Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комплет кожна гарнитура - тросед, двосед и фотеља

Се продава комплет кожен намештај за дневна, шампањ боја. Цена 18.000...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 ное 13:00Промовирано

Prodavam retro fotelji - ретро фотељи

Prodavam dve retro fotelji. Foteljite se so zdrava i cvrsta konstrukc...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:15Fotelja

Prodavam fotelja zacuvana


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

Денес 00:38  НОВ ОГЛАС

Fotelja

Совршена фотеља за седење, лежење и релаксирање. Оваа фотеља е препол...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 15:15Relax fotelja Релакс фотеља

Prodavam mnogu ubava relax fotelja so podesuvachki potpirach za glava...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 10:51Retro fotelji

Novi i Kompletno restavrirani фотеља фотељи fotelja https://www.inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

26 ное 20:35Dve socuvani polovni retro fotelji

Dve socuvani polovni retro fotelji. Odlicen primerok. 3000 den fotel...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

26 ное 20:35Fotelji i trosed, Фотељи и тросед

Prodavam zacuvan trosed so mehanizam na spustanje i fotelji. Zelen...


2.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

26 ное 10:16FOTELJA VO DOBRA SOSTOJBA - POVOLNO

Prodavam dve socuvani fotelji po cena od 900 den. po fotelja


900 МКД
или предлог цена
26 ное 10:10Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 ное 19:21Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 ное 18:56Prodavam sank stolcinja

Prodavam dve stolcinja za sank malce koristeni,kako novi..Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 ное 16:15Се продава фотеља голема и мала

СЕ продава многу зачувана фотеља -ретро-голема и мала комплет,може и ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 ное 13:44Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови.Иначе се купе...


5.000 МКД
или предлог цена
25 ное 08:51Fotelji - фотељи

Edna fotelja 80×80 so trkalca zacuvana


950 МКД
или предлог цена
24 ное 21:52Relax Relaks Fotelja Stolica

Se prodava fotelja relax.FOTELJATANE E KORISTENA.CENA 12.000DENARI V...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

24 ное 20:39Две фотељи

Цената е за двете фотељи


1.500 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Дневна соба / Фотељи

24 ное 12:11Фотељи

Се продаваат две фотељи една 1000ден. двете заедно 1800ден.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

24 ное 07:26Се продаваат поволно две фотељи на расклопување

Се продаваат поволно две фотељи на расклопување во одлична состојба п...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 ное 17:56Skoro Nova fotelja

Foteljata se vrti 360 ‘. Pred 2 meseci kupena za 350 evra a ja prodav...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 ное 13:32Prodavam Fotelja

Prodavam fotelja 50e.


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 ное 10:30Продавам 2 фотељи

Ширина на фотеља 92цм, цената е за двете фотељи


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

22 ное 23:24NOVA RELAKS FOTELJA

SE PRODAVA NOVA, KVALITETNA, RELAKSIRACKA FOTELJA, NABAVENA OD TURCIJ...


13.000 МКД
или предлог цена
22 ное 19:19Се продава фотеља на спуштање

Се продава фотеља на спуштање во солидна состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

21 ное 15:464 фотељи и 2 табуретки

Се продаваат 4 фотељи и 2 табуретки. Ниските маси без стакла што се ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
21 ное 13:00prodavam luksuzna fotelja

prodavam fotelja krem boja klasicen model od Zona Mebel. Cena povo...


55 €
или предлог цена
- 44 % Попуст
99 €
21 ное 11:30Se prodava fotelja od Jugoeksport

Продавам фотеља купена од Југоехпорт во перфектна состојба


200 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Фотељи

21 ное 10:42ZACUVANA FOTELJA ФОТЕЉА

Продавам зачувана и многу удобна фотеља, нема потреба од хемиско или ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 ное 19:53Visecka fotelja, lulaska, nova

Koristena e samo eden mesec, ne e sedeno na nea, skoro voopsto. Ko...


12.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 ное 14:43Се продаваат табуретки со перниче.

Цената е за една


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 ное 10:29Две фотељи на расклопување 2000 ден

Продавам две фотељи на расклопување, вкупно 2000ден тел 070640781


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 ное 20:53фотељи

две фотељи сочувани многу добро по екстра цена - и двете заедно 1500 ...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

19 ное 10:55Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 ное 08:08Golema fotelja na spustanje

Prodavam golema fotelja na spustanje. 075205657


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

18 ное 19:05Beanbag / lazy bag

Се продава удобна вреќа за лежење и седење 1х1х0.5 Дополнително е иде...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

16 ное 10:37Fotelja/Фотеља od vrven kvalitet, kako novi.

Prodavam dve drveni fotelji, vo isklucitelna sostojba. Foteljite se b...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
14 ное 18:12Фотеља

Се продава фотеља на пуштање. Аце 071804898


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 ное 10:30Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

12 ное 17:07Retro fotelji ( fotelja фотеља фотељи)

Се продаваат повеќе инфо на телефон 071258544


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

11 ное 17:05FOTELJI/FOTELJA

Prodavam 2 fotelji moze poedinecno cena 600 denari od fotelja


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 ное 13:17ПРОДАВАМ фОТЕЉИ

Продавам две фотељи, функционални = = = Драган 070/502-479 = = = ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 ное 16:27Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам