Цела Македонија
                   
575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se kupuva garaza vo topansko pole

Baram da kupam garaza vo topansko pole, vo blizina na ul.georgi pop h...


5 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

22 мар 11:35Промовирано

Купувам гаража или паркинг место во Центар

Купувам гаража или паркинг место во Дебар Маало или Буњаковец, а може...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Денес 08:47SE IZNAJMUVAAT PARKING MESTA SPROTI "FILM KAFE" NOVO LISICE

Se iznajmuvaat parking mesta sproti Film Kafe vo Reonski Aerodrom. Vr...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 06:51Kupuvam garaza vo karpos 3 blisku do prokredit

Kupuvam garaza blisku do prokredit banka vo karpos 3


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 20:21  НОВ ОГЛАС

ГАРАЖА КИСЕЛА ВОДА

Се продава гаража во Кисела Вода кај општината во зградата на Голден ...


9.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Вчера 17:44Se prodava garazno mesto vo Aerodrom

Se prodava garazno mesto vo kompleks Urban garden vo Aerodrom na bul....


7.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 17:37GO IZDAVAM 130.EV 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR

GO IZDAVAM 130.EV. 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR ,ÇAJXHILLN...


130 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

Вчера 12:53Се продава Гаража во Ѓорче Петров

Се продава 16.5м2 подземна гаража во Ѓорче кај полицијата со дополнит...


6.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Гаражи

Вчера 12:52НОВА ГАРАЖА ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

Се продава нова подземна гаража,во строг центар на Охрид,наспроти Опш...


1 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

Вчера 11:29PARKING PROSTOR GARAZA vo Aerodrom KUPUVAM

--PARKING PROSTOR GARAZA vo aerodrom KUPUVAM. --ponudete moze i vo i...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 10:03СЕ ИЗНАЈМУВА ПАРКИНГ МЕСТО ПРЕД ЗГРАДА

СЕ ИЗНАЈМУВА ПАРКИНГ МЕСТО ПРЕД ЗГРАДА ВО БЛИЗИНА НА РЕСТОРАН ЕКВИЛИ...


1.350 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 08:02Se prodava limena Montazna Garaza 6m×3m.Rasklopena.

Se prodava limena montazna garaza pasklopena.Koristena kako pabotilni...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Охрид

Гаражи

Вчера 06:44Se prodava garazno mesto

ITNO se prodava podrumsko garazno mesto na ul.Vlasto Radonjanin br.1 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

24 мар 22:43podzemen parking lisice

se izdava podzemen parking na prvo nivo vo novo lisice zgrada adora


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

24 мар 20:18SE IZDAVA GARAZA VO AERODROM

Se izdava garaza vo nova gradba vo Aerodrom vo Porta 2(zgradata kaj B...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

24 мар 19:46PRODAVAM METALNA VRATA ZA GARAZA

Metalna vrata za garaza so mehanizam za otvoranje na gore. Dobro socu...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Гаражи

24 мар 19:08IZDAVAM GARAZA AERODROM DO EQVILIBIUM

Izdavam dve Garaži vo Aerodrom,moze i samo Edna. Na Ul.M.S.Sarlo br ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

24 мар 18:29Kupuvam garaza vo Veles kaj noviot teatar ili pod kaficite!!

Kupuvam garaza vo Veles pod Etaz Ili pod kaficite sprema gimnazijata ...


1.111.111 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

24 мар 17:12IZDAVAM PODZEMEN PARKING PROSTOR KAJ FON I MERCEDES

IZDAVAM PODZEMEN PARKING PROSTOR KAJ FON I MERCEDES VO ZDRADATA NA NO...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

24 мар 14:39Garaza vo Przino

Garaza so Imoten list 12 m2 Prodavam garaza vo Przino od 12 m2. gara...


2.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

24 мар 13:00отворено паркинг место, позади Католичка

во сутерен со единствен влез/излез од автоматска врата, се продава га...


5 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

24 мар 10:43Se izdava Garaza na -1 vo Centar pred Narodna banka

Se izdava Garaza na -1 vo Centar pred Narodna banka


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

24 мар 08:15ЧОЈС-Podzemna Garaza vo centar(Do Opstinata)

Se prodava podzemna garaza vo centar(Do Opstina Ohrid)so povrsina od ...


20.000 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

23 мар 21:27Garaza Univerzalna Vucko so dalecinsko

Izdavam podzemna garaza pod Vucko Univerzalna sala.Vratata e avtomats...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.000 €
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

23 мар 18:23GARAZA PO KOMPLEKS GARAZI POD SIMPO

Info samo na 078492201 078492201 Prodavam garaza na ul.11 Oktomvri...


5.000 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

23 мар 15:47Паркинг место

Се издава надворешно паркинг место во близина на поликлиника Јане Сан...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

23 мар 14:21Podzemen garazen prostor

Izdavam podzemen garazen prostor 22m2 vo zgrada vo Karpos 1,ul.Ruger ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

23 мар 13:26СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРАЖНО МЕСТО КОМПЛЕКС -МИДА МИДА

Се изнајмува гаражно место во подземна гаража спроти Технолошки факул...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

23 мар 13:23Prodavam Montazžni limeni garaži

Montazžni limeni garaži


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Гаражи

23 мар 12:06Garaza na Oktomvriska

Se izdava garaza na Oktomvriska Revolucija pozadi Tutunska banka


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Гаражи

23 мар 08:58Se izdava garaza

Se izdava garaza na Oktomvriska Revolucija pozadi Tutunska banka


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

23 мар 08:55KUPUVAM LIMENA GARAZA BITOLA

.


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Гаражи

23 мар 07:43Parking vo Kapištec

Se izdavaat dve parking mesta vo Kapištec, zatvoreni so rampa. Edno e...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

22 мар 17:16Izdavam garaza vo karpos 2 kaj dramski fakultet

Super lokacija , odlicni uslovi. Za plakjane na mesec za mesec so ed...


35 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.000 €
Карпош / Скопје

Гаражи

22 мар 12:10Se kupuva garaza vo topansko pole

Baram da kupam garaza vo topansko pole, vo blizina na ul.georgi pop h...


5 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

22 мар 11:35Se prodava zatvorena garaza vo Aerodrom

Продавам затворена гаража во Аеродром на улица Васко Каранѓелески. -...


7 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

22 мар 08:43Iznajmuvanje na Garazhi - Centar

Se iznajmuvaat garazhi vo centar: 1. Ul. Elisie Popovski 2.Ul. Todo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

22 мар 08:21Izvedba Moderni Garazi

Izvedba na moderni garazi so atika, opsivki na profili, ukrasni detal...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

21 мар 16:30Гаража

Издавам гаража на ул. Виктор Иго 10-кај Стара Рампа-Кисела Вода. Гара...


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

21 мар 13:33Гаража

Издавам гаража на ул. Виктор Иго 10-кај Стара Рампа-Кисела Вода. Гара...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

21 мар 13:30КУПУВАМ Гаража во Карпош 3

Купувам гаража во Карпош 3, во околината на Румунските кули. Цена ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

21 мар 10:54Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам