Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 1 Кат деловен дуќан 200 м2 СПРЕМЕМ ЗА В...


1 €
или предлог цена
Денес 11:00Промовирано

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Стан поволен за деловен простор во Центар

Се изнајмува стан од 65м2 на 1 кат без лифт во постар објект во Општи...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 09:35Промовирано

PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se iznajmuva magacinski prostor od 500m2 vo PRZO AVTO KOMPLEKS.


По Договор
или предлог цена
Денес 13:33PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Magacini za izdavanje od 100, 200, 500, 800, 1300 m2


По Договор
или предлог цена
Денес 13:33PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se izdava magacinski prostor so 2 vlezovi i parking od 150 ,200, 300 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:32Деловен објект се изнајмува на одлична локација во Скопје.

Целокупната површина опфаќа околу 2000 м 3 , од кои 800 квадрати мага...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ НА ГРАД КАВА

Се издава деловен простор во централно подрачје на град Кавадарци, го...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m DOLZINA 20m VISINA 4m KANCELARIJA...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 12:21Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со простор за изнајмување од 10.000 м2 сопс...


2 €
или предлог цена
Денес 09:08Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt na tri sprata vo Skopje Kvadratura 2000m2 ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 07:59Se prodava iznajmuva Dujknak 78m2 112233

Dujkanot se prodava ili iznajmuva na podolg perid za bilo sto moze i ...


1 €
или предлог цена
Денес 01:40СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:55IZDAVAM MAGACIN 400m2 - VIZBEGOVO / МАГАЦИН

Издавам магацин со две канцеларии 400м2, плус покриен простор позади ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 17:19Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:05Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:56Se izdava magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2. 0d 600m2 Poveke info na 07020...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:10Se prodava Podrum 25m2 Karpos pozadi City Mall

Se prodava podrum od 25 m2 vo noviot Kompleks City Garden na -2 nivo....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 окт 22:39Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
03 окт 19:02SE IZDAVA MAGACIN OPSTINA SARAJ

SE IZDAVA MAGACIN VO OPSTINA SARAJ DO TEHNICKIOT PREGLED VIA NA SAMO ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 окт 09:42Се издаваат магацини 50м2-500м2 утоварна рампа видео надзор

Магацините се посебни просториии преградени со ѕидови и клуч од истит...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 окт 08:58Deloven i magacinski prostor

Se izdava deloven i magacinski prostor 45m2 vo naselba lisice na glav...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 окт 17:57IZDAVAM DELOVEN PROSTOR NA BITPAZAR

Kaj avtobuska Bitpazar


999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 окт 14:25Magacin 100m2

Izdavam magacinski prostor 100-400m2, lizgacka vrata 5 metri visina, ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 окт 13:42Se izdava magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 100 do 800 m2 , so moznost ...


111 €
или предлог цена
01 окт 12:51OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
01 окт 09:31SE IZDAVAT POVECENAMENSKI OBJEKTI

Objekt A- 1294 m2 B- 643 m2 C- 916 m2 Kontakt 071397041 Aleksandar


3 €
или предлог цена
01 окт 07:39SE PRODAVA OBJEKT

Prodavam objekt na 15 km od Kumanovo vo opstina Staro Nagoricane vedn...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 08:40Издавам магацин-плац,деловен простор

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


400 €
или предлог цена
29 сеп 22:57Izdavam magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


400 €
или предлог цена
29 сеп 22:57deloven prostor kaj UZUS

Се издава деловен простор, магацински простор на приземје во индустри...


2 €
или предлог цена
29 сеп 18:52Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ Локација :20 -ти километар ...


1 €
или предлог цена
29 сеп 13:49150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo gr

Objekt 150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo grad...


92.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 сеп 19:28SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
28 сеп 19:10МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР

Се издава МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР -1.350 М2 -Локација:Боца Иванова бр.3...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 сеп 13:00Издаваме магацински простор

Се извада подрумски простор погоден за магацин или друга намена. 120...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 сеп 09:29Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 6142m2 so objekti 310m2 vo selo Crnilist...


31.000 €
или предлог цена
27 сеп 23:33Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste,...


120.000 €
или предлог цена
27 сеп 23:32HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2

ШИФРА- 344 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

27 сеп 16:13MAGACIN,RABOTILNICA-DELOVEN PROSTOR -135m2

Se izdava deloven prostor so kvadratura od 135m2 na ul Prvomajska (Bo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

27 сеп 10:44Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 08:35IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO NAS RECANI 110kvadrati

Izdavam deloven prostor vo naselba Recani Veles 110kvadrati Prostorot...


3 €
или предлог цена
26 сеп 17:22Se prodava i se izdava

Se iznajmuva i se prodava deloven prostor v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

25 сеп 21:00Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам