Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет клик клак

Krevet Klik-Klak


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 13:31Промовирано

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:31Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 21:10Mebel

Se prodava dobro socuvana garnitura za sedenje sostavena od trosed,dv...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 20:30Аголна гарнитура, Кревет и Фотеља.

Се продават аголна гарнитура(седмосед) 2.80 х 2.60м. висина 90cm ши...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:15Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:57Dnevna soba

Prodavam mala kompaktna garnitura krem boja stofana Trosed dvosed f...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41Agolna garnitura

prodavam polovna garnitura


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22Garnitura

Garnitura na G e vo odlicna sostokba, ima mehanizam za pustanje koj n...


350 €
или предлог цена
Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Trosed dvosed j fotelja

Se prodava komplet trosed, dvosed i fotelja. Trosedot e so moznost za...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:07Lezaj, dve fotelji i golema taburetka

Se prodava polovna garnitura eden lezaj na pushtanje, dve fotelji i g...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 13:42Garnitura za dnevna

Prodavam garnitura 2+1+1 site se na puštanje, foteljata e 90x200 a dv...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:20Garnitura so pustanje

Se prodava garnitura od Simpo so mehanizam za pustanje, mnogu socuvan...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 13:00Гарнитура - тросед, двосед, фотеља, тарбуретка

Тросед на извлекување, двосед на извлекување , фотеља, и тарбуретка в...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:07Agolna garnitura

garniturata e kupena 2018 300 cm x 220 cm Sanduk za stavanje raboti...


13.900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48Agolna garnitura Canape

Se prodava sedecka garnitura Canape vo odlicna sostojba


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:23KAUC

KAUC NA SPUSTANJE ZA SAMO 3500 DEN.WIBER


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44GARNITURA ZA SEDENJE.

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO.PRODAVAME PREUBAVA GARNITURA ZA SEDEN...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43Гарнитура во супер состојба

Гарнитура 3-сед 2-сед и фотелја во многу убава состојба. 3- сефот се ...


260 €
или предлог цена
Вчера 09:23NOVA GARNITURA SO MEMORI PENA

Nova garnitura se Gleda od Slikite kupena od Prima 2020 dimenzi 270sm...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:24Garnitura Sedmosed

Se prodava sedmosed Boja: krem dushek so cena koza Se spojuva i se ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

30 сеп 20:16Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


5.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:43Trosed poloven

Se prodava poloven trosed vo solidna sostojba vo cenata ima prostor z...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

30 сеп 16:44Се продава петосед

Се продава петосед во добра сосотјба со димензии 200х200х80 цм.


3.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 16:21Продавам користени кревети

Користени кревети во одлична состојба од кој е еден тросед, двосед и ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

30 сеп 14:06Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 13:59Симпо гарнитура

Се продава многу малку користена Симпо гарнитура и тоа тросед со меха...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
30 сеп 13:54Trosed dvosed fotejla eko koza

Se prodava garnitura odlicen dizajn osteten e samo gorniot sloj se g...


15.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:21Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:12Trosed dvosed i fotelja kozni italjanski

Se prodava malku koristeni kako novi trosed dvosed i fotelja italjans...


50.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:37ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

30 сеп 11:21Trosed i dve fotelji vo odlicna sostojba

Trosedot e so dimenzii 220 × 95 cm Foteljite se so dimenzii 90 × 98 ...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
30 сеп 10:23Pettosed, golem plakar, mnogu socuvani

Se prodava pettosed garnitura za sedenje, so fioka na izvlekuvanje i ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

30 сеп 10:18Sofi

Novi


8.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:43Sedmosed garnitura/седмосед гарнитура

Се продава седмосед во солидна состојба, со механизам за спуштање. И...


5.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:07Klik Klak kauc trosed od SIMPO so jogi kako nov !!!

Prodavam malce koristen Klik Klak kauc trosed so jogi SIMPO so dimenz...


12.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:57Se prodava sedmosed vo odlicna sosotojba

Se prodava sedmosed do odlicna sostojba


7.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:20SE PRODAVA GARNITURA DOBRO ZACUVANA

GARNITUSATA SE SOSTOI OD TRI ELEMENTI TROSED koj se otvora za spienj...


8.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:45garnitura agolnaa 260x250 so dve fotelji

se prodava agolna garnitura 260x250 od jugoeksport still (pretapacira...


10.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:07Trosed so ge i fotelja

Trosed povrsav so ge i fotelja vo odlicna sostojba Trosedot se pusta...


6.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 12:51Garnitura za sedenje

Se prodava trosed i dve fotelji / ednosed. Site tri se so metalen r...


8.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 12:18Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам