Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Се издава деловен простор во строг центар во близина на соборен храм ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

04 јун 20:18Промовирано

Se prodava deloven objekt vo blizina na železnička stanica

Ekskluzivna ponuda samo vo Agencija Miloševski. Se prodava deloven...


610.000 €
или предлог цена
Вчера 13:43Промовирано

Деловн простор спорти Клуб на пратеници, Центар

Се продава деловен простор на Ул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava deloven prostor

SE IZDAVA DUJKAN SO STRUJA VODA PLOCKI WC ZA SEKAKVA NAMENA CENA PO D...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:56Se izdava hala 500 m2

Se izdava hala 500 m2 s


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:22Deloven prostor.

Se izdava deloven prostor vo Lisice na glavna ulica so sopstven parki...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:42Se prodava deloven objekt vo blizina na železnička stanica

Ekskluzivna ponuda samo vo Agencija Miloševski. Se prodava deloven...


610.000 €
или предлог цена
Вчера 13:43СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за с...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:06Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
Вчера 10:02Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:10Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
23 јун 23:53SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
23 јун 19:01Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
23 јун 18:07Se prodava deloven prostor od 800 m2

Se prodava deloven prostor na prekrasna lokacija pogoden za izlozben...


1 €
или предлог цена
23 јун 17:39Se izdava deloven prostor od 150m2 vo Butel 2 / Zelezara

Se izdava deloven prostor od 150m2 vo Butel 2 / Zelezara Se izdava...


1 €
или предлог цена
23 јун 13:06ИЗДАВАЊЕ, ПРОДАЖБА, ЗАМЕНА НА ПОГОН/РАБОТИЛНИЦА/МАГАЦИН

Издавам или продавам (можна е и заменаза возило или камион) работилни...


1 €
или предлог цена
23 јун 11:13ЧОЈС-Se prodava pogon/hala za proizvodstvo

Се продава нов погон/хала п+1 за секаков вид намена со површина на па...


500 €
или предлог цена
23 јун 09:28nas. ILINDEN, pogon, magacin, deloven prostor

Plac 3000m2, objekt 1200, kompletna infrastruktura. Moze del.


1 €
или предлог цена
23 јун 07:57Дуќан во центар

Се издава дуќан во Горно маало, центар Штип, на местото на М-десерт, ...


1 €
или предлог цена
22 јун 12:34ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
22 јун 11:46Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
21 јун 22:25SE IZDAVA & IPET ME QERA

SE IZDAVA & IPET ME QERA Se Izdava nov Renoviran Servis , izrabo...


150 €
или предлог цена
21 јун 21:10Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
21 јун 16:26Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
21 јун 11:58Izdavam Avto servis

Izdavam komplet avto servis od 200m2 so komora vo Kisela Voda. Cena...


По Договор
или предлог цена
21 јун 09:58Industriski hali od 3200 m2 za EXTRA CENA!!!

Se prodavaat 3 industriski hali so vkupna povrsina od 3200 m2 za seka...


1 €
или предлог цена
21 јун 08:42Deloven prostor 70 m2

Deloven prostor 70 m2 pogoden za sekakva namena so sanitaren jazol ...


1 €
или предлог цена
21 јун 06:30Se iznajmuva ili prodava hala od 5457 m2 !!!

Се изнајмува или продава хала со квадратура од 5457 м2 и земјиште од ...


1 €
или предлог цена
20 јун 22:24Se prodava deloven prostor 650m2 so plac 922m2

Se prodava deloven objekt, magacin, fabrika vo okrugot na poranesna S...


625.000 €
или предлог цена
20 јун 20:08Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
20 јун 18:12Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
20 јун 16:43Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
20 јун 12:11Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд

Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд, веднаш до н...


1 €
или предлог цена
18 јун 18:25Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo crniliste


29.000 €
или предлог цена
18 јун 13:37Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo Crniliste


89.000 €
или предлог цена
18 јун 13:37DUKjAN - ZAMENA ZA SKIP JCB 3CX

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
17 јун 10:22Plac 27000m2, i 2000m fabricki pogoni na nego

Se prodavaat fabricki pogoni od 2000m2, na 27000m2 oplemeneto zemjist...


350.000 €
или предлог цена
16 јун 11:13Hala vo blizina na Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava Hala na ...


500.000 €
или предлог цена
15 јун 23:48Objekti (881m2) + Parceli (5300m2)

Objekti od poranesna zivinarska farma - 881m2 Objekt za ziveenje + p...


По Договор
или предлог цена
15 јун 18:22IDEALEN PROSTOR ZA SEKAKVA RABOTILNICA

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR IDEALEN ZA SEKAKVA RABOTILNICA VO C...


По Договор
или предлог цена
15 јун 11:04Se prodava delovno/magacinski pogon

Rabotilnki/Magacinski Pogon, deloven prostor vo. Naselba Hrom vo. VEL...


1 €
или предлог цена
14 јун 21:31Se iznajmuva/prodava industriski objekt vo Ilinden

ID. 17422 Se iznajmuva/prodava industriski objekt vo Ilinden, so p...


7.000 €
или предлог цена
14 јун 18:31SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 812m2 NA EKSTRA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR PO MOZNOST ZA UREDUVANJE PO VASA ZELBA ZA...


По Договор
или предлог цена
13 јун 14:46Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам