Подкатегорија:
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HEMISKO CISTENJE TAPACIRANI GARNITURI DUSECI FOTELJI KREVETI

Profesionalno Hemisko Cistenje na Garnituri od Tapaciran Mebel Gi ...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 11:47Промовирано

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MACEDONIA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Aktivno NAJKVALITETNO dezinsekcija deratizacija 076884703

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA BRZO SUPER K...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:40Cistenje Podrumi,Garazi,Objekti,Isfrlanje na Sut idr.

Vrsime uslugi isfrlanje na nepotrebni raboti od vasite stanovi,kuki,g...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:15Фирма за чистење „NATIONAL CLEANING SERVICES“

Фирма за чистење „NATIONAL CLEANING SERVICES“ Нуди услуги Чи...


10 МКД
или предлог цена
07 јун 10:03VRSIME CISTENJE NA DPF -PARTIKEL FILTERI

. ♻️📣 Дали имате светло на филтерот за издувни гасови (DPF) на ваши...


5.000 МКД
или предлог цена
04 јун 14:52CRVI BOLVI LEBARKI DEZINSEKCIJA GLUVCI DERATIZACIJA KVALITET

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
04 јун 11:32Cistenje(stanovi,kuki,podrumi,garazi)-Selidbi,Transport

-Vrsime isfrlanje na sekakov vid na sut nepotrebni materijali od vasi...


1 €
или предлог цена
31 мај 15:31ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ - продажба, монтажа, хемиско чистење

Албос Хем Дооел Скопје ви ги нуди своите услуги: -Продажба и монтажа...


По Договор
или предлог цена
31 мај 07:06Odzatnuvanje solja i kanalizacija

Odzatnuvam solji. kujni. tus kabini.odvodni i kanalizacioni cevki.doa...


1 €
или предлог цена
25 мај 06:33Cistenje na podrumi,magacini i garazi

Чистење и фрлање на непотребни работи. Чистење на подруми,гаражи,мага...


1 €
или предлог цена
17 мај 09:58cistenje na vlezovi vo stanbeni zgradi

cistenje i odrzuvanje xigiena vo vlezovi od stanbeni zgradi


250 МКД
или предлог цена
15 мај 16:44KVALITETNA DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DDD 076884703

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
10 мај 13:00Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi

Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi


1.000 МКД
или предлог цена
08 мај 22:52Dezinsekcija Dezinfekcija Deratizacija

Najefikasen Servis vo gradot so 20 godisno iskustvo DEZINSEKCIJA I DE...


20 МКД
или предлог цена
04 мај 21:12Професионално чистење во Аеродром

Екомагија - Најдобриот сервис за професионално чистење нуди тековно ч...


1 €
или предлог цена
20 апр 12:55Професионално чистење

Екомагија - Најдобриот сервис за професионално чистење нуди тековно ч...


1 €
или предлог цена
20 апр 12:43PERENJE I PEGLANJE(doagjame zemame i vrakjame )

Перење и пеглање на Вашите алишта, чаршафи, пешкири, завеси......итн....


200 МКД
или предлог цена
19 апр 21:31ODLICEN KVALITET DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
28 фев 00:18EFIKASNO OTSTRANUVANJE NA MUVLA

Efikasno otstranuvame muvla od sidovi i drugi povrsini od vasiot dom,...


1 €
или предлог цена
21 фев 18:11Машинско чистење со Kärcher машини 070353614

Машинско чистење за Предноста на механичкото чистење со Kärcher ма...


1 €
или предлог цена
15 фев 23:37DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MACEDONIA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
14 фев 14:42Dezinsekcija- mravki, lebarki, bubasvabi, bolvi ....

Брза Реакција Нашиот оперативен тим е посветен и подготвенза навреме...


10 МКД
или предлог цена
08 дек 07:23DDD ДДД услуги, дезинсекција, Екстерминација на пајаци

Екстерминација на пајаци и други видови на инсекти. Пајаците како ин...


10 МКД
или предлог цена
08 дек 07:23CRVI MRAVKI BUBASVABI DEZINSEKCIJA GLUVCI DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
24 ное 02:35Univerzalen cistac za plocki

Se prodava univerzalen cistac za plocki nov ne koristen.


500 МКД
или предлог цена
14 ное 09:01Cistenje perenje odrzuvanje na nadvoresni povrsini

Чистење со индустриски машини под висок притисок Апликации: - Индус...


60 МКД
или предлог цена
19 авг 21:27Cistenje na gazista od skele

Чистење на газишта и многу други работи Чистење со индустриски машин...


90 МКД
или предлог цена
19 авг 21:27ХИГИЕНИЧАРКИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер има потреба од хигиеничарки со...


По Договор
или предлог цена
05 јул 13:00HEMISKO CISTENJE FOTELJA

Од нас може да побарате хемиско третирање на тапациран мебел од штоф,...


600 МКД
или предлог цена
30 јун 23:24Миење Коли

Се бараат искусни работници за миење коли во Сервис Буба Контакт тел...


1 €
или предлог цена
27 мај 16:21Чистење на деловни простории

Се бара личност за чистење на канцеларии и деловен простор доволно е ...


10 МКД
или предлог цена
26 мај 13:09Cistime Delovni objekti so postojan angazman

Professionalno higensko odrzavanje na Delovni Objekti : Kancelarii,Am...


2.500 МКД
или предлог цена
01 мар 12:19Перење на Зебра завеси

Демонтажа, транспорт, перење и монтажа на роло Зебра завеси Беспре...


300 МКД
или предлог цена
25 ное 21:23Cetki

Prodavam dvostrani cetki,ednata strana so sunger drugata meka cetka ,...


30 МКД
или предлог цена
24 ное 13:08Машинско чистење

Вршиме машинско чистење на секаков вид подови, гаражи, деловни просто...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 18:39DEZINFEKCIJA

ДИЗИНФЕКЦИЈА Вршиме дезинфекција на сите видови на објекти и простор...


10 МКД
или предлог цена
12 апр 10:06Дезинсекција, Дезинфекција и Дератизација

Нудиме безбедна,брза и ефикасна Дезинсекција, Дезинфекција и Дератиза...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 07:18Dezinsekcija, Dezinfekcija i Deratizacija

Нудиме безбедна,брза и ефикасна Дезинсекција, Дезинфекција и Дератиза...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 07:18KARCHER WAP 1050

WAPOT E NA BENZIN SO HONDA MOTOR 200 BARI


1 МКД
или предлог цена
26 окт 14:23DLABINSKO USISUVANJE MEBEL I DUSECI SO KIRBY

Dlabinsko cistenje i perenje na vasite lezai kreveti garnituri odstra...


10 €
или предлог цена
27 мар 09:05Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам