Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
358 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

10 мај 10:01Промовирано

Krevet 160x200 so Dormeo dushek

Se prodava krevet so dimenzii 160x200 so dushek Dormeo. Krevetot ima ...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 06:44  НОВ ОГЛАС

Се продава лежај

Лежај 1,6 на 2м тел. за контакт 070/242-334


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 23:08Се продава единечен кревет

Естетски и едноставен - единечниот кревет купен за 11000 во месец окт...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:04Krevet za spalna bez dusek so dve fioki

Krevetot e koristen kratko, materijalot e plish koza vo svetlo siva b...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 19:09  НОВ ОГЛАС

Prodavam krevet edinecen 200 x 90

Krevetot e drven i moze so ili bez dusek, dusekot e dormeo - memori p...


1.234 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Спална соба / Кревети

Вчера 19:04  НОВ ОГЛАС

Krevet dupli

Se prodava dupli krevet 160x190 komplet so dusek Kontakt tel 07834906...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:22DRVEN KREVET-DORMEO DUSEK

SE PRODAVA DRVEN, EDINECEN KREVET, SO SKORO NOVA DORMEO "SILVER" JOGA...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:00KOVANI SPALNI MASI TROSEDI DVOSEDI OGRADI 'SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Вчера 15:42Спална

Спална зачувана


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:20  НОВ ОГЛАС

francuski lezaj spalna bracen krevet so kutija

Se prodava bracen krevet so vgraden dusek i prostor pod nego. Duseko...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 11:34КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 08:51БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Вчера 08:50БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Вчера 08:50Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

28 мај 20:41Bracen krevet Брачен кревет 200x180sm

Prodavam bracen krevet bez dusek dimenzija 200x180 sm dobro socuvan k...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

28 мај 16:03Trosed na rasklopuvanje vo Ohrid

Se prodava mnogu malku koristen trosed. Trosedot e na rasklopuvanj...


По Договор
или предлог цена
28 мај 13:23Krevet klik klak od tehnokoop

Prodavam dobro socuvan krevet klik klak kupen od Tehnokoop. So brzo s...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

28 мај 09:10PRODAVAM 2 KREVETI....

PRODAVAM DVA KREVETI....SO FIOKI.... cena za dva kreveti e 3000..d...


50 €
или предлог цена
28 мај 07:49krevet кревет

tri kreveti vo odlicna sostojba gorniot del se diga a dolniot e kasa ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

27 мај 21:38Француски лежај

Се продава француски лежај, 160 х 200


6.000 МКД
или предлог цена
27 мај 20:32Krevet 200x100 + dushek

Se prodava krevet sirina 1 metro i dolzina 2 metri so dushek kako nov...


11.500 МКД
или предлог цена
27 мај 17:20PRODAVAM FRANCUSKI KREVET I DVE NATKAZNI RETRO STIL POVOLNO

PRODAVAM FRANCUSKI DUPLI KREVET SO LATOFLEKS,BEZ DUSECI, I DVE NATKAZ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

27 мај 10:34БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

27 мај 09:58Krevet 90/200

Krevet 90/200 so fioka za skladiranje,a moze I da se stavi dushek pa ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

27 мај 08:26francuski lezaj

prodavam lezaj dimenzija 200x160


3.500 МКД
или предлог цена
27 мај 07:57Latofleks - EKSTRA CENA

Prodavame visoko kvaliteten LATOFLEKS za lezai, kreveti so slednive d...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

27 мај 07:21Kreveti od cisto drvo so latofleks nov!!!

Kreveti od cisto drvo so latofleks nov ne e voopsto koristen cena na ...


3.000 МКД
или предлог цена
26 мај 23:26IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

26 мај 19:39Кревет160 * 195 sm

Продавам два кревети со димензии 160 * 195 см. Има можност и за ком...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 16:20Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PRO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

26 мај 13:06OPREMA

FOTINIJA RED ROBIN AKCIJA !!! . . . FOTINIJA RED ROBIN UKRASNI DR...


100 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

26 мај 09:17SPALNA TROSEDI DVOSEDI MASI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

25 мај 18:04Se prodava dupli krevet.kako nov

Se prodava dupli krevet so dve jogi.so pushtanje.proizvodstvo od jela...


10 МКД
или предлог цена
25 мај 15:31ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

25 мај 09:30Kreveti

Prodavam krevet 90 х 200 so dusek


50 €
или предлог цена
25 мај 09:19Поволно - се продава лежај со душек

Се продава лежај масивно дрво со душек, добро сочувани во одлична со...


10.000 МКД
или предлог цена
24 мај 23:19Krevet so dusek

pogoden za mansarda


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

24 мај 21:11Кревет / Krevet

Se prodava edinecen krevet. Boja - bela. Dimenzii - 200 na 90 sm. ...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мај 17:22Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

24 мај 09:27Lezaj

Se prodava lezaj so se dusek 1.6m na 2.0m Tel. Za kontakt 071321530


5.000 МКД
или предлог цена
23 мај 20:24Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам