvam solji. kujni. tus kabini.odvodni i kanalizacioni cevki.doa...


1 €
или предлог цена
25 мај 06:33Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам