Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам комода со место за повивање

Се продава комода со место за дусеце за повивање бебе со фиоки и пла...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 11:55Продавам плакар

Продавам двокрилен плакар, цена по договор. 078 272 624


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

25 сеп 19:35fiokari

prodavam fiokari so po dve fioki dimenzii 50 na 50 na 45 visina ce...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

23 сеп 17:57Komoda

Komodata e zacuvana kako sto moze da se vidi i e so dimenzii 80 visi...


4.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:16Продавам комода

Продавам комода во добра состоjба. т. 076 913 947


3.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Спална соба / Комоди

20 сеп 17:35Regal za vo spalna soba.

Prodavam regal kako na slikata momentalno e rasklopen . Regalot e vo ...


50 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
80 €
20 сеп 08:46Natkasni za spalna soba (наткасни)

Se prodavaat natkasni za spalna soba. Imam dve isti. Izraboteni se od...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

20 сеп 08:23PLAHAR plahar vo dobra sostojba..

075 886 555 Cena 7000 den


6.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 €
19 сеп 06:39Se prodava komoda, natkasni i 3 garderober

Se prodavaat komoda i 3 garderoberi od masivno drvo


1 €
или предлог цена
16 сеп 11:40PLAKAR ПЛАКАР

EFTINO ПРАКТИЧЕН ПЛАКАР GARDEROBER od drvo i mediapan EFTINO 110 x 1...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Спална соба / Комоди

12 сеп 20:07Prodavam dve komodi

Za spalna komodi izuzetno ocuvani so edna polica.Cena po dogovor.


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 21:01BRIMNES двокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 12:34KLEPPSTAD трокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


9.560 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 12:31Prodavam Gardoeoberi

Prodavam Gardoeoberi cena povolna informacii na +389 78351874


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 07:51KOMODI PO NEVEROJATNA CENA

Kompletot sodrzi 4(cetiri) komodi za spalna soba Cenata se odnesu...


500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Комоди

04 сеп 13:54PRODAVAM KOMODA SO GARDEROBER!

ПРОДАВАМ КОМОДА СО ГАРДЕРОБЕР ОД ПОСТАР МОДЕЛ НО ОДЛИЧНО СОЧУВАНА! Во...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Спална соба / Комоди

03 сеп 16:31Kupuvam komodi, natkasni, fiokari od drvo

Kupuvam komodi, natkasni, fiokari od drvo. Ponudete na viber so slika...


1 €
или предлог цена
31 авг 20:27Наткасна и Фиокар (Natkasni i Fiokar)

Се продава наткасна (со вградена фиока) и фиокар за спална или детс...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Гостивар

Спална соба / Комоди

31 авг 09:57Se prodavaat 2 plakari,TV komoda i 3 mali skafcinja

Se prodava spalna bez lezhaj: 2 plakari, TV komoda i 3 mali skafcinja...


8.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
12.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

25 авг 23:13Се продава поволно

Се продаваат поволно шифоњер и сандук за алишта Јавување на телефон...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Спална соба / Комоди

24 авг 10:18Komoda

Prodavam cisto drvena Komoda mnogu socuvana


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

06 авг 11:25PLAKAR PO NAJNISKA CENA VO ODLICNA SOSTOJBA

Plakar e vo odlicna sostojba Kontaktirajte ne za poveke info. Pus...


3.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Комоди

02 авг 23:04Se pordavaat dve identicni komodi za spalna

Se prodavaat dve identicni kafeavi komodi za spalna soba. Sekoja od n...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

02 авг 12:23KULLEN фиокар со 2 фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: иверица боја: бела Д...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

22 јул 13:42Се продава комода

Се продава комода црешна боја 400е


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Спална соба / Комоди

16 јул 14:33Se prodava barokna spalna nova

Se prodava barokna spalna plakari i dnevna soba masa so stolici vo st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

06 јул 16:02Фиокар

Се продаваат нови фиокари со димензија висина 73, широчина 50, длабоч...


4.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Спална соба / Комоди

30 јун 14:19Фиокар

Фиокар со 3 фиоки од чисто дрво. Рачно аплициран цветен мотив со а...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

17 јун 10:53ИТНО Продавам плакар

Поради преселба, итно продавам плакар за во спална соба, цена 2,500 д...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

04 јун 12:31Ormar

Se prodava ormar za detska ili spalna soba bel kupen od Prima mebel. ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

31 мај 08:51Се продава комода со шкафче и огледало

Се продава комода со шкафче и со огледало Цена по договор


10 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Комоди

30 мај 13:00Продавам плакар

Продавам плакар поради селидба, цена 3,000 денари со ваш транспорт


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

28 мај 10:39Продавам комода (шминкерај)

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

05 мај 16:39sifonjerce so bunker 2000 den

super ocuvano, bunkerot sobira mnogu kebinja jastuci jorgani


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

04 мај 07:27komoda

prodavam tv komoda vo odlicna sostojba


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

11 апр 04:44MILLBERGET Канцелариски стол/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, 75% полиестер, 2...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

09 апр 12:09Се продава натказна со огледало и закачалка/Natkazna, ogleda

Се продава одлично сочувано биро со огледало и закачалка Димензија...


3.500 МКД
или предлог цена
05 апр 14:05АКЦИЈА !! НАТКАСНИ НОВИ ЗА СПАЛНА СОБА (ПОПУСТ ЦЕНА)

Extra Цена ПОПУСТ 1990ден ✅ Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 мар 15:10Продавам плакар

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

25 мар 19:48Dupli, edinecen plakar i fioki

Se prodava dupli i edinecen plakar i plus 5 fioki


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

20 мар 18:01Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам