Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2490 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FARMA SO KOMPLET OPREMA

Farma so komplet oprema od 200m2 na povrsina od 3000m2. Poveke inform...


1 €
или предлог цена
25 сеп 17:27Промовирано

Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:56Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO, 95M2

* ШИФРА 5679 Импулс агенција за недвижности издава комплетно реновир...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:40Deloven prostor kaj bg ambasada

Se izdava deloven prostor-kancelarija kaj bg ambasada celosno renovir...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:54Delovni kancelarii pozadi capitol

Se izdava deloven prostor 70 m2 vnatresen prostor 10 m2 terasa 4 kanc...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:54Се продава деловен простор 25м2

Се продава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
36.000 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:39Центар Буњаквец 25м2 дукан се издава/продава

1997...Партенон Недвижности Издава или Продава дукан во порта Буњаков...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:06DELOVEN PROSTOR

Nov Deloven prostor vo centarot na gradot blizu Javor na 2ve nivoa -...


249.000 €
или предлог цена
Денес 13:32Deloven prostor(univerzalna)

Prekrasen deloven prostor za advokatska kancelarija,notar,ambulanta,i...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:28kancelariski prostor centar / kaj sat kula

Se iznajmuva kancelariski prostor na atraktivna lokacija vo centar na...


1 €
или предлог цена
Денес 13:20СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:06СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ -18М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ 18М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:05Se izdava plac so deloven prostor

Placot se naoga na bul.Boris Trajkovski, moze da se koristi za sekakv...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во центарот на ПРИЛЕП

Се издава деловен простор во центарот на Прилеп, на 1 кат во зградата...


200 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Extra uredeni kancelarii 136m2 Centar Debar Maalo

sifra 23178 Se izdava Extra ureden kancelariski prostor vo Centar-...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:42Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:34ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА Д.ПРОСТОР КАЈ УНИВЕРЗАЛНА - 130м²

Станот е комплетно наместен за д.простор, на атрактивна локација во Ц...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:17СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 123м2 ВО ЦЕНТАР

Се издава деловен простор во строг центар во близина на соборен храм ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:15IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:48Уникатен деловен простор во историска зграда на плоштад

Office space for rent The ready to move in office space of 122 m2...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:22SE IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, SOBOREN

ИД:267867- Се изнајмува ексклузивен деловен простор во Центар, Соборе...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:03Канцеларија во бизнис центар Луна

Се продава канцеларија на ексклузивна локација, бизнис центар Луна ка...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
101.250 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:55Kancelariski prostor na ul. Makedonija

Agencija Casa iznajmuva kompletno renoviran i novo opremen kancelaris...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:03Nov trosoben stan vo Centar

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Centar 90m2 (Ruzveltova/...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:02Се издава полуопремен канцелариски простор од 345 м2 погоден

Издаваме полуопремен канцелариски простор од вкупно 345 м2 во деловна...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:14Se izdava deloven prostor-glavna ulica vo T.Madzari Polvolno

Se izdava deloven prostor za bilo kakva namena na glavna ulica Blagoj...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:08Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid

Odlicna lokacija! Edna golema kancelarija! Tri sredni kancelarii! ...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:56KAPISTEC- DELOVEN PROSTOR

PROSTOROT SE NAOGA NA UL. SARSKI ODRED BR.7 NA AGOL SO UL. KOZARA NA ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:48LUX DELOVEN PROSTOR 128m2 CENTO

Iznajmuvam lux deloven prostor vo Cento na glavna ulica : 128m2 oke...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:26SЕ PRODAVA /IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA HROM

Delovniot objekt e na dve nivoa,prizemje i sprat. Edniot i drugiot sp...


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 07:39Издавам деловен пр. на приземје 167м2, новоградба

Деловниот простор (167m2) е нoвоградба на приземје, на ниво на улицат...


1.300 €
или предлог цена
Вчера 23:35Se iznajmuva nov deloven prostor so dvor vo Karpos

❗️Сe изнајмува нов деловен простор на атрактивна локација во Карпош н...


890 €
или предлог цена
Вчера 21:33  НОВ ОГЛАС

Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 20:19СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:54Deloven prostor vo Kozle

Se izdava deloven prostor od 97 m2 na glavna ulica vo Kozle. Pogoden ...


480 €
или предлог цена
Вчера 19:48СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛ, ПРОС ОД 150 М2 БУЛ. ПАРТ.ОДР СОБ. ХРАМ

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ИЗ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 19:42Канцелариски простор во Центар

Се изнајмува канцелариски простор во Центар, на кружен тек Дебар Маал...


1.000 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 18:46Deloven prostor se iznajmuva vo Vlae !

Sproti Porta Vlae, na parkingot. 4 prostorii so dve wc-nja.


1 €
или предлог цена
Вчера 18:37  НОВ ОГЛАС

ИД,518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 100 М2

ИД 518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, 100 М2 со 4 ПРОСТОРИИ, КУ...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:30SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:12IZDAVAM KANCELARII PELAGONKA 2

Se izdavaat kancelarii so vkupna povrsina od 50m2,kompletno opremeni:...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:12Se izdavaat Kancelarii vo centar na Kumanovo

45m2, 60m2, 83m2


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Вчера 17:21Страна 1 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам