Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава седмосед во одчилна состојба

Седмосесот е во одлична состојба за повеќе информации контактирајте. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

13 сеп 13:37Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

2 Trosedi

Se prodavaat 2 trosedi kako na slikata. Dimenzii na spushten trosed l...


200 €
или предлог цена
Вчера 20:56100 evra trosed

100 evra moznost za spogodba


100 €
или предлог цена
Вчера 20:53Trosed Simpo so mehanizam za spushtanje

Se prodava koristen trosed od Simpo so mehanizam za spustanje za spie...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 19:03  НОВ ОГЛАС

Se prodava trosed kauc extra socuvan

Cena za eden 4500den Telefon za kontakt 078 454 934


4.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 18:20Se prodava troset

Se prodava troset so mehanizam vo odlicna sostojba koristen dve godin...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:01Se prodava ekstra socuvan trosed

Se prodava trosed vo ekstra sostojba bez nikakvi ostetuvanja so nov t...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:01KREVET NA SPUSTANJE

Se prodava skoro nov krevet mnogu malku koristen. TEL.071/276-411 I...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:24Се продава тросед со механизам

Се продава тросед со механизам на пуштање, димензии 210×90, купен од ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 09:54Prodavam 2 Trosedi malku koristeni

Se prodava 2 troseda zacuvani mnigu malku koristeni i komoda,Samsun m...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 01:34Trosedi

Se prodava kjos 3m na 3m , plakar , masa , tepih Cena po dogovor ko...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 16:06Se prodava Trosed Simpo kako nov

Poradi preselba vo pogolem stan se prodava Trosed kupen od Simpo 2700...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.999 МКД
25 сеп 13:55Prodavam eftino 2 koristeni kreveti/sofi na spustanje

Prodavam dve koristeni sofi na spustanje (trosedi), udobni i za seden...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

25 сеп 11:42se prodava trosed na pustjane

dobro socuvan koristen nepolni 2 godini informacij na telefon 075207...


5.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:50NOV TROSED(KAUC)"VIDENOV"SO BOKS

Prodavam,trosed,(kauc) na rasklopuvanje,so boks(sanduk) za skladiranj...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

24 сеп 18:01T R O S E D ......simpo Vranje

Trosedot e ocuvan i mnogu malku koristen. Se naoga vo vikendica- Dojr...


100 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дневна соба / Троседи

24 сеп 14:52Trosed

Se prodava trosed vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:06Trosed na pustanje

Trosedot na pustanje e vo ispravna sostojba socuvan


1.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 09:52Prodavam trosed i dvosed

Se predava trosed i dvosed dodro socuvani . Dvata se pustaat za spie...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 08:02Се продаваат кревети, печка и бојлер

Се продаваат 2 кревети користени многу малку. Печка 6ка и бојлерче за...


222 €
или предлог цена
23 сеп 20:55Se prodava krevet masa tepisi zakacalka komoda

Se prodava krevet masa tepisi zakacalka komoda i drugo poradi selenje...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

23 сеп 16:41Се продава тросед

Користен 2 години се продава поради купување нов


2.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:18Тросед

Се продава кожен тросед со механизам за спуштање како спална со вград...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 сеп 17:38Тросед - софа

Доплнителен тапацир Димензиите се : Должина 180см Ширина 70см...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 сеп 17:38Trosed dvosed i fotelja

Trosed dvosed i fotelja polovni. Trosedot i dvosedot se spustaat za s...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 сеп 14:37Кауч( тросед)

Се продава кауч(тросед), користен, во добра состојба. Должина 215 см ...


3.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Троседи

22 сеп 01:25Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

21 сеп 22:59Trosed Primavera Sipad

Се продава тросед ПРИМАВЕРА една гаодина користен - Димензии 220/90,...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

21 сеп 11:36PRODAVAM KAUCI

Prodavam dva isti kauci so pushtanje Cena za dvata 4000 den.


4.000 €
или предлог цена
20 сеп 19:54Продавам тросед, двосед и фотеља

Продавам тросед, двосед и фотеља купени од Canape Mebel пред две годи...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 16:18Trosed

Trosedot e vo solidna sostojba I kompletna funkcionalen


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 12:52Prodavam trosedi so mehanizam za spustanje

2 trosed 2 fotelji


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
20 сеп 11:38Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 09:12Trosed Jugoexport

Se prodava trosed kupen od jugoexport vo odlicna sostojba malku koris...


12.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 07:40Eksluziven mebel

Se prodava trosed so mehanizam za spustanje. Kupen e od Simpo i e no...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 00:24Trosed

Se prodava odlicno socuvan trosed na Simpo klik klak I joga dusek z...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Троседи

19 сеп 21:10Krevet

Krevet so box(sanduk) za skladiranje na postelnina. Dimenzii: 175x90x...


9.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:10Trosed

Trosed. Se pusta


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

19 сеп 13:18Trosed CHESTER

Se prodava trosed CHESTER so dimenzii 210 x 85, sedecki del 170 x 65....


30.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

18 сеп 19:13se prodavat dva kreveta

se prodavat dva kreveta vo super sostojba edniot 2000 ( na kliklak ...


7 €
или предлог цена
18 сеп 12:18Krevet

Malku koristen bez nikakvi ostetuvanja kako nov Zvonete na. 075734732


6.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

17 сеп 10:38Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам