Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
481 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Klub masa

Klub masa za dnevna soba so dimenzii 115x55 cm, ponikluvana konstrukc...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 17:58  НОВ ОГЛАС

Klub masa

Vo super sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 15:50Klub Masicki

Se prodavaat novi izraboteni od kvalitetna iverica ostanaa uste ovie...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:45Masa i stolovi vo odlicna sostojba

Info na tel


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:23Se prodava masa za dnevna soba

Se prodava masa za dnevna soba, so eden raft. Masata e napravena od d...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 13:02Klub masa

Se prodava klub masicka vo odlicna sostojba. Dimenzii: 120x60x50cm


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 10:30  НОВ ОГЛАС

Prodavam Stilska Masa

Stilska klub masa 55evra Dolzina 1m23cm, shirina65 cm, visina52 cm.


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 09:17Prodavam Klub Masa od Drvo

Klub masa od drvo cvrsta - 55 evra dolzina 1.40m shirina 80 cm visin...


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 09:17Трпезариска маса

Трпезариска маса на пуштање од масивно дрво со 6 столици комплет 8500...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 15:40Se prodava kako novo

Se prodava kako nova trpezariska masa so 6 stolcinja od Kristina dami...


399 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
499 €
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 15:15Се продаваат трпезариска маса со 6 столици

Се продава трпезариска маса со 6 столици. Масата и столиците се зачув...


30.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
32.000 МКД
Вчера 13:24Prodavam masicka od masivno drvo 130*70

Se prodava masicka 130*70cm od masivno drvo kupena vo Natuzzi se pro...


5.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
7.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:51IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm.


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:26Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 10:34Klub masa 90x90

Se prodava klub masa od furniran medijapan hrast, debelina 4cm, kocka...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 10:17Masa za vo dnevna

Dimenzii 60 na 93,visina 45. Samo stakloto zatemneto e cenata


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 10:10Се продава клуб маса

Се продава клуб маса користена 1 година 110х60х45 контакт 075 546 407


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35Izrabotuvame prekrasni masi od masivno drvo

Imame na raspolaganje sekakov vid na drvo za izrabotka na masi so epo...


500 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

06 дек 23:16Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotuvam unikatni masicki od masivno drvo i epoksidna smola, prefe...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

06 дек 23:16Se prodava kako novo

Se prodava klub masa dosta socuvana kako nova


3.500 МКД
или предлог цена
06 дек 21:00Klub masa

Se prodava


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

06 дек 20:48Klub masa

Italijanska staklena klub masa Dimenzii: 120x64x38cm


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

06 дек 12:51klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

06 дек 12:30Masa za vo dnevna soba

Prodavam mase za vo dnevna soba, dimenzii na maseto 120x120cm, stak...


5.000 МКД
или предлог цена
06 дек 09:33Klub masa masicka

Masata e nova voopsto ekoristena Dim 120x70


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

05 дек 19:40Masa od masivno drvo

Masata e nova voopsto nekoristena od masivno drvo CRESA i zaliena so ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

05 дек 19:38Masi

Трпезариски маси


8.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Дневна соба / Маси

05 дек 17:15Staklena masa

Komplet trpezariska masa so stolovi Kon Tel 075232069 Kon Tel 0752320...


20.000 МКД
или предлог цена
05 дек 12:57Мала масичка

Лесна е и згодна за преместување.Ширина 55 см. ,висина 50 см, должина...


По Договор
или предлог цена
05 дек 11:34Prodavam masicka

Prodavam masicka za vo dnevna mnogu socuvana. 070-565-550


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

05 дек 11:03Klub masa trpezariska

Се продава нова клуб маса која се трансформира во трпезариска маса Д...


150 €
или предлог цена
05 дек 09:49Клуб масички и рафтови

Се продаваат клуб масички и рафтови изработени од метал и иверка. Ди...


6.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

04 дек 21:10SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA

Prodavam masa za trpezarija od furniran mediapan i masivno drvo. Mas...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

04 дек 20:16Masa - staklo metal

masata e bez ni edna traga od koristenje se prodava poradi selidba ce...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

04 дек 18:44СЕ ПРОДАВА КЛУБ МАСИЧКА

Се продава клуб масичка Истата може да се подигне од Прилеп. Конт...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
04 дек 17:04Club masa, trpezariska masa i 3 polici od ZELEZO

Se prodava club masa, trpezariska masa i tri polici. site izraboteni ...


18.490 МКД
или предлог цена
04 дек 12:21СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)

СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)


120 €
или предлог цена
03 дек 20:06Klb masa

Se prodava klub masa Dimenzija 1,2mx0,8m Kupena od Mahagoni, kako nova


11.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

03 дек 19:39klub masa

Prodavam klub masa 110*50 cena 1200 denari


990 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

03 дек 19:16Трпезариска маса со шест столови

Se prodava odlicno socuvana trpezariska masa so dodatoci od dvete str...


4.990 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

03 дек 15:27Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам