Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lezaj, tri fotelji i staklena masa

Masichkata i foteljite se prodadeni, ostanat e samo lezajot Cena 15...


1.500 МКД
или предлог цена
- 73 % Попуст
5.500 МКД
Денес 10:15Trosed,dvosed,fotelja

Se prodava +389 77938155


550 €
или предлог цена
Денес 10:09TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:01TEPISONI KVALITETNI KAKO NOVI

Kvalitetni tepisoni kako novi


3.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вчера 12:04Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici

Komoda-medijapan/iverica-250 evra Klub masa-100 evra Masa i 6 stoli...


850 €
или предлог цена
03 окт 18:14dnevna soba komlet

Se prodavaat dva kauci, tri fotelji masicka , tri elementi i televizor


По Договор
или предлог цена
03 окт 14:33Се продава дневна соба

Троседот(210x85), двоседот(184x85) и фотељата (80x85)се користени пом...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

02 окт 23:15Se izdava kuka na kirija ili magacin

8 sobi Solarno Grenje na radiatori Garaza Dvor Kuqata se naoga ...


300 €
или предлог цена
02 окт 17:42СЕ ПРОДАВА КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ

ПОВОЛНО!!! ИТНО-Се продава , комплет спална соба.


1 МКД
или предлог цена
02 окт 13:25Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 15:50Dnevna soba

Prodavam garnitura 2+1+1 site se na puštanje, foteljata e 90x200 a dv...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

01 окт 13:19Dnenva soba

garniturata e kupena 2018 300 cm x 220 cm Sanduk za stavanje raboti...


36.900 МКД
или предлог цена
01 окт 11:51Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
30 сеп 22:01masa -garnitura-klub masa

PORADI SELENJE VO STRANSTVO SEPRODAVA MASA SO 6 STOLICI ,SAMO TRI MES...


2.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 18:17Se prodava garnitura

Se prodava zacuvana garnitura, trosed, dvosed, taburetka, klub masicka


15.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 13:12RENOVIRANJE

KOMPLETNO RENOVIRANJE, RENOVIRAJ EFTINO -plocki -molerisuvanje -str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

27 сеп 15:37MOLERAJ . GLETUVANJE . FASADI

Moleraj belo 25 den kvadrat. Gletuvane 1.5 euro Lepak mreza 1 euro ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 20:31Izrabotka na stalazi, komodi, masichki i dr elementi.

✅ Изработка на масички, комоди, полици, сталажи за цвеќе и други деко...


1 €
или предлог цена
21 сеп 18:30Зиден Кревет-Wall Bed

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


700 €
или предлог цена
20 сеп 21:28PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNA SOBA ( KOMODI,KLUB MASI,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

20 сеп 19:11Trosed dvosed fotelja

Se prodava eden trosed dva dvosedi i Dve fotelji. Cena za komplet 90...


900 €
или предлог цена
20 сеп 07:42Sedmosed, fotelja i komoda

Vo solidna sostojba Kontakt : 076923233


150 €
или предлог цена
18 сеп 14:18Domasen Mebel

Informacii na 070345974


По Договор
или предлог цена
14 сеп 10:09TROSED + 2 FOTELJI

Trosed na pustanje so prostor za skladiranje postelnina + 2 fotelji ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
8.000 МКД
13 сеп 12:33Мебел од масивно дрво и кожна гарнитура

Продавам мебел од чисто масивно дрво 3 витрини и трепезариска маса со...


21.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 12:00TROSED DVOSED FOTELJA KLUB MASICKA EVTINO I ITNO

SE PRODAVAAT TROSED DVOSED FOTELJA KLUB MASICKA OD MASIVNO DRVO SO S...


3.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:54Komoda+Garnitura+Klub masa

Se prodava komoda(farban medijapan), garnitura ( eko koza) , i klub m...


1 €
или предлог цена
11 сеп 23:38Mebel (TROSED + DVOSED + FOTELJA)

Се продават двосед, тросед и фотеља. Користени но солидно сочувани, н...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
11 сеп 11:36Prodavam mebel

Prodavam kauc klik klak, fotelja klik klak, taburetka, i klub masa za...


1 €
или предлог цена
08 сеп 18:34Plakar za dnevna soba i hodnik

Prodavam komoda za dnevna soba Siva ì bella boja Dozhina 280 cm Dlab...


30.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 10:44Izrabotka na proizvodi od drvo i metal

Izrabotka na proizvodi od drvo i metal: Raftovi, Masi, laptop masic...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

07 сеп 07:10zavesi skoro novi

zavesa 3m(6M) X2.4m 1600denari ...


25 €
или предлог цена
04 сеп 10:25Се продава половен ентериер од дневна соба

ИТНО СЕ ПРОДАВА! 1. Масичка со комода + 3 коцки за на ѕид 2. Кожна...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

29 авг 11:36Мебел за дневна и детско креветче

Мебел за дневна


1 МКД
или предлог цена
26 авг 15:04Vrati kako novi

Se prodavaa vrati ne se koriateni voopsto samo montirani i izvadeni o...


1 €
или предлог цена
23 авг 12:54Se prodava komplet dnevna soba po povolna cena

Mebelot za dnevna soba sodrzi: 1 masa (80x120cm, 50cm visina) 1 komo...


По Договор
или предлог цена
20 авг 09:58Se prodava dnevna soba

Se prodava komplet dnevna soba kupena od Jugoexport : - trosed 195...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

18 авг 08:11Mnogu zacuvan mebel!

Rabotite se premnogu zacuvani, kako novi.


1 МКД
или предлог цена
15 авг 10:48Ukrasni Pernici / Jastuci , BABY Jastucinja

Dimenzija 40x40 Polnilo: Silikonsko lio Navlaka: 100% pamuk Za pog...


150 МКД
или предлог цена
14 авг 13:13Prodazba na elektricen sporet, masicka, komoda i krevet

Se prodavaat elektricen sporet, masicka, komoda i krevet vo socuvana ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

12 авг 05:57Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам