Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Изработка на дрвени сандаци

🟤Дрвен сандак🟤 📐Димензии: 90х40х60цм. Цена: 5000 денари. 🚚Дост...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 18:19



Plakar

Prodavam plakar extra socuvan 260x180x60o


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 13:47



Biro i ogledalo

Se prodava skoro novo biro i ogledalo


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 12:53



OGLEDALO KOZMETICKO LED

.


3.900 МКД
или предлог цена
01 окт 09:18



Latofleks (Латофлекс)

Se prodava malku koristen latofleks so skloplivi nogarki so dimenzii ...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Останато

30 сеп 19:58



Gargerober plakar, garnitura pettosed, mnogu socuvani

Se prodava golem plakar, trokrilen, so polici i mehanizam za spustanj...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

30 сеп 10:33



SWAROVSKI SPALNA SLIKI NA VIBER

swarovski spalna,mnogu malku koristena. Agolna garnitura nova ne kori...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Спална соба / Останато

29 сеп 10:36



Postelnina dupla so prekrasen dizajn

Prodavam postelnina dupla na slika gi imate dizajnite preubavi za bra...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

27 сеп 14:38



Se prodava Latofleks

Se prodava Latofleks nov voopsto ne upotrebuvan. Dimenzii: 200x200


4.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:53



Postelnina - Prekrivac za spalna / Постелнина прекривач

***Иван 071 859 227*** ***Иван 071 859 227*** ***Иван 071 859 227**...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

26 сеп 10:51



Plakar/garderober

Se prodava agolen plakar so garderober vo odlicna sostojba. Istiot e ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

23 сеп 22:26



Monter na mebel

Rabotam kako monter na mebel: -Kujni -Komodi -Plakari -Predsoblje -Bi...


1 €
или предлог цена
22 сеп 09:49



Itno se prodava komplet trokrilen i dvokrilen

Se prodava komplet trokrilen i dvokrilen garderob,komoda so ogledalo ...


150 €
или предлог цена
21 сеп 18:01



Postelnina dupla so prekrasen dizajn

Prodavam postelnina dupla na slika gi imate dizajnite preubavi za bra...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

20 сеп 18:59



Prodavam garderober

Garderober / cipelarnik so polici. Za spalna / hodnik! Izraboten o...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

14 сеп 18:55



Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

03 сеп 16:09



KAUC LEZAJ DUSECI

Kauc 2 br x 500 den Lezaj so dusek 190 x 90 cm 2000 den Duseci 90 ...


1 €
или предлог цена
03 сеп 12:24



Се продава огледало

Профавам огледало и столче 1800ден комплет.лице за контакт Весна 078 ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

01 сеп 14:56



Hitno Evtino 2 Tac Dormeo lambi

Хитно, Евтино, поради селидба малку користени (како нови) 2 Дормео та...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

01 сеп 09:59



Regal za spalna so lizgacki vrati ne koristen

Se prodava regal za spalna so lizgacki vrati dimenzii: visina 2.25sm,...


200 €
или предлог цена
31 авг 18:15



Огледало со фиокар

Се продава одлично зачувано огледало со фиокар


1.500 МКД
или предлог цена
22 авг 21:01



novi zakacalki za regal

Prodavam 2 novi zakacalki za regal od 60 do 120 cm so racka za spusta...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

21 авг 11:21



Ortopedska pernica

Иновативната ортопедска перница за нозе со анатомски облик. Перницат...


499 МКД
или предлог цена
20 авг 13:12



Memori Pernica

Мемори перница за заштита на вашиот врат, раце од притисок. ✅ Со с...


750 МКД
или предлог цена
19 авг 11:58



Огледало

Се продава огледало со една фиока, како ново без гребка. Контакт :...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

13 авг 19:24



Pernica Anatomska za vrat

Pernica Anatomska Calina prekrasna Originalna koj ima problemi so vra...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Останато

05 авг 11:07



Spalna 200x180

Se prodava korpus za spalna bez dusek od cisto drvo


7.000 МКД
или предлог цена
25 јул 10:30



Prodavam regal

Se prodava regal odlicno zacuvan Sirina 200 dlabina 60 visina 230 071...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

25 јул 10:08



Prodavam dobro socuvani 3 plahari

Prodavam 3 plahari vo odlicna sostojba. Cena 40 evra eden


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Останато

18 јул 10:09



Шмионкерница и закачалка / Sminkernica i zakacalka

Се продава одлично зачувана шминкерница со огледало Димензија на ...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јул 07:09



Плакар

Плакар за спална соба голем


1 €
или предлог цена
12 јул 16:12



*****KUPETE OD NAJUBAVITE OGLEDALA******

Imam ogledala vo razlicni boi i dimenzii


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Останато

01 јул 10:45



Ogledalo so sijalici/ shminkernica

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii: Shirina 115cm (...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

28 јун 12:43



Продавам шминкерница со огледало

Продавам шминкерница со огледало и неонско осветлување, со димензии ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

14 јун 14:17



Ogledalo i kozmeticko biro

Ogledaloto e led sijalicki site funkcionlni Ogledalo 50cm×70cm Kozmet...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

12 јун 10:42



Шифоњер

Продавам користен шифоњер со следните димензии: ширина 110 см, висин...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

17 мај 15:22



SE PRODAVA Jorgani - so razlicni dimenzii

Jorgani - so razlicni dimenzii Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
11 мај 15:35



Ново перница со мемори пена

Прекрасна перница со мемори пена Многу удобна и практична Пракам со...


1.200 МКД
или предлог цена
16 апр 12:00



Механизам за кревет

Механизам (со два федера) за кревет на дигање и спуштање. Соодветно ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

10 апр 11:06



Elektricno kebe NOVI IPELCE

Novi Elektricni kebinja Dimena 120x160cm Lesno za rakuvanje Poseb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

06 мар 11:05



Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам