Прилеп
Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam lezaj

Prodavam lezaj 200x160 malku koristen. Cena po dogovor.


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:06  НОВ ОГЛАС

Spalna,lezaj

Bez dusek


8.000 МКД
или предлог цена
23 јун 19:48francuskı lezaj

MNOGU DOBRO SOCUVANI.. EDNA 2000 DEN DVETE 4000DEN KONTAKT 0703674...


2.000 МКД
или предлог цена
22 јун 17:48Lezaj+garderob

Lezaj i garderob mnogu malku koristeni Info na tel 078967515


10.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Спална соба / Комплетна спална соба

21 јун 15:11Душек

продавам душек симпо 200x160 во одлична состојба!


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
20 јун 18:33IZRABOTKA NA SPALNI SOBI

Izrabouvam spalni sobi po merka od iverka medijapan i drvo


1 МКД
или предлог цена
26 мај 13:49Se prodava 2 fotelji

Se prodavat 2 fotelji mozi da se koristat za spijanje komforni se i s...


50 €
или предлог цена
17 мај 01:54Spalna Soba Lezaj

Se prodava lezaj od spalna soba so dve jogi so nadgradba. Dimenzii 1....


12.000 МКД
или предлог цена
07 мај 13:48ЛЕЖАЈ

Се продава лежај со душек од мемори пена.Димензии 200 х 190 Цена по д...


1 МКД
или предлог цена
04 мај 21:37Se prodava komoda

Se prodava komoda starinski model dobro socuvana


3.500 МКД
или предлог цена
13 мар 11:30KREVET

KREVET so 2 pernici Dolžina na KREVET 165cm Širina na pušten KR...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:47KOMODA

KORISTENI SAMO 5 MESECI PORADI OTSUSTVO OD DRŽAVATA KOMODA KORIST...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:46Plahar

075724208


100 €
или предлог цена
25 фев 18:24Lezaj spalna nova 180cm x 200cm

Spalna lezaj nov ne upotreben spakovan dimenzii 180cm x 200cm .. Mod...


21 МКД
или предлог цена
31 јан 00:49RASPRODAZBA NA LEZAI I KREVETI I DRUGO

Rasprodazba na poveke stvari za domakinstvo Lezai, Kreveti, Spalna, ...


1 €
или предлог цена
15 дек 13:09Се за вашата дневна и спална соба

❗️Најнови модели на❗️ 🛌Постелнини 🧶Топли ќебиња 💭Перници 💎Нав...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 13:14Се за вашата дневна и спална соба

❗️Најнови модели на❗️ 🛌Постелнини 🧶Топли ќебиња 💭Перници 💎Нав...


1 €
или предлог цена
08 ное 13:09Se prodava maksimalno zacuvana

Se prodava maksimalno zacuvana bez nikakvo ostetuvanje


1 МКД
или предлог цена
07 ное 21:29Regal plakar spalna natkazna fiokar ramka

Info i na 070508729


3.000 МКД
или предлог цена
04 окт 12:09Се продава намештај за спална и дневна соба

Се продава намештај за спална и дневна соба во прилеп Жане 0784043...


1 €
или предлог цена
28 сеп 12:31Микрофибер постелнина

Изработено од 100% микрофибер, многу нежен и пријатен материјал Един...


1.150 МКД
или предлог цена
06 апр 07:07Лежај

Се продава добро зачуван лежај со магацински простор.


5.000 МКД
или предлог цена
05 фев 17:46Брачен кревет спална и регал со мост

Креветот е како нов. Изработен е од иверица. Доволно широк за да се ч...


10.000 МКД
или предлог цена
27 окт 16:44Krevet za spalna soba

Se prodava krevet za spalna soba odlicno socuvan . Isto taka i el pe...


4.000 МКД
или предлог цена
27 мај 22:27ИТНО се продава спална!

Се продава кревет за спална соба, ИТНО! Локација: Прилеп Цена: По д...


По Договор
или предлог цена
04 мај 15:21ИТНО се продава нова спална!!!

Се продава кревет за спална соба, ИТНО! Локација: Прилеп Цена: По д...


По Договор
или предлог цена
04 мај 11:03Krevet

odlicen krevet so mehanizam na pustanje,pogoden za spienje na 2 lica


4.000 МКД
или предлог цена
12 ное 01:31Edinacen krevet

Ne koristen edinacen krevet so mehanizam i nad dusek so memoriska pen...


10.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Спална соба / Кревети

11 авг 16:32Душек за спална

Душекот е за спална е користен само две години и е во одлична состојб...


2.500 МКД
или предлог цена
20 апр 21:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам