Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам кревет од масивно дрво

Продавам кревет од масивно дрво заедно со душек Bernarda димензии 2х2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

23 јун 09:36Промовирано

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

22 мај 19:56Промовирано

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

14 јун 13:51Промовирано

Se prodava spalna komplet

Cena po dogovor !! Telefon:072601009


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава комплет спална соба

Спалната има лежај 200 на 180, две наткасни , двокрилен шкаф, комода ...


8.900 МКД
или предлог цена
23 јун 22:20Spalna,lezaj

Bez dusek


8.000 МКД
или предлог цена
23 јун 19:48Spalna soba

Mnogu kvalitetna spalna soba, Izrabotena od drvo, Se prodava kompl...


1 €
или предлог цена
23 јун 17:26Se prodava Spalna-lezaj i Regal

Se prodavaat spalna i regal kupena pred 4godini ne lezena povekje od ...


300 €
или предлог цена
23 јун 12:50Nov lezaj/spalna/krevet/ лежај, спална, кревет Лондон

Нов неотпакуван лежај Лондон со димензии 160×200. Како од салон, неуп...


24.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

23 јун 10:48***СЕ ПРОДАВА СПАЛНА** КАКО НОВА!!

***СЕ ПРОДАВА СПАЛНА*** БУКВАЛНО КАКО НОВА!!! ***КУПЕНА Е ПО ЦЕНА ...


10.900 МКД
или предлог цена
23 јун 10:23KOMPLETNA SPALNA SOBA KAKO NOVA

Prodavam komplet spalna soba koristena 5-6god, bez nikakvi ostetuvanj...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

22 јун 11:26Se prodava Spalna kako Nov komplet so dusek

Se prodava 3 Godini stara Kompletna Spalna kupen 3200e pred 3 godini ...


1.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

21 јун 22:27Lezaj+garderob

Lezaj i garderob mnogu malku koristeni Info na tel 078967515


10.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Спална соба / Комплетна спална соба

21 јун 15:11SPALNA SOBA SE PRODAVA

Se prodava spalna soba. Spalnata se prodava bez DUSEK !!!


4.500 МКД
или предлог цена
20 јун 18:19Spalna

Se prodava malce koristena spalna i po mnogu polovna cena za komplet....


1 МКД
или предлог цена
20 јун 09:35spalna: garderob, 5 krilen, toaleta, krevet so nov dusek - k

spalna: garderob, 5 krilen, toaleta, krevet so nov dusek , dusekot e ...


11.000 МКД
или предлог цена
20 јун 00:10Се продава комплет спална соба

Се продава комплет спална соба Плакар троделен 2,50м × 2,10 Лежај со ...


500 €
или предлог цена
18 јун 23:05Plakar i lezaj

Plakar i lezaj


6.000 МКД
или предлог цена
18 јун 10:35Spalni

Vrsime izrabotka na spalni, dimenzii model i boja po vas izbor.Kvalit...


21.000 МКД
или предлог цена
17 јун 12:39Spalna

Se prodava spalna so dusek i skaf Bez tragi na koristenje Cena po ...


По Договор
или предлог цена
15 јун 09:56Spalna

Koristen lezaj plakar i komoda kako novi. Barajte samo na ovoj broj 0...


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

15 јун 08:27Плакар, комода и наткасни

Продавам делови од спална соба, словенечко производство. Може заедно ...


8.000 МКД
или предлог цена
12 јун 21:13Prodavam spalna soba krevet plakar natkasni ogledalo

Prodavam kompletna spalna soba izrabotena od furnir. Plakar krevet...


270 €
или предлог цена
12 јун 14:03SLOVENSKA SPALNA NOVA SPAKOVANA + NOVA JOGA

spalnata e nova spakovana (slikite se od ista takva) zaedno so nea od...


По Договор
или предлог цена
11 јун 19:06Spalna soba

Se prodava dobro socuvana spalna soba Cena 300€


15.000 МКД
или предлог цена
10 јун 06:35SPALNA SOBA / СПАЛНА СОБА

Се продава одлично сочувана спална соба купена од Југоекспорт: Кр...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
15.000 €
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

05 јун 17:50pokrivac za spallna

pokrivac za spallna


2.400 МКД
или предлог цена
04 јун 07:50Спална соба ХАРМОНИЈА

Се продава Спална соба ХАРМОНИЈА, малку користена, купена од Југоексп...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

02 јун 19:45Krevet i Pllakar Mnogu Malku koristeni

Krevet i Pllakar Mnogu Malku koristeni Za povekje info na sledniov b...


150 €
или предлог цена
02 јун 15:58Bracen krevet so dusek, odlagac, 2 komodi

Se prodava bračen krevet so dimenzii 200x200cm so odlagač za postelni...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

01 јун 07:27IZRABOTKA NA SPALNI SOBI

Izrabouvam spalni sobi po merka od iverka medijapan i drvo


1 МКД
или предлог цена
26 мај 13:49Beli Letni Jorgani (Edinecni i Bracni)

✅ Единечни , 350 денари ✅ Дупли , 450 денари ✅ Надворешен дел:Штепу...


450 МКД
или предлог цена
25 мај 20:00Pernici Jastuci ,( Silikonski Snegulki )

Proizvodstvo na Stepuvani i Obicni Pernici. Navlaka: Mikrofiber Jad...


300 МКД
или предлог цена
25 мај 20:00Спална од ореово дрво Со душек

Спална од ореово дрво Со душек ,добро сочуван во многу добра состојб...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

25 мај 12:42Se prodava konpletna spalna so regal i natkazni 250evra

Regal spalna so dusek natkazni solidno zacuvani Termo 2000den


250 €
или предлог цена
24 мај 13:02PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

23 мај 07:33PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

21 мај 08:40Spalna

Komplet spalna


1 €
или предлог цена
18 мај 12:45MOLERAJ GLETUVANJE ABRIB PO SUPER CENA

Moleraj belo 25 den Gletuvanje 1.5 euro Lepak mreza 1 euro Abri...


1 €
или предлог цена
17 мај 02:35Komplet spalna soba 200 eur (lezaj + 2 natkasni + fiokar)

Se prodava komplet spalna soba: - lezaj (bez dusek) - 2 natkasni -...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

16 мај 17:27prodavam krevet za spalna so regal

prodavam krevet za spalna so regal,nadglavno ormance za postelina plu...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
15 мај 17:15Spalna MEBLO so dve strani

Spalna "Meblo" vo dobra sostojba. 200 × 200cm. Se otvara od dvete str...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

15 мај 11:00Se prodava plakar poradi selenje vo odlicna sostojba

Se prodava ITNO plakar poradi selenje vo odlicna sostojba, so 3 krila...


1 €
или предлог цена
14 мај 13:28Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам