Цела Македонија
                           
2334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дуќан во Аеродром

Се изнајмува дуќан на топ локација во нас.Аеродром веднаш спроти школ...


1 €
или предлог цена
- 93 % Попуст
14 €
Аеродром / Скопје

Дуќани

25 сеп 10:41Промовирано

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

25 сеп 19:58Промовирано

DUKJANI NA SUPER LOKACIJA

2 dukjana po 25m2. Za poveke informacii na broj 071319070


1 €
или предлог цена
Радовиш

Дуќани

25 сеп 17:11Промовирано

Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:54Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 11:54Dukjan na Extra lokacija

Se izdava dukjan na Extra lokacija 24m2 plus 24 kvadrati terasa, na ...


120 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:34се издава дуќан

078333158 viber ul : kliment ohridski br.88 renovirano so nov...


11 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Денес 11:32SE IZDAVA DUKAN (DELOVEN PROSTOR) VO NOVA BITOLA ( дуќан )

Се издава реновиран деловен простор од 60 м2 и 12 м2 визба со сопств...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:18Se izdava ducan vo topasko pole

Se izdava ducan 50m2 kaj alinea slatkarnica Ve molam.samo ozbilni...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Денес 11:13Издавам локал-дуќан кај Млечен

Издавам локал-дуќан кај Млечен ресторант 26m2. Има греење од цевките...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 11:12Prodavam renoviran deloven prostor vo T.C Biser Aerodrom

Se prodava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 11:10Picerija/restorant Smok

Se prodava ili iznajmuva Pizzeria Smok lokacija Avtokomanda,povekje i...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 10:47Се издава дуќан

Се издава дуќан од 12m2 со тоалет на ул.Мито Хаџи Василев бр.35 во ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 10:46SE IZDAVA DUKAN DO RASCEKOR

Poveke detali na telefon 075222727


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:35Deloven Prostor Mislesevski pat

Se izdava deloven prostor od 140m2 na mislesevski pat, pogoden za sek...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Денес 10:13Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и по...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Денес 10:12Во Кичево се продава стара куќа на ул."Маршал Тито"

Се продава стара куќа со дворно место на ул "Маршал Тито", спроти црк...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Денес 10:11Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:00IZDAVAM DUKAN 50m2

Se izdava dukan so povrsina od 50m2 so gradsko parno, ventilacija, to...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 09:51Se izdava dukan

Se izdava dukan vo strog centar pozadi sobranie


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 09:35Se prodava dukan na gradski zelen pazar

Se prodava dukan na gradski zelen pazar Info /070 628 082


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 09:30деловен простор 50м2+70м2+40м2

-Се издава Деловен простор на ул. Моински пат б.б во близина на би...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Денес 09:29Se izdava dukjan na Ul Resavska br 11

Dukjan od 90m2 se izdava Segasen dneven centar za decinja I privatn...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 09:17prodavam dukan vo mavrovka 40m2

prodavam dukan vo mavrovka 40m2 vo suteren centralen hodnik so wc i ...


44.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 09:06Se iznajmuva deloven prostor na odlicna lokacija

Se iznajmuva deloven prostor na odlicna lokacija na glavna ul. Luka G...


375 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
400 €
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 09:05Izdavam dukjan / deloven prostor / kancelarija vo Biser

Se izdava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centar...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 09:03Izdavam dukan vo Kisela voda

Izdavam dukan vo Kisela voda 31m2 vo trgovskiot Bela, vednas do ekono...


11 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
111 €
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 08:37SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BITOLA - CENTAR

Se izdava deloven prostor na prizemje do Pro Kredit banka na ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 07:27Izdavam dukjan od 65m2 na frekfentna lokacija vo Novo Lisice

Izdavam lokal od 65m2 vo Novo Lisice, se naoga na plostadceto vednas ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 07:12Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 06:52Se prodava dukan

Se prodava deloven prostor(dukan) vo naselba Gorce Petrov na ul.Gor...


22.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 06:34СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС / Beverli

Се издава дуќан во ТЦ Беверли Хилс 14м2 на високо приземје до ТТК бан...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 06:21Poluopremen dukan vo Aerodrom

Se izdava dukan novogradba na prizemje na atraktivno mesto vo Aerodro...


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 00:50Biser Aerodrom!!!

Се издава дуќан 18 м2 на прв кат во ТЦ Бисер Аеродром,гледа према бул...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 22:38  НОВ ОГЛАС

Se izdava dukan na ul.Rajko zinzifov kaj Sparkasse banka

Se izdava dukan od 30 m2 na atraktivna lokacija vo centar sloboden od...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 20:50Se prodava dukjan vo kisela voda

Se prodava dukjan so sopstveno WC 077991868 Vo naselba kisela voda ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

Вчера 20:46Se prodava dukan vo soping centar 20 m2

Se prodava dukan vo soping centar vo GTC Kocani dukanot se naoga nad ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Дуќани

Вчера 20:40SE IZDAVA ILI PRODAVA DUJKAN

SE IZDAVA ILI PRODAVA DUJKAN OD OKULU 100 KVADRATI + DVORNA POVRSINA ...


1 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Дуќани

Вчера 20:19Izdavam Objekt Industrija

Se izdava objekt do benzinska pumpa Lukoil Kamnik streliste, podelen ...


600 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дуќани

Вчера 19:37  НОВ ОГЛАС

Se izdava dukjan vo Starata bitolska carsija

Dukjanot poseduva WC, vizba, tendi, alarm, itn.


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 18:45Se prodava dukan vo TC Mavrovka

Se prodava dukan vo Mavrovka 45 m2


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:15Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во центарот на Штип. Просторот е 130 м² ...


600 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 17:24Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


180 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 17:08Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам