Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
163 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava spalna

info :070 236-723 Dejan


По Договор
или предлог цена
Денес 11:56НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se prodava poloven namestaj/mebel

Се продава половен намештај, сочуван и неоштетен, цена по договор. ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:14Spalna soba komplet i petosed

Se prodava spalna soba i petosed vo dobra sostojba Spalna soba 12000...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava spalna

info :070 236-723 Dejan


По Договор
или предлог цена
Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

Prodavam komplet spalna soba so siber plakar.

Prodavam komplet spalna soba koristena 5-6god, bez nikakvi ostetuvanj...


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Денес 09:45Се што е на сликите за 7500 ден

Јас сум прв сопственик на спалната. Се продава поради преселба. Грати...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56Lezaj SIMPO 200 x 150, druga pokuknina zaradi selenje

Se prodava Francuski lezaj SIMPO 200 x 150 vo solidna sostojba: 170 ...


170 €
или предлог цена
Вчера 11:20Комплет спална соба

Комплет спална соба со брачен кревет димензии 220x200 метри со грати...


22.000 МКД
или предлог цена
04 окт 12:28Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
04 окт 09:42SPALNA SWAROVSKI, SLIKI NA VIBER

swarovski spalna malku koristena,agolna garnitura ne koristena,2 mas...


1 €
или предлог цена
04 окт 08:52IZRABOTKA NA SPALNI SOBI

Izrabouvam spalni sobi po merka od iverka medijapan i drvo


1 МКД
или предлог цена
02 окт 19:30Spalna Lezaj i Regal

Spalnata e mnogu socuvana kako nova e,dusecite se isti socuvani a i n...


9.000 МКД
или предлог цена
02 окт 11:35Bracen krevet so dusek, odlagac, 2 komodi

Se prodava bračen krevet so dimenzii 200x200cm so odlagač za postelni...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

02 окт 09:21PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
01 окт 17:49PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

01 окт 17:49Se prodava bracen krevet i rabotna masa

Се продава брачен кревет со димензии 2.00х1.80 и работна маса со диме...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

01 окт 14:28Spalna soba

Mnogu kvalitetna spalna soba, Izrabotena od drvo, Se prodava kompl...


1 €
или предлог цена
30 сеп 07:23MOLERAJ GLETUVANJE ABRIB PO SUPER CENA

Moleraj belo 25 den Gletuvanje 1.5 euro Lepak mreza 1 euro Abri...


1 €
или предлог цена
28 сеп 18:33Se prodava konpletna spalna so regal i natkazni 250evra

Regal spalna so dusek natkazni solidno zacuvani Termo 2000den


250 €
или предлог цена
28 сеп 14:45Spalna soba

Se prodava spalna soba vo super sostojba Za povekje informacii na b...


1 €
или предлог цена
28 сеп 07:39Spalna soba krevet i dve natkasni MEDIJAPAN!!!

Prodavam spalna soba krevet 180x200 koj e komplet so fioki pod krevet...


20.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
25.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

27 сеп 08:47Се продава комплет спална соба

Се продава комплет спална соба Лежај екокожа 200x1600 1 плакар 2 ...


250 €
или предлог цена
22 сеп 23:16Lezaj+garderob

Lezaj i garderob mnogu malku koristeni Info na tel 078967515


10.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Спална соба / Комплетна спална соба

22 сеп 11:12Se prodava Spalna kako Nov komplet so dusek

Se prodava 3 Godini stara Kompletna Spalna kupen 3200e pred 3 godini ...


1.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

21 сеп 16:13Кревет и биро

Продавам кревет на кат и биро.


200 €
или предлог цена
19 сеп 15:33Спална соба

СЕ ПОДАРУВААТ Плакар, сандак и тоалетна маса


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

18 сеп 15:40Спална соба и термо печка

8990 ден за двете 078/313-959 076/209-752


8.990 МКД
или предлог цена
18 сеп 13:56Se prodava plakar poradi selenje vo odlicna sostojba

Se prodava ITNO plakar poradi selenje vo odlicna sostojba, so 3 krila...


1 €
или предлог цена
17 сеп 11:08Spalna,lezaj

Bez dusek


7.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:09spalna"Elif"

prodavam kompletna spalna, voopsto nekoristena poglednete fotografii ...


1 €
или предлог цена
13 сеп 22:50SE PRODAVA SPALNA

Se prodava spalna so dushek vo odlicna sostojba cena po dogovor telef...


По Договор
или предлог цена
13 сеп 18:52Spalna

Komplet spalna


1 €
или предлог цена
13 сеп 13:54Stazi za vo spalna komplet

Stazite se komplet 3 za vo spalna soba Golemina 60x150..70x150..70x1...


30 €
или предлог цена
13 сеп 08:45Спална соба - комплет

Се продава хитно спална соба, купена од Симпо. Спалната содржи: - к...


500 €
или предлог цена
12 сеп 10:23Bračen krevet

Bračen krevet dušek ipozadi prostor za odlaganje


1 €
или предлог цена
11 сеп 13:30Spalna so skafovi

Spalnata e momentalno razglobena, site elementi se zacuvani. Dopolni...


21.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 09:00ПЛАКАР БУЈОТО "NACHT" - ЕКСПОНАТ!!!

Заради селење на изложбен салон, се продава плакар со медијапански фа...


1.500 €
или предлог цена
08 сеп 11:11PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

04 сеп 13:33Pernici Jastuci ,( Silikonski Snegulki )

Proizvodstvo na Stepuvani i Obicni Pernici. Navlaka: Mikrofiber Jad...


300 МКД
или предлог цена
30 авг 19:50Beli Letni Jorgani (Edinecni i Bracni)

✅ Единечни , 350 денари ✅ Дупли , 450 денари ✅ Надворешен дел:Штепу...


450 МКД
или предлог цена
30 авг 19:50Lezaj i plakar

Se prodava spalna lezaj i plakar Cena 250€


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

29 авг 13:08Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам