Цела Македонија
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BARAM APARTMAN/STAN GRCIJA NA MORE ZA CELA SEZONA

-Opremen. -Za 2 vozrasni osobi. -Max 200 m od more. -Da nema mnogu...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Во странство

Денес 12:31Prodavam apartman vo Pefkohori

Prodavam apartman vo Pefkohori 47 m2 i terasi 18 m2.Se naogja na prvi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

Денес 11:52VILA VO NEA POTIDEA 240M2

Se prodava vila pomegu Nea Potidea i Sani, na 4km od Nea Potide prema...


170.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

Вчера 17:22Se Prodavaat Prekrasni Luxuzni Apartmani -ULCINJ-CRNA GORA!

Apartmanite XI i XII se luksuzno opremeni stanovi od 79m2 i 64m2 koi ...


1 €
или предлог цена
15 мар 13:32Se prodava plac vo blizina na Nea Kalikratia

Se prodava plac vo blizina na Nea Kalikratija 320 metra od more vozdu...


9.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Во странство

12 мар 22:06Стан во Драч Албанија

Се продава стан 89 м2 во Драч (Албанија) На 50 метри од плажа , во ел...


80.000 €
или предлог цена
08 мар 06:55Se bara investitor za izgradba na stanbeni zgradi

Se bara ozbilen investitor za izgradba na stanbeni zgradi na povrsina...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

07 мар 13:52Хотелски комплекс

Хотелскиот комплекс е изграден во 2009 година, а реновиран во 2021 го...


4.200.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

07 мар 12:33Неа Потидеја Халкидики се продава стан од 62 кв.м.

Неа Потидеа, Халкидики, се продава 2 -ри стан покрај море (30м), чист...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

06 мар 07:31Nea Potidaja Halkidiki Se prodava dvokatna mezoneta 65 kv.m.

Неа Потидаја Халкидики Се продава двокатна мезонета од 65 кв.м на сам...


95.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

06 мар 07:30Maisonettein for sale in Siviri Halkidiki of 110 m/2.

Se prodava mezoneta na Siviri, Halkidiki, od 110 m2, vo kompleks, pre...


300.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

01 мар 16:15Hotel od 470m2 so 13 sobi Gerakini Halkidiki

" Ексклузивност HalkidikiHome.gr " Геракини (Ситонија) Халкидики Се ...


1.100.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

01 мар 16:14IZNAJMUVANJE NA APRATMANI I KUKI VO GRCIJA

Iznajmuvanje na apartmani i kuki Polihrono, Hanioti, Pefkohori, Per...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

01 мар 00:24PRODAZBA NA APRATMANI I KUKI VO GRCIJA

Prodazba na apartmani i kuki vo Grcija i voedno ve vodime niz celiot ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

22 фев 19:09Kriopigi Halkidiki se prodava stan od 67 m2

Se prodava stan od 67 m2. kat, provetreno i so pogled, izgradena 2011...


105.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

19 фев 10:01se prodava/ menuva 9+ hektari zemjiste

zemjiste u kvadratura od 9+ hektari t.e 90000+ metri kvadratni u nase...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Во странство

17 фев 22:17Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Xiropotamos Halkidiki Blizina do more 150 m 2000...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

11 фев 12:32Se prodavat apartmani Ouranopoli Halkidiki

Se prodavat 8 apartmani po 40 m2 vo Ouranopoli Lokacija 40°19'55...


90.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

09 фев 10:53Se prodava mazoneta vo Grcija

Se prodava vila vo Ierissos Halkidiki Grcija. 260 m2


300.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

06 фев 19:25Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac Koumitsa na Tret krak Halkidiki Prekrasna lokacija n...


75.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

31 јан 20:09Se prodava mazoneta 120m2 na 3 nivo vo Polihrono

Se prodava mazoneta 120m2 na 3 nivoa, vo kompleks od mazoneti. Mazo...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

30 јан 09:03Неа Потидеа, Халкидики, се продава зграда од 395 кв.м.

Се продава во Неа Потидаја, Халкидики, недовршена зграда со вкупна по...


840.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

26 јан 14:56Baram stamben kontejner na rati ili poklon vo Srbija

Baram stamben kontejner na rati ili donacija, familija so dete bez po...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Во странство

22 јан 21:03Kalitea Halkidiki Se prodava stan od 90 m2 so 3/sobi.

Se prodava stan so 3 spalni sobi 90 kv.m. 1-vi. kat, od 2009 godina v...


165.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

19 јан 12:54Maisonette for sale in Siviri Halkidiki of 115 m/2

Se prodava mezoneta na Siviri, Halkidiki, od 115 m2, prva na more, na...


330.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

13 јан 14:05kujka vo Valjevo Srbija 215m2-

se prodava kukja vo Valjevo Srbija na mirna lokacija naselba Jasenice...


40.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

21 дек 10:53Termi Solun Se prodava luksuzna vila 292 kv.m

Se prodava luksuzna vila so vkupna površina od 292 m2 Isklučitelnata ...


550.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

16 дек 13:43Baram kuka vo Grcija

Baram kuka vo Grcija vo zamena nudam nedviznost vo Skopje vo centarot...


10 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Во странство

03 дек 20:31Prodavam Plac vo Grcija

Se prodava plac so povrsina od 5290 m2 koj se naoga na pocetokot na p...


200.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

30 ное 00:09Gerakini Halkidiki loft for Sale 2nd floor fully renovated.

Se prodava vo Gerakini, 2 kat potkrovje od 42 m2, kompletno renoviran...


90.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

07 ное 07:50Се продава хотел со 4* во Криопиги (Касандра) Грција

Се продава хотел Криопиги (Касандра) - ХОТЕЛ 4 * ВО КРИОПИГИ Хотелот...


1.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

04 ное 08:49Se prodava kompleks od 14 apartmani vo Polihrono

Se prodava kompleks od 14 apartmani vo Polohrono Plac od 400m2 i obj...


590.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

31 окт 13:43Se izdava lux apartman vo Polychrono Grcija

Se izdava Lux apartman vo Polihrono, Grcija Apartmanot se naogja na 3...


1 €
или предлог цена
Куманово

Во странство

10 окт 10:00Продажба на апартмани на брегот на Црно Море многу поволно

Продажба на ексклузивни апартмани на брегот на Црно Море по многу пов...


920 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

22 сеп 19:34Менувам кука

менувам квадрати во централно градско подрачје во Скопје за соодветни...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Во странство

04 сеп 21:40apartman vo albanija drac / апартман во албанија драч

се изнајмува апартман во драч на 150 метри од морето во населбата шке...


50 €
или предлог цена
22 авг 14:26Prodavam kamp vo Grcija 15 m od more so pogled

Продавам камп во Грција (приколка и плац) Овој викенд (сабота и недел...


15.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Во странство

21 авг 08:03Продажба на плац 4500м2 , Скотина-Грција. Цена по договор.

Bo подножјето на Олимп планина во Грција, во СКОТИНА, Пиерија - P.Грц...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Во странство

18 авг 13:00Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Xiropotamos Na samata plaza 500 m2 Namena za ka...


70.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

26 јул 19:01Prodavam kamp vo Grcija

Prodavam kamp vo grcija Информации на 079334677 Во најубавиот камп ...


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

26 јул 15:15Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам