Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1084 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комплет кожна гарнитура - тросед, двосед и фотеља

Се продава комплет кожен намештај за дневна, шампањ боја. Цена 18.000...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 ное 13:00Промовирано

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

петосед

Се продава петосед 2.40 - 2.60 , во добра состојба.


6.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 МКД
Денес 13:00Prodavam trosed, dvosed i fotelja od Mebel Vi

prodavam trosed, dvosed i fotelja od Mebel Vi koristeni br. 070298621


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:00Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:54Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:42Se prodavaat Fotelja dvosed i trosed

Fotelja dvosed i trosed so mehanizam za spustanje ..


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:41Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:09Garnitura trosed dvosed fotelja

Prodavam garnitura trosed dvosed i fotelja.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 10:55Se Prodava Agolna Garnitura 6+1

Se prodava agolna garnitura za dnevna soba 6+1 socuvana i moznost za ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:32  НОВ ОГЛАС

Tapaciranje mebel kvalitetno i brzo

Vrsime tapaciranje na sekakov vid mebel so nas prevoz zemanje vakanj...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:17Продавам тросет и две фотељи / Prodavam troset i dve fotelji

ИТНО Продавам тросет и две фотељи. Троседот и фотељите се одлично со...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:33Гарнитура од Зона Мебел

Се продава користена гарнитура од Зона Мебел. Во многу добра состојба...


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:19  НОВ ОГЛАС

Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam skoro eksluziven cester od SIMPO 235/ 90cm 400€ kako od salo...


400 €
или предлог цена
Денес 08:05Се продава аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура во добра состојба,сочувана.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:46Дневна соба

Продавам гарнитура за седење-тросед и двосед фотеља. Телефон за кон...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Денес 05:21dvosed so spustanje, двосед со спуштање

se prodava socuvan dvosed so moznost za rasklopuvanje za spienje, lok...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:15Dvosed trosed i fotelja Garnitura simpo ekstra

Se prodava garnitura komplet Dvosed , trosed i fotelja Garniturata...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:38  НОВ ОГЛАС

Zolta garnitura

Zolta garnitura za sedenje vo odlicna sostojva dobro socuvana, so tro...


400 €
или предлог цена
Вчера 22:37Garnitura

Kozna garnitura extra socuvana Sleduva Trosed so spustanje Dvos...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 22:19  НОВ ОГЛАС

Garnitura

Se prodava sedmosed i dve fotelji Trosed se spusta za spienje


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:16Се продава сочувана гарнитура

Се продава гарнитура, тросед,двосед и фотеља, со механизам за пуштање...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:35Garnitura za sedenje

Trosed, so dve fotejli I taburetka. Socuvana I vo odlicna sostojba. M...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:17  НОВ ОГЛАС

Kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura vo sostav dvosed i fotelja. Za podetalni ...


130 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
200 €
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:59Се продава тросед + фотеља

Користен - тросед димензија 205см х 88см + фотеља 105смх 88см во...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:53Garnitura/Гарнитура/Agolna Garnitura/Аголна Гарнитура

Се продава нова аголна гарнитура, може да се види во секое време. Се...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:00Garnitura za sedenje

Vo dobra sostojba


9.000 €
или предлог цена
Вчера 10:48Garnitura dva trosedi i fotelja, Lacka mebel, Turska

Garniturata e totalno nova neostetena bez zamerka. Momentalno vo Lack...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 09:54Гарнитура за дневна соба

Се продава комплет гарнитура за дневна соба Тросед Двосед Фотеља...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:47ПРОДАВАМ ТРОСЕД

Продавам тросед, фотеља, таборетка и маса. Цена по договор. Тел: ...


По Договор
или предлог цена
28 ное 23:40Се продава тросед и двосед

Се продаваат тросед и двосед, и двата имаат механизам за спиење. Добр...


По Договор
или предлог цена
28 ное 22:50Komplet garnitura

Trosed ,dvosed i fotelja Bez grebmatini ,mnogu socuvani


9.900 МКД
или предлог цена
28 ное 22:43Аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура 290х190.Купена пред 4 години и е добро соч...


25.000 МКД
или предлог цена
28 ное 22:36Garnitura za sedenje i spienje

Trosed Dvosed so spustanje i fotelja tel:071-294-692


По Договор
или предлог цена
28 ное 21:50Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
28 ное 21:06Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 ное 20:49Prodavam Garnitura - trosed, dvosed i fotelja

Prodavam Garnitura - trosed, dvosed i fotelja ekstra socuvani


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 20:00СЕ ПРОДАВА АГОЛНА ГАРНИТУРА ОДЛИЧНО ЗАЧУВАНА !

Може да се види во секое време.


7.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
9.000 МКД
28 ное 19:09Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
28 ное 18:06Agolna garnitura 255 x 200

Treba da se renovira,nesto ima zdravo Eko kozata ne e ostetena Cena...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 МКД
28 ное 17:42Garnitura agol cos

Garnitura Petosed cos nova so pustanje i sandak za alista.. Komplet ...


23.900 МКД
или предлог цена
28 ное 16:25Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime Prodavam Kozna(кожна) gar...


250 €
или предлог цена
28 ное 16:11Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам