Цела Македонија
                           
34911 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 авг 15:41Промовирано

Se iznajmuva stan, Aerodrom-Skopjanka

Se iznajmuva dvo-soben stan namesten, vo Aerodraom Skopjanka.


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

02 окт 22:11Промовирано

Se izdava stan vo naselba aerodrom

Za povekje inf. 078305915


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:26ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Карпош !

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Карпош КАЈ МИ-ДА. поседува 130...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:19Изнајмувам 3 собен стан

Издавам наместен 3 собен стан наместен


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:12Se izdava polunamesten stan

Stanot e so celosno opremena kujna,opremeno kupatilo i klima vo funkc...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 16:56Se izdava namesten stan

Se izdava celosno namesten stan. Stanot se naoga vo nova zgrada do n...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 16:56Kamelija stan vo Lagadin 71m2 stranicen pogled

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid, prodava stan vo Lagadin zgr...


1.650 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:55Kamelija nov stan 73m2 dve spalni juzen Turisticka

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan vo Ohrid...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:55Izdavam garsonjera vo daljan

Se izdava garsonjera vo daljan Moze I za podolgo garsonjera E nameste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:46Se prodava stan nad Bilna Apteka vo Centar

Се продава стан погоден и за канцеларии и за живеење од 74 м². Нема а...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:41Se izdava luksuzen stan za kratok prestoj vo centar

Celosno opremen so terasa Se izdava za kratok prestoj Kontakt tel:...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:32Izdavam stan Topansko

Izdavam renoviran 3 soben namesten stan kaj Balkanski Univerzitet. K...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:29Izdavam stan vo Topansko pole

Izdavam renoviran namesten 3 soben stan na prvi kat, kaj novata xhami...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:29Izdavam stan kaj Balkanski Univerzitet-Topansko

Izdavam renoviran namesten 3 soben stan na prvi kat, vo blizina na Ba...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:29Гарсоњера до Железничка 32м2

Издавам наместена гарсоњера на високо приземје. ОПИС: Ориентација...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:22Се продава стан во нас.Скопје Север

Се продава стан во нас.Скопје Север, 74 м2 ( 5м2 подрум)на петти...


54.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Денес 16:18Se iznajmuva stan na prizemje

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
Кочани

Станови

Денес 16:09ДАРМА ДОМА издава нов стан во Хром!

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан од 55м2 во Населба Хром одма спро...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:05ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Аеродром кај Железничка !

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром кај Дим Маркет, близу Нова Жел...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:02ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН стан во Дебар Маало

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Дебар Ма...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:02Luksuzen 4 soben nov stan 155m2

Stanot e nov ne vselen, 155m2, dneven prostor 60m2 komplet pa...


125.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 16:00Nov trosoben stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 70m2 ( ul. B...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:58NOV PRAZEN 44m2 DVOSOBEN VO KOZLE

sifra 21397 Se izdava nov prazen stan 44m2 na prizemje vo Kozle ka...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:56ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Центар kaj Жена Парк, поседува...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:45STAN vo karpos 1

Prodavam stan vo karpos 1 .Stanot raspolaga so spalna dnevna kujna so...


78.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 15:37Kupuvam garsonjera купувам гарсоњера

Купувам гарсоњера 25 до 35квадрати со чист имотен лист со реална цен...


1.001 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:32Se izdava nenamesten stan

Se izdava prazen stan vo novite zgradi na Adora posle Železnička stan...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:28Se izdava przen 70m2 za kancelarii Mlecen-Taftalidze

sifra:12285 Se izdava renoviran prazen cetirisoben stan od 70m2 v...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:20Topppp ponuda na stan!!!!

Stanot e domacinski socuvan,graden 1998god,renoviran celosno 2017god(...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120.000 €
Тетово

Станови

Денес 15:19AERODROM KAJ POLIKLINIKA 150M2 3 SPALNI

Se prodava stan vo Aerodrom kaj Poliklinika i crkvata Sv.Ilija. Stano...


150.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:17ПРОДАВАМЕ СТАН АЕРОДРОМ БИСЕР 71м2 2 СПАЛНИ

ШИФРА 640П Се продава стан со површина од 71м2, 2 спални соби, 1 т...


65.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:16ПРОДАВАМЕ НОВ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЛИКЛИНИКА

ШИФРА 1246П Се продава нов стан во Аеродром кај Поликлиника Јане С...


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:15ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ ПОЛИЦИЈАТА 66м2

ШИФРА 1290П Се продава стан со површина од 66м2 со 2 спални соби, ...


73.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:15ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ФФМ - 78М2

Се продава стан во Ново Лисиче карши ФФМ. Станот е со површина од 78м...


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:14AERODROM POZADI SKOPJANKA DVE SPALNI PRIZEMJE

Se prodava stan vo Ostrovo pozadi Skopjanka vo vojna zgrada. Stanot i...


69.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
70.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:13KISELA VODA SPROTI OPSTINATA 65M2 RENOVIRAN

Se prodava prekrasen stan vo Kisela Voda karsi opstinata. Stanot ima ...


77.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:12PRIZEMJE SO DVOR, 3 SPALNI, AERODROM TREND

Se prodava stan vo Aerodrom pozadi Trend. Stanot ima 82m2, 3 spalni, ...


110.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:08ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ СПРОТИ АМЕРИКАН 41м2

Се продава стан во Аеродром карши Американ Колеџ. Станот е со површин...


58.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:06SE PRODAVA STAN 52M2 SO 1 SPALNA - K.VODA - OSA OSIGURUVANJE

Se prodava stan 52m2 vo Kisela Voda kaj Osa oiguruvanje na Dimo Hadzi...


62.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:06RENOVIRAN DUPLEKS 125M2 CEL NA IMOTEN LIST MICURIN RULET

Se prodava prekrasen renoviran dupleks vo mala zgrada vo Micurin poza...


125.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:05PRODAVAME STAN 42M2 - PALMA AERODROM

Prodavame stan 42m2 vo Aerodrom kaj Palma,gradba 2000g. Stanot raspo...


63.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:05Страна 1 од 873

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам