Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
925 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 1 Кат деловен дуќан 200 м2 СПРЕМЕМ ЗА В...


1 €
или предлог цена
01 окт 10:52Промовирано

FARMA SO KOMPLET OPREMA

Farma so komplet oprema od 200m2 na povrsina od 3000m2. Poveke inform...


1 €
или предлог цена
25 сеп 17:27Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

ЛОКАЛ.на топ локација,спроти порта МАКЕДОНИЈА,кат 1,ГТЦ

👉 топ понуда само во ЧАНАК агенција 👈 феноменален локал за многу е...


2.150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:52Се издава деловен простор од 25 м2 во Центар

Се издава деловен простор - дуќан на приземје во Кула 24, бул.Партиза...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:23Se izdava prodazno deloven prostor na atraktivna lokacija

Se izdava prodazno deloven prostor na mosne atraktivna lokacija vo ce...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:05СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:05DELOVEN PROSTOR NA VLEZOT VO BITOLA

Se prodava ili izdava deloven prostor na vlezot vo Bitola deloven ob...


1 €
или предлог цена
Денес 09:12SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so inventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Денес 07:23Се продава или издава деловен простор во сутерен во Делчево

Се продава или издава деловен простор од 138 м² на одлична локација в...


1 €
или предлог цена
Денес 01:00Се издава деловен простор 21m2 во Скопје

Се издава деловен простор 21m2 во Скопје/ Центар, спроти паркингот на...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 22:37Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 42м2 и магацин од 14м2 на Ул. Браќа Ри...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:52  НОВ ОГЛАС

Se izdava deloven prosotor vo ILINDEN

Deloven prostor 120m2 so visina 3.7 m2 I dvorno mesto zagradeno so v...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 17:08Se izdava magacin / deloven prostor

Magacin/deloven prostor 50m2 Risto Kjurchiev br 22 Strumica


100 €
или предлог цена
Вчера 16:40SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 12:36SKOPJE DELOVEN PROSTOR OPSTINA CENTAR-1 DO KATOLICKA CRKV

SKOPJE OPSTINA CENTAR -1 SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 26 m NA ul R...


115 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 11:47Se izdava Dukan 120 m2

Se izdava dukan 120m2. na ulica bulevar Makedonija Dukan+Kancelarij...


5 €
или предлог цена
Вчера 10:02IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 120M2

OBJEKTOT SE NAOGA VEDNAS DO MAKOIL BENZINSKATA STANICA VO CENTO.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 08:45DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 08:45IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2 KONTAKT TEL:075 282 282


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 08:45Издавам деловен простор од 47 м2 во Битола

Издавам деловен простор од 47 м2. во Нова Битола на ул. “Димче Лахчан...


150 €
или предлог цена
01 окт 22:18Se iznajmuva hala magacin kancelarii vo Vizbegovo 2000+m2

Se iznajmuva hala-magacin kancelarii vo Vizbegovo so povrsina od nad ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

01 окт 21:08SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
01 окт 19:37Се издаваат деловни простории 31 и 42м2 - многу поволно

Се издаваат два деловни простори, еден до друг, со површина од 31 и 4...


По Договор
или предлог цена
01 окт 18:15Се издава ресторан

Се издава ресторан Фортуна во Охрид, комплетно опремен. Телефон за...


По Договор
или предлог цена
01 окт 16:03DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
01 окт 15:35Деловен простор во строг центар!!!

Се продава или изнајмува во строг центар близу плоштад и безистен дел...


110.000 €
или предлог цена
01 окт 15:09Se izdava stanbeno/deloven prostor

Se izdava vo najstrog centar stanbeno deloven prostor .Na 2 kat so li...


400 €
или предлог цена
01 окт 13:34Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka

Se izdava deloven objekt so povrsina od 50 m2 na prizemje vednas do p...


1 €
или предлог цена
01 окт 13:10ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 1 Кат деловен дуќан 200 м2 СПРЕМЕМ ЗА В...


1 €
или предлог цена
01 окт 10:52SE PRODAVA DUKAN VO TC BISER NA PRIZEMJE

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO TC BISER NA PRIZEMJE 19M2+10M2 GALERIJA...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

01 окт 09:57Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski so kvadratura ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

01 окт 09:57Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


4 €
или предлог цена
01 окт 08:41Се издаваат/продаваат деловни простори во Охрид

Се издаваат деловни простори во строг центар на Охрид-ул.Партизанска ...


1 €
или предлог цена
01 окт 07:30Se izdava deloven prostor centar

Se izdava prostor kaj poranesen Atva home centar(pozadi sparksse bank...


1.800 €
или предлог цена
30 сеп 19:43SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO VIZBEGOVO, SKOPJE

Се издава деловен објект во Визбегово, Скопје. Можноста за издавање ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

30 сеп 19:10Se otstapuva Picerija

Se otstapuva kompletno opremena picerija-kafic, zastaklena terasa so...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

30 сеп 16:43Se izdava fitnes klub-teretana

Teretanata e 140 m2 so posebni soblekuvalni i toaleti. Ima 27 spravi,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

30 сеп 15:20Izdavam dukani vo Gjorce Petrov

Dukanot / sendvicara/ prodavnica se naogja pomegju ucilishteto Mirce ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

30 сеп 15:20ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам деловен простор во Охрид централно градско подрачје на ул. ...


90 €
или предлог цена
30 сеп 07:53PRODAVAM - MENUVAM ZA KOLA, IZDAVAM

Menuvam trafika za kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 de...


700 €
или предлог цена
30 сеп 07:44Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам