Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
528 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет клик клак

Krevet Klik-Klak


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 13:31Промовирано

Unikat klub masa

Unikat klub masa so star dab preku 200god.i kostrukcija od brusen ino...


17.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 18:11Izeabotka na masi od inox

Izrabotka na masi i enterieri od inox ogradi i sekakov vid na bravari...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 18:10Klub masa, masiv drvo Jugoexport...

Prodavam klub masa masiv drvo kupena vo Jugoexport...vo sredina stakl...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 17:26Se prodava masicka

Masickata e od mediapan.


50 €
или предлог цена
Вчера 17:06Bela klub masa

Klub masa od drvo i medijapan, odlicna sostojba Dimenzii 100x50


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 13:48Клубски маси за дневен престој

Клубски маси стаклени Клубските маси се изработени од стакло( кал...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:15Prodavam trosed agolen krem boja

Agolen trosed za terpezariska masa Masata i stolicite ne se na pro...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 10:41Masa za dnevna soba

Masa dobro ocuvana.


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 09:23Klub masa so staklo

Se prodava očuvana masička so staklo. 072 218 986


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 09:19Masa od USA

Original heritage od USA, so 10 stolici. Mnogu retka serija


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 22:19Klub masa

Dvospratna klub masicka. Ednoto nivo e staklo,vtoroto iverica Dimen...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 19:25masicka

Se prodava masicka od drvo masivno. Americko proizvodstvo.


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 18:39Klub masa

Se prodava


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

01 окт 16:55Masa za dnevna

Se prodava masa za dnevna 100x60 , nova


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 16:21СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)

СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)


120 €
или предлог цена
01 окт 14:04Klub masa

Italijanska staklena klub masa


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 13:37Club masa, trpezariska masa i 3 polici od ZELEZO

Se prodava club masa, trpezariska masa i tri polici. site izraboteni ...


18.900 МКД
или предлог цена
01 окт 11:51Masa - staklo metal

masata e bez ni edna traga od koristenje se prodava poradi selidba ce...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 11:27Se prodava masa za dnevna soba

Se prodava masa za dnevna soba, so eden raft. Masata e napravena od d...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 11:03KLUB MASICKA

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO SE PRODAVA PREUBAVA MASICKA SO MASIVN...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 10:44IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 09:47Масичка, за во дневна соба

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Нова; -Фурн...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 00:06MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Tel.078 224 053


3.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:13Novi IKEA klub masi 55x55 crni beli hrast

Crni beli hrast Crni i beli ceca 650den Hrast 850den


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 18:57klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 16:43Маса од масивно дрво и мало масиче

Продавам трпезариска маса од масивно дрво со димензии: - должина 140...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 14:52Masa za vo dnevna

Mnogu malku koristena.Od Lesnina.Dimenzii 120 na 60.visina 40cm.Stakl...


4.750 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 12:10Se prodava ekskluzivna masa masivna

Se prodavna ekskluzivna masa za salon, masivno drvo, dimenzii 170 na ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 11:09Клуб маса 80*80 можност за пуштање до 80*135

Клуб маса 80*80 (орев со медијапан), со механизам за пуштање до 80*13...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 11:04Prodavam Drvena Stilska Klub Masa

Drvena stilska klub masa dolzina 1,20cm shirina 59cm visina 53cm. Pot...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 10:59Masi

Трпезариски маси


8.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Дневна соба / Маси

30 сеп 09:26Клуб масички и рафтови

Се продаваат клуб масички и рафтови изработени од метал и иверка. Ди...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 07:03Шанк со 3 стола

Се продава шанк со 3 стола и две полици. Цена 6000 ден Контакт 077 61...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

29 сеп 20:41Masi

Masa dim 140×80plus pustena 180×80


1.150 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.300 МКД
29 сеп 17:15Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45

Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

29 сеп 11:04drveno salonsko masice

se prodava masa cisto drvena so staklo(120x60)


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

28 сеп 17:35Се продава Клуб Маса

Се продава скоро нова клуб маса со гратис стакло заштита 120 × 80 . К...


4.500 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
5.900 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

28 сеп 15:48Prodavam Klub Masa

Prodavam klub masicka dolzina 115cm sirina 60cm visina 45cm 30 evra


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

28 сеп 10:04Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

27 сеп 19:03KЛУБ МАСА - НОВА

Се продава, нова, некористена клуб маса со димензии 75*40*50 см. со т...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 18:28Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам