Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
409 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM DETSKI KREVET

KREVETOT IDE KOMPLET SO 2 DUSECI SO TOA STO DOLNIOT DEL SE IZVLEKUVA


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 16:47Detsko krevetce mediapan +Dormeo dusek

Se prodava detsko krevetce mediapan kupeno vo 2021 godina k...


130 €
или предлог цена
Денес 15:19Drven edinecen krevet

Drven edinecen krevet dimenzi 200sm/90sm kupen 9000den.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:31Krevetce za deca do 3 godini

Novo i nekoristeno krevetce so dusek, Tel. 070/943773, cena po dogovo...


190 €
или предлог цена
Денес 14:31Detsko krevetce so dusek

super socuvano 60 x 120 dusekot e nekolku meseci


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 11:34  НОВ ОГЛАС

Krevet na razvlekuvanje

Se prodava krevet na razvlekuvanje so sandak za skladiranje. Krevetot...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 10:51Krevet / krevetce na dva sprata, so dusek

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 2200...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:53Krevet / krevetce (NOVI)

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 220...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 09:50Кревет

Се продава единичен кревет користен 1 месец. Контакт +389 78435246 то...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:58СЕ ПРОДАВААТ КРЕВЕТЧИЊА И ДВОСЕД - БИТОЛА

Се продаваат 2 креветчиња со кревање во одлична состојба и двосед. Це...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:56Prodavam skoro novo detsko krevetce со fiokar

Prodavam skoro novo detsko krevetce so fiokar. Kupeno e pred dve god...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 13:00Детски кревет и шкаф

Се продаваат детски кревет и детски шкаф за облека. Детски шкаф - до...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 10:21Krevetce

Prodavam bebesko krevetce na dve nivoa. Ne e koristeno taka si stoi.K...


3.900 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 09:46Детски кревети

Се продаваат два детски кревети 190x80 комплет со душеци. Цена за два...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

23 сеп 22:38Detski krevet

Kako nova Kontakt : 073232507 073232507 073232507


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
23 сеп 14:39PRODAVAM DETSKO, BEBESKO KREVETCE

Prodavam detsko,bebesko krevetce Sipo Vranje odlicno scuvano so dusek...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

23 сеп 10:18Prodavam Detsko Krevetce Extra Socuvano

Se predava Detsko Krevetce mnogu malce koristeno,kupeno od Lesnina.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

23 сеп 10:02Krevetce na sprat-Racna izrabotka

Se prodava Krevetce na sprat racno izraboteno Januari 2021 mnogu stab...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Сопиште / Скопје

Детска соба / Кревети

23 сеп 09:39Се продава Детско креветче

Се продава Детско креветче во одлична состојба Многу зачувано Комплет...


3.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 МКД
22 сеп 22:33PRODAVAM DETSKO, BEBESKO KREVETCE

Продавам бебешко креветче, бело, комплет со душек.


50 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
4.000 €
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

22 сеп 06:03SE PRODAVA KREVETCE ZA DECA SO DUSEK

SE PRODAVA KREVETCE ZA DECA SO DUShSEK,MNOGU SOCUVANO,KORISTENO EDNA ...


3.200 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.699 МКД
21 сеп 14:29Detsko krevetce i Transporter

Krevetceto e mnogu malce koristeno kako novo.... Transporterot e pr...


5.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 11:48Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI, Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD!!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

21 сеп 10:12Бебешко креветче

Хитно се продава бебешко креветче. Креветчето е купено пред 4 годи...


6.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 12:44NOVO DETSKO KREVETCE

Inf 070 715 115 Kire


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

20 сеп 09:31Detsko krevetce

Detsko krevetce buka za bebe


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Кревети

20 сеп 08:47DETSKI KREVET

ITNO !!! Se prodava koristen detski krevet, 190x90dobro socuvan, so n...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

19 сеп 20:01detski krevet

Detski krevet Malku koristen 4500 den Telefon za kontakt 076 58 22...


4.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:45Kreveti edinecni

Dimenzii 210x90 Treba da se pretapaciraat. Cenata e za dvata krevet...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

19 сеп 18:31Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

19 сеп 11:08PRODAVAM DETSKO, BEBESKO KREVETCE

Prodavam detsko,bebesko krevetce Sipo Vranje odlicno scuvano so duse...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

17 сеп 17:36Detsko krevetce

Prodavam detsko krevetce so dimenzii koi se prisposobuvaat (vidi na s...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
17 сеп 17:06Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

17 сеп 13:00Дестски кревет - Пепелашка

Се продава половно детско креветче, користено една година купено од Ј...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

17 сеп 11:01Se prodavaat kreveti so jogi / кревет со јога

Продавам 4 кревети комплет со јога. Цена за еден кревет 2000 денари...


2.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 10:07Krevetce za bebe - detsko krevetce

Se prodava detsko drveno krevetce, gorniot del e klackalka a dole ima...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

16 сеп 14:20Detsko krevetce so dusek,bebe,detska kolicka

Odlicno socuvano detsko krevetce so dusek,skloplivo i so trkalca,na d...


4.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Детска соба / Кревети

16 сеп 06:59Edinacni krevetcinja

Se prodavaat Dve edinacni krevetcinja moze I da se stavaat na sprat ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
9.000 МКД
15 сеп 22:03Кревети и мали креветче за бебе

Се продаваат два кревети за возрасни и креветче бело за бебе по повол...


55 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

15 сеп 14:59Prodavam detsko krevetce

Prodavam detsko krevetce so dusek. Ednata strana se spusta. Cena 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

15 сеп 12:45Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам