Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комплет кожна гарнитура - тросед, двосед и фотеља

Се продава комплет кожен намештај за дневна, шампањ боја. Цена 18.000...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 ное 13:00Промовирано

Kreveti dvosed i trosed

Krevet trosed na spustanje so mehanizam mnogu malku koristen zdrav n...


1.200 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Дневна соба / Двоседи

Денес 11:05Двосед

Се продава двосед и тросет. Многу убави и комфортни каучи. Можете да ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 17:35  НОВ ОГЛАС

Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


1.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 12:58Dvosed za sedenje i spienje

Se prodava dvosed koj se pusta i se pravi i za spienje..... Ne e prop...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Свети Николе

Дневна соба / Двоседи

Вчера 12:07Dvoset

Se prodava dvosed


7.000 МКД
или предлог цена
26 ное 20:14DVOSEDI / FOTELJA/MASA

Se prodavaat dva dvosedi, fotelja i masička, maximalno sočuvani,malku...


3.999 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Бутел / Скопје

Дневна соба / Двоседи

25 ное 07:51Prodavam dvosed

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelni...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 ное 20:53Dvosed i fotelja SOFA

Vo odlichna sostojba,foteljata so mali so ostetuvanja prilog sliki


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 ное 09:49Dvosed i fotelja

Se prodavat dvosed i fotelja vo super sostojba. Samo mu treba edno do...


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 ное 08:00Продавам двосед

Двосед (157цм) со механизам за пуштање во многу добра состојба


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 ное 23:24Se prodava dvosed / двосед na pustanje

Se prodava DVOSED NA PUSTANJE vo odlicna sostojba,mnogu malce koriste...


2.000 МКД
или предлог цена
22 ное 19:24SE PRODAVAAT DVA DVOSEDA PREMNOGU MALKU KORISTENI

se prodavaat dva isti dvoseda na soustanje dimenzii 190sm dolzina ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 ное 11:30Dvosed 170-105 na pustanje star 2 godini

Dvosed


8.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

21 ное 06:52Продавам двосед.

Еко кожа.


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

20 ное 10:30Detsko krevetce na sprat

Se prodava detsko krevetce na sprat koe isto taka moze da se koristi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 ное 19:25Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 ное 17:36Dvosed

Се продава многу малку користен двосед.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

05 ное 10:16Се продава добро сочуван двосед

Се продава добро сочуван двосед, не се спушта


3.000 МКД
или предлог цена
05 ное 08:23ПРОДАВАМ ДВОСЕД PRODAVAM DVOSED

Продавам двоседи две парчиња може и поединечно, димензии 190см должи...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

02 ное 13:43Trosed i dve fotelji

Se prodava trosed i dve fotelji drveni dosta zacuvani imaat i navlaki...


7.000 МКД
или предлог цена
30 окт 20:39DVOSET

Se prodava dvosed skoro nov, malku uptreben. Dvosedot e udoben za sed...


6.500 МКД
или предлог цена
26 окт 21:40DVOSET

Se prodava dvosed skoro nov, malku uptreben. Dvosedot e udoben za sed...


6.500 €
или предлог цена
26 окт 21:40Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 окт 16:07Prodavam Sofa

Prodavam Sofa, malku korištena Dimenzii : 150cm dolzina 82cm širin...


5.000 МКД
или предлог цена
16 окт 18:29кожен кревет двосед

кожен кревет двосед


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

09 окт 10:35двосед одлично сочуван

одлично сочуван лежај механизам


2.600 МКД
или предлог цена
07 окт 12:29Двосед од Симпо

Се продава двосед од Симпо, стар 3 години, во многу добра состојба. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 окт 19:39Dvosed, fotelja i taburetka

Se prodava dvosed, fotelja i taburetka. Zachuvani maksimalno. Dvosedo...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

25 сеп 20:48Se prodava dvosed na pushtanje ispraven zdrav

Dvosed na pushtanje potpolno ispraven I zdrav


1.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 14:47Се продава нов двосед

Се продава нов двосед,со димензија 2м полнет со селиконски влакна,мно...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

21 авг 11:32Se prodava dvosed

Koristen mnogu malce i toa ne cela godina, za super niska cena , se p...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

29 јул 20:28Dvosed i fotelja

Se prodava dvosed i fotelja vo odlicno socuvana sostojba. Foteljata ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 јул 15:36Dvosed na rasklapanje so del za skladiranje raboti

Dvosedot se naogja vo taftalidze


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Двоседи

20 јул 12:55Се продава двосед

Двосед, темно сива боја 200см х 90 см, 4 год користен, се расклопув...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 јул 10:35Dvosed

Se prodava fotelja so dvosed na pustanje.


1.500 МКД
или предлог цена
08 јул 20:36dvosed na izvlekuvanje

Se prodaav eksta socuvan dvosed na izvlekuvanje vo odlicna sostojba. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

21 јун 08:54Се продава двосед

Се продаваaт 3 исти двоседи (еко кожа) во одлична состојба. 7000 од ...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 јун 13:52Se prodavaat 2 dvosedi

Se prodavaat 2 dvosedi mnogu malku koristeni bez nikakvi fleki i oste...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

26 апр 22:28Se prodavaat dvosedi

Se prodava dvosed so mehanizam vo dobra sostojba . imam dva zeleni i...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 апр 13:26DVOSED NA PUSTANJE

DVOSED NA PUSTANJE


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 апр 13:51Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам