Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
253 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Lazy Bag 1500 den Nov

Voopsto nekoristen kupen 3600 posledna Cena 1500 denari


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 19:28PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA , MOZE I NASLONJACI ...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 14:30TRPEZARISKI STOLICI

Komplet 6 stoloci Slovensko proizvodstvo Socuvani kako novi Masivno d...


200 €
или предлог цена
Денес 09:57KAMIN

Se prodava kamin


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:35Голем, дебел теписон, 70 проценти од цената на нов.

Продаваме голем, дебел теписон со димензии 2,5 на 5 метри. Купен мина...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 14:42Термо печка 6кв

Одлично сочувана цена по договор. контакт 078 313-959


1 €
или предлог цена
Вчера 12:22Nokna lamba

skoro nova


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

25 сеп 21:13minderi

minderite se od cisto drvo, gi ima 2 so edinecna cena 2500 den


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

25 сеп 21:07Se prodavaat mebel

Vrtete na 070246903


10.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 20:39ДРВЕНИ АЛКИ И ШТИПКИ

се продаваат дрвени алки бука кувана и метални штипки за корнези за з...


50 МКД
или предлог цена
24 сеп 19:12Маси

Se prodavat poveke imformaci na 071307558 Vrven Kvalitet Novi


8 €
или предлог цена
24 сеп 14:13Ovcii kozi

Ovcii kozi prirodno krzno


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

23 сеп 16:51Spalna so dusek

Se prodava zacuvana spalna so dusek. Dimenzii 195/155


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

23 сеп 08:59Navlaki za garnitura (trosed, dvosed, fotelja)

Novi navlaki za trosed, dvosed, fotelja vo kremasta boja


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Останато

23 сеп 00:05Tepih cisto krzno prirodno nov

Nov, stoi spakuvan. Dimenzii 3 x 2 metri


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

22 сеп 17:20Stol prekrivka za zastita od zracenja

Pokrivki za stolica ili fotelja, ozon tehnologija. Sprecuvaat sekakk...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

22 сеп 17:14Taburetka od koza

Taburetka dolga okolu 1 metar i sirika 50 cm. Ja koristevme kako mase...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
22 сеп 16:29Luster

Kako nov.


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Останато

22 сеп 15:05Plakari masa i drug mebel vo odlicna sostojba

Плакар тиркиз бука димензии. 260cm x 132cm x 60cm Плакар крем бука...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

21 сеп 18:01лустери

Продавам три прекрасни луистери за дневна соба во екстра сосотојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

21 сеп 08:322 Tepisi

Se prodavaat 2 tepisi kupeni 2020 godina tepih 1 = 220 x 150 cm tep...


2.690 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.890 МКД
19 сеп 21:31Izrabotka na taburetki po naracka

Izrabotka na taburetki so razni dimenzii i formi po naracka. Vas e i...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

19 сеп 00:37Se prodava 2 Novi tepisi

Se prodavaat 2 Novi tepisi proizvodstvo Makedonski folklor dimenzija ...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

18 сеп 19:43Trosed, dvosed, bar...

Prodavam - komplet garnitura za sedenje trosed, dvosed, fotelja = ce...


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 08:27Taburetki

Prodavam dve taburetki zacuvani 1500 denari edna


1.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 21:39Trkalezen luster so preklopi

Lusterot e specificen vo vid na elipsa so dijametar 50cm


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
16 сеп 16:59VRATA DRVENA vlezna I SPEROVANA za wc

se prodavat dve vrati , drvena vo kocki so staklo komplet so kasa i o...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

14 сеп 19:49Нови - некористени теписи и ројал клупа

Продаваме два теписи правоаголен со димензии 230x170 cm , и кружен те...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

13 сеп 14:28Volneni tepici

kafeaf cena 3000 den tel 087355907 i 078322920 078379351


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

13 сеп 10:07Polici zidni

Prodavam 3 polici kupeni od Ikea, odlicno socuvani, 55cm.


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

13 сеп 07:30stari regali

Se prodavaat dva regala i star sporet na drva. Edniot od regalite im...


25.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 22:47Inventar, kujna, masi, frizider

Se prodava poloven inventar tel 078 446 690 krevet 1500, biro 2000...


1 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:19Ostava od garnitura FEYDOM i taburetka

Ostava za skladiranje od garnitura BON BON D od programata na Feydo...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

06 сеп 08:44ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)

ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)


250 €
или предлог цена
06 сеп 06:14STALAK ZA SPISANIJA INOX

Nov stalak za spisanija


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

02 сеп 08:24Hitno evtino masa so 4 stolici

Хитно, Многу Евтино, поради селидба се продава, маса хромиран метал с...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

01 сеп 09:53Svetlo kilim I dve taburetki

Se prodavaat kilim I dve taburetki vo dobra sostojba, cena 500 denarr...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Останато

01 сеп 06:45Sedmoset + dvoset i troset, Regal i kamin

Cena po dogovor. Kontakt : 070457577


По Договор
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Дневна соба / Останато

31 авг 13:40Sporet na drva

Prodavam sporet na drva za parno. Jacina i ostanati specifikacii moz...


400 €
или предлог цена
31 авг 10:38VREKJA ZA SEDENJE

Vrekja za sedenje polneta so stiroporni perli (zrnca) i droben sungje...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

24 авг 19:38Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам