374 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНО МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ОДЛИЧЕ...


13.900 €
или предлог цена
Денес 17:14Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
Денес 16:30Локација за фотонапонска централа

Се продава локација за фотонапонска централа во с. Ново Лагово Прилеп...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:25Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода. П...


9 €
или предлог цена
Денес 14:16Se prodava plac/niva Novo Lagovo

Se prodava niva vo Novo Lagovo 25.000m2 zagradena so betonski stubcin...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:08Niva Begova Livada - Razleiste

Se izdava niva 4 dekari vo Begova Livada - Razleiste so 5 shahti od...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:30Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:12Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Денес 10:53Se prodava niva/plac3600m2 vo industriska zona

SE PRODAVA NIVA/PLAC VO INDUSTRISKA ZONA POMEGU CIGARNA I SLADARA INF...


14.000 €
или предлог цена
Денес 10:18Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
Денес 07:33OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


7.800 €
или предлог цена
Денес 05:24SE PRODAVA NIVA VO PRILEP

Se prodava niva 3 dekari vo dolno Sadovo kaj Alfa Omega tehnicki preg...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46Prodavam gradežno neizgradeno zemjište

Prodavam gradežno zemjište kaj oranžeriite predvideni se 3 placevi me...


21.000 €
или предлог цена
Вчера 15:32Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
Вчера 14:55Plac vo industriska zona 4000m2 so 44 metri lice

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce b...


200.000 €
или предлог цена
Вчера 13:52Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Вчера 13:33Атрактивен плац за градење

Се бара инвеститор за градба на објект, за плац во близина на градинк...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:05Se prodava plac za kuka (11 Oktomvri - Fabrika)

Se prodava plac za kuka (tureni temeli i cokle), Plateni komunali, do...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 09:41Niva vo Oreovec

Prodavam dve nivi vo Oreovec Pred seloto levo Kp 1459 3515m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:08Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
27 јун 15:36Se izdava plac vo Prilep, Sarika

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 140...


По Договор
или предлог цена
27 јун 08:42Нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец)

Се продава нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец). Нивата и...


1 €
или предлог цена
27 јун 06:49Plac cena po dogovor

Prodavam plac vo Prilep vo (varos industriska zona) placot izleguva n...


По Договор
или предлог цена
27 јун 02:34Se prodava niva

Se prodava niva 2200 m2


9.300 €
или предлог цена
26 јун 22:36Niva vo Oreovec Prilep

Se prodava dve nivi vo Oreovec Posle Markova cesma Imoten list 746...


1 МКД
или предлог цена
26 јун 10:26Се продава плац на ул. Зеленгора

Се продава плац на ул зеленгора со градежна маркица и средени докумен...


1 €
или предлог цена
26 јун 08:27Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
26 јун 00:50Се продава нива во Горно Садво - Прилеп

Се продава нива од 2121 м2 во местото викано Горно Садово - Прилеп на...


6 €
или предлог цена
25 јун 21:52СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПРИЛЕП

Се продава плац ( градежно земјиште) 3000 метри квадратни на улица Би...


По Договор
или предлог цена
25 јун 17:10Се продава земјиште помеѓу Крин и Гентерм - Прилеп

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп. Кон...


1 €
или предлог цена
25 јун 17:10Se prodava gradezno zemjishte, plac Povodenici

Se prodava neizgradeno gradezno zemjishte Povodenici. Gradezno to zem...


1 €
или предлог цена
25 јун 17:05Se prodavaa ili izdava dve nivi

Se prodavaa dve nivi ednata e zad sladara 2100 kvadrati drugata zad m...


6 €
или предлог цена
25 јун 16:35NIVA LIVADA LENISTE

6 e kvadrat


6 €
или предлог цена
25 јун 15:54СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава плац - КП 16326/1 со површина од 1.912 м2 до главниот пат ...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
50 €
25 јун 14:50Нива 2 декари

Се издава нива под кирија 2 декари Варош под сушални со сопствена шах...


1 €
или предлог цена
25 јун 11:05SE PRODAVA ILI SE IZNAJMUVA PLAC

Се продава плац со директен влез од регионалниот пат Прилеп - Крушево...


8 €
или предлог цена
24 јун 23:33Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
24 јун 19:57KUPUVAM NIVI PRILEP - ROPOTOVO

Moze i drugite sela Debreshte Lažani ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

24 јун 09:27nivi.. pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo staro lagovo selo se...


1 €
или предлог цена
23 јун 23:16Se prodava niva 6000 kvadrati

nivata se naoga na patot prilep mak brod so cista dokumentacija


2 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

23 јун 21:56Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам