Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Spalna,lezaj

Bez dusek


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:06Se prodava spalna

Se prodava dobro zacuvana spalna so golem garderober , fiokar i malo ...


200 €
или предлог цена
Денес 13:00SPALNA SOBA SE PRODAVA

Se prodava spalna soba. Spalnata se prodava bez DUSEK !!!


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:33Komplet Spalna

Krevet so golemi fioki i drugi prostorii za cuvanje stvari, golem pla...


21.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:01  НОВ ОГЛАС

Nov lezaj/spalna/krevet/ лежај, спална, кревет Лондон

Нов неотпакуван француски лежај Лондон со димензии 160×200. Како од с...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Денес 01:40PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 18:58Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36SPALNA SOBA / СПАЛНА СОБА

Се продава спална соба купена од Југоекспорт: Еден Кревет: 200x16...


16.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 11:55SE PRODAVA ZMINKERAJ, FIOKI I KREVET OD SPALANA

Јас сум прв сопственик на спалната.Увезена од италија де-лух производ...


7.500 МКД
или предлог цена
10 авг 11:07Mebel po naracka, spalni, detski sobi, kujni

Izrabotuvame sekakov vid medel po merka -kujni -spalni sobi -detski s...


1.234 €
или предлог цена
10 авг 00:48Spalna Soba Luj XIV

Spalna Soba Luj XIV cena po dogovor tel. za kontakt 078 845 199


1 €
или предлог цена
09 авг 10:11Спална соба - комплет

Се продава хитно спална соба, купена од Симпо. Спалната содржи: - к...


500 €
или предлог цена
08 авг 19:36Se prodava bracen krevet i rabotna masa

Се продава брачен кревет со димензии 2.00х1.80 и работна маса со диме...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

08 авг 18:29Beli Letni Jorgani (Edinecni i Bracni)

✅ Единечни , 350 денари ✅ Дупли , 450 денари ✅ Надворешен дел:Штепу...


450 МКД
или предлог цена
07 авг 18:37Spalna

Vo super sostojba se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo


600 €
или предлог цена
07 авг 11:02Спална, сочувана, поволно

160-200 см. Со радио и звучници, класика и многу сочувана. контакт: 0...


1 €
или предлог цена
06 авг 17:27KOMPLETNA SPALNA SOBA KAKO NOVA

Prodavam komplet spalna soba koristena 5-6god, bez nikakvi ostetuvanj...


30.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

06 авг 12:37Spalna soba (lezaj +plakar +2 visecki skafcinja +2 natkasni)

Se prodava spalna soba Lezajot e so mehanizam za skladiranje pod ...


16.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:53петокрилен регал

се продава петокрилен регал од спална,одлично сочуван


8.000 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
11.500 МКД
05 авг 07:57Spalna Lezaj i Regal

Spalnata e mnogu socuvana kako nova e,dusecite se isti socuvani a i n...


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 16:15Se prodava konpletna spalna so regal i natkazni 250evra

Regal spalna so dusek natkazni solidno zacuvani Termo 2000den


250 €
или предлог цена
02 авг 21:13Bracen krevet so dusek, odlagac, 2 komodi

Se prodava bračen krevet so dimenzii 200x200cm so odlagač za postelni...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

01 авг 11:04Anatomski Pernici

Јадрото е изработено од 100% полиуретанска пена (Сунѓер со висок квал...


450 МКД
или предлог цена
31 јул 14:15Anatomski Memori Pernici

Анатомски мемори перници составени од: Јадрото е изработено од...


699 МКД
или предлог цена
31 јул 14:15Се продава Spalna soba

Cena po dogovor Tel : 077409928


1 МКД
или предлог цена
29 јул 11:41ПЛАКАР БУЈОТО "NACHT" - ЕКСПОНАТ!!!

Заради селење на изложбен салон, се продава плакар со медијапански фа...


1.500 €
или предлог цена
28 јул 15:05Se prodava Spalna kako Nov komplet so dusek

Se prodava 3 Godini stara Kompletna Spalna kupen 3200e pred 3 godini ...


1.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

28 јул 11:08Prodavam spalna soba krevet plakar natkasni ogledalo

Prodavam kompletna spalna soba izrabotena od furnir. Plakar krevet...


270 €
или предлог цена
25 јул 12:11Sminkernica/Toaletna masa

Dve fioki Farban medijapan Sirina 75cm Dlabina 35cm Visina na ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

24 јул 11:54pokrivac za spallna

pokrivac za spallna


2.400 МКД
или предлог цена
24 јул 01:59IZRABOTKA NA SPALNI SOBI

Izrabouvam spalni sobi po merka od iverka medijapan i drvo


1 МКД
или предлог цена
23 јул 12:03MOLERAJ GLETUVANJE ABRIB PO SUPER CENA

Moleraj belo 25 den Gletuvanje 1.5 euro Lepak mreza 1 euro Abri...


1 €
или предлог цена
23 јул 03:58Се продава комплетно наместена спална

Се продава спална соба Кралица словенско произвотство со нов душек 15...


1 €
или предлог цена
16 јул 14:09PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

16 јул 09:11Spalna soba

Mnogu kvalitetna spalna soba, Izrabotena od drvo, Se prodava kompl...


1 €
или предлог цена
16 јул 09:02PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
14 јул 08:32Spalni

Vrsime izrabotka na spalni, dimenzii model i boja po vas izbor.Kvalit...


21.000 МКД
или предлог цена
13 јул 08:05Спална соба ХАРМОНИЈА

Се продава Спална соба ХАРМОНИЈА, малку користена, купена од Југоексп...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

11 јул 17:29***СЕ ПРОДАВА СПАЛНА** КАКО НОВА!!

***СЕ ПРОДАВА СПАЛНА*** БУКВАЛНО КАКО НОВА!!! ***КУПЕНА Е ПО ЦЕНА ...


10.900 МКД
или предлог цена
10 јул 23:45Bracen krevet(spalna)

Tri godini star, soliden


4.000 МКД
или предлог цена
08 јул 18:26Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам