Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
690 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет клик клак

Krevet Klik-Klak


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 13:31Промовирано

Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 23:45komoda za dnevna soba

se prodava komodata komplet 4000 den


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09Drveni komodi , masi , zakacalka so candce za cevli..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:03Kako novo

Kvalitetno


1 €
или предлог цена
Вчера 17:25Се продава Dimenzii 100x50cm

Dimenzii 100x50cm, masivno drvo.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:25Vitrini i komodi

odlicno socuvani kvalitetni


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:25Komodi Fabricna Cena

Komodi fabricna cena 070 511 102 070 506 024


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:40Unikatna drvena zakacalka

Racna izrabotena ubava zakacalka


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Регал - мост

Контакт: 076 287 204


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:55Komoda

Komoda za tv 1.9mx1.7m 9000den


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 12:38TV - KOMODA ZA DNEVEN PRESTOJ

Se prodava TV- komoda so dve fioki izrabotena od oplemeneta iverica k...


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:15TV KOMODA

Se prodava TV komoda kombinacija od drvo- staklo -metal. Komodata e ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40Drveno skafce. Kjos komoda

Drveno funkcionalno, bez greska.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:28КОМОДА со стакло

ITNO !!! Se prodava koristena komoda so staklo, 120x70x70, vo odlična...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 10:18REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 10:01Plakar, regal

Plakar, regal so vitrina, 2-delen.


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22Продавам комплет комода!

Се продава комплет комода од два дела, но може и посебно. Комодата е ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:03Komoda kako nova.

Prodavam komoda vo ekstra sostojba, kako nova. Dimenzii:140cm dolzin...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 04:06Komoda

Tel.078284552


120 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
200 €
01 окт 23:09Komoda.masicka,postolje za televizor i drugo..

Prodavame komoda,masicka za dnevna,postolje za televizor i drugi rabo...


По Договор
или предлог цена
01 окт 22:06Plakar se podaruva

Се подарува сè комплет од огласот. Напомена: потребно е да се зема...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 21:14KOMODA

KOMODA KAKO NOVA KUPENA-6000DEN


3.000 МКД
или предлог цена
01 окт 19:50Се продава регал / Se prodava regal

Се продава регал за во дневна. ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР !


1 €
или предлог цена
01 окт 18:29КОМОДА KOMODA

KOMODA RETRO KOMODA 150x170x60


1 €
или предлог цена
01 окт 17:06Vitrina

Se prodava


550 €
или предлог цена
01 окт 16:56Vitrina

Se prodava vitrina izrabotena od drvo donesena od germanija


400 €
или предлог цена
01 окт 16:54PRODAVAM KOMODA OD MASIVNO DRVO

Prodavam komoda od masivno drvo,dimenzii 1,80 m visina, 2 m sirina, c...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 16:19Regal

Slikite se od vitrinata i regalot vo 3 dela moze da se menuvaat vo sk...


7.500 МКД
или предлог цена
01 окт 15:40KOMODI OD DRVO

Komodite se od masivno drvo vo cenge boja. Voopsto ne se osteteni I s...


4.000 МКД
или предлог цена
01 окт 14:57Komoda od drvo

Se prodava polovna komoda od drvo dobro sochuvana bez grebnatini Di...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
01 окт 13:42Komoda i klub masa

Se prodavaat komoda za TV i klub masa extra sočuvani. Dvete zaedno 8...


8.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:32KOMODA

Komodata e nova voopsto ne koristena. Dimenzii s 210 v 32 d 40


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 12:32KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena Dim s 140 v 45 d 40


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 12:32KOMODA

Prodavam komoda 80x36x67 malku koristena. Informacii na tell: 075/271...


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 10:48Ekstra socuvano

Se prodava vitrina/plakar za dnevna soba so komoda za televizor..socu...


10.999 МКД
или предлог цена
01 окт 10:46Komoda, masa

Se prodava, zacuvna,cisto drvo, retro masa, ili mozi kako komoda da s...


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:02Комода за телевизор и витрина со стакло

Супер сочувани се и двата елементи, комодата има 2 вратички и доста п...


1 €
или предлог цена
01 окт 09:52Zakacalka za pretsobje

Zakacalka so orman za konduri super sostojba 150x 230


1.390 МКД
или предлог цена
01 окт 09:48Витрина

Витрина 144*102 во прекрасна состојба


25 €
или предлог цена
01 окт 09:23Se prodava komoda

Se prodava socuvana komoda, liceto e od cisto masivno drvo dolzina 17...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
01 окт 03:08Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам